| İhale Kayıt Numarası (İKN) | : | 2026/1106649 |
| 1- İdarenin | ||
| 1.1. Adı | : | REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ |
| 1.2. Adresi | : | REŞADİYE BELEDİYESİ KURTULUŞ M REŞADİYE/TOKAT |
| 1.3. Telefon numarası | : | 03564613028 |
| 1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| 2.1. Tarih ve Saati | : | 03.07.2026 - 10:00 |
| 2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres | : | Reşadiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İhale Odası |
| 3.1. Adı | : | Reşadiye Kaplıca Travertenleri ve Çevre Rekreasyon Yapım İşi |
| 3.2. Niteliği, türü ve miktarı | : | Detayları Pursantajlarda Belirtilen 1 Adet Traverten Tesisleri Yapım İşi Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| 3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Reşadiye / MERKEZ |
| 3.4. Süresi/teslim tarihi | : | Yer tesliminden itibaren 240 (İkiYüzKırk) takvim günüdür. |
| 3.5. İşe başlama tarihi | : |
Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5
gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır. |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: | 4.3.1. Son on beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin % 50 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler. |
4.3.1.1. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere kullanılan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ve 4734 sayılı Kanuna göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicili müdürlükleri veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartların korunduğunu gösteren, e-forma uygun belgenin kullanılması zorunludur. 4.3.1.2. 4734 sayılı Kanun kapsamındaki idarelere taahhüt edilenler dışında yurt dışında gerçekleştirilen işlerden elde edilen iş deneyiminin 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci maddesinin ikinci fıkrası gereğince pay çoğunluğuna dayanarak kurulan şirketler topluluğu ilişkisi içinde kullanılması halinde bu hukuki ilişkiyi ve bu ilişkinin süresini tevsik eden belgelerin sunulması zorunludur. |
| 4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler ve benzer işe denk sayılacak mühendislik ve mimarlık bölümleri: |
| 4.4.1. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler: |
Yapım İşleri Benzer İşleri Tebliğinde Yer Alan BIII grubu işler benzer iş olarak kabul edilecektir. |
| 4.4.2. Bu ihalede benzer işe denk sayılacak mühendislik ve mimarlık bölümleri: |
İnşaat Mühendisliği Mimarlık Peyzaj Mimarlığı |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/1106649 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 03.07.2026 |
| b) Türü | : | Yapım işi |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 22.023.136,79 TRY |
| 2- İhale konusu yapım işinin | ||
| a) Adı | : | REŞADİYE KAPLICA TRAVERTENLERİ VE ÇEVRE REKREASYON YAPIM İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | Reşadiye / MERKEZ |
| c) Süresi | : | 240 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 4 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 3 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 3 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 22.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 17.555.000,00 TRY |
| c) Süresi | : | 27.07.2026 - 29.03.2027 |
| d) Yüklenicisi | : | MUHSİN BUZTEPE, ADEM UÇAR İş Ortaklığı |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | HAŞIL EFENDİ CAD. (CAD./SK.) No:21/10 MURATPAŞA MAH. (MAHALLE/SEMT) YAKUTİYE ERZURUM YAKUTİYE/ERZURUM |