Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

9 ihale · 0 aktif · 9 pasif · Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ Filtreyi temizle
Mal e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 Grup Mal ve Malzeme Alımı (Spor, Hırdavat vb Mal ve Malzeme Alımı)
Yüklenici: ÇOKLAR MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 391,205.00 TRY
2026/1241881 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 21.07.2026
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2026/1241881
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yıkama Hizmet Alımı
Yüklenici: ATLANTİKLAUNDRY ÇAMAŞIRHANE VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 670,550.00 TRY
2026/1174402 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 13.07.2026
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2026/1174402
13.07.2026
52 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ MALZEME DAHİL TAŞIMALI 20000 ÖĞÜN PERSONEL VE ÖĞRENCİ YEMEK HİZMET ALIMI
Yüklenici: MURAT ÇAKIR MARJİNAL YEMEK HİZMETLERİ KIVANÇ RENT A CAR · 3,300,000.00 TRY
2026/781214 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 04.05.2026
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2026/781214
04.05.2026
122 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ MALZEME DAHİL TAŞIMALI 210000 ÖĞÜN PERSONEL VE ÖĞRENCİ YEMEK HİZMET ALIMI
Yüklenici: SEVİM YEMEK VE GIDA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 27,972,000.00 TRY
2026/253113 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 25.03.2026
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2026/253113
25.03.2026
162 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı İş Yeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Hizmet Alımı
Yüklenici: VİZYON TEDAVİ HİZMETLERİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ · 675.213,00 TRY
2026/269963 · Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ (9) · 05.03.2026
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ (9)
2026/269963
05.03.2026
182 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Malzeme Dahil Taşımalı 45000 Öğün Personel ve Öğrenci Yemek Hizmet Alımı
Yüklenici: SEVİM YEMEK VE GIDA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 4,455,000.00 TRY
2025/2320273 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 19.12.2025
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2025/2320273
19.12.2025
258 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İptal Edilmiş
Abdullah Gül Üniversitesi 2026 Yılı Personel ve Öğrenci İçin Taşımalı Yemek Hizmet Alımı
2025/1569504 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 04.11.2025
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2025/1569504
04.11.2025
303 gün geçti
Mal e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
9 Grup Mal ve Malzeme Alımı
Yüklenici: BURÇ İNOVASYON İNŞAAT TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 387,955.00 TRY
2025/1409910 · ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9) · 06.10.2025
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (9)
2025/1409910
06.10.2025
332 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İptal Edilmiş
Yıkama Hizmet Alımı
2025/1121508 · Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ (9) · 19.08.2025
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ (9)
2025/1121508
19.08.2025
380 gün geçti