Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

48 ihale · 0 aktif · 48 pasif · Cezaevi Müdürlüğü- Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çocuk İaşesi Muhtelif Gıda Malzemesi Alımı
Yüklenici: GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,787,428.00 TRY
2026/912744 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 25.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/912744
25.06.2026
70 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YANGIN HİDRANT HATLARI MALZEME ALIMI
Yüklenici: AHMET CEYHAN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT ELEKTRİK DOĞALGAZ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,506,215.00 TRY
2026/1072608 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 19.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1072608
19.06.2026
76 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kampüs Geneli Tüm Kullanım (sıcak su, soğuk su,yangın hattı, kalorifer) ve Dağıtım Hatlarında Kullanılmak Üzere Boru ve Tesisat Malzemeleri Alımı
Yüklenici: ÖZEN DOĞALGAZ TESİSAT İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 46,998,574.00 TRY
2026/309951 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 10.03.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/309951
10.03.2026
177 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OCAK 2026 PERSONEL SERVİS HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: MERCAN GIDA TURİZM SEYAHAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,395,124.60 TRY
2025/2397916 · ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 24.12.2025
ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/2397916
24.12.2025
253 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI PERSONEL SERVİS HİZMETİ
Yüklenici: GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, MİREŞ TARIM ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ YAŞ SEBZE MEYVE NAKLİYE YEMEKÇİLİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 24.987.900,00 TRY
2025/1932681 · ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 12.12.2025
ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1932681
12.12.2025
265 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF GIDA MAL ALIMI
Yüklenici: MURAT YILDIRIM · 94,339,000.00 TRY
2025/1665195 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 17.11.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1665195
17.11.2025
290 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ISI KAZANLARININ DEĞİŞİMİ
Yüklenici: ÖZEN DOĞALGAZ TESİSAT İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.945.000,00 TRY
2025/2018787 · ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 17.11.2025
ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/2018787
17.11.2025
290 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YAŞ SEBZE ve MEYVE ALIMI
Yüklenici: AHMET YAŞAR · 34,947,000.00 TRY
2025/1635499 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 13.11.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1635499
13.11.2025
294 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BEYAZ ET ALIMI
Yüklenici: YILDIRIMLAR GLOBAL GIDA TARIM TEKSTİL TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 17,829,000.00 TRY
2025/1659151 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 11.11.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1659151
11.11.2025
296 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERSONEL SERVİS ALIMI
Yüklenici: GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,991,250.00 TRY
2025/1958148 · ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 07.11.2025
ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1958148
07.11.2025
300 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dana Et ve Et Ürünleri ile Hayvansal Yağ Alımı
Yüklenici: ALTIN GIDA MADDELERİ HAYVANCILIK TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE LPG TÜP TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 59,624,000.00 TRY
2025/1660546 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 06.11.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1660546
06.11.2025
301 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BEYAZ ET ALIMI
Yüklenici: SEÇKİN TATAR · 4.511.250,00 TRY
2025/1670918 · ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 10.10.2025
ADALET BAKANLIĞI - TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1670918
10.10.2025
328 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Cezaevi Yerleşkesi Personel Servis Hizmeti Alımı
Yüklenici: GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,892,000.00 TRY
2025/1700382 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 09.10.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1700382
09.10.2025
329 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KOTALI SU SAYAÇLARI REVİZYON,OTOMASYON ve ENTEGRASYON
Yüklenici: FAY TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3,119,000.00 TRY
2025/1647132 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 07.10.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1647132
07.10.2025
331 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DANA KARKAS ET
Yüklenici: TOROS GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,295,000.00 TRY
2025/1448655 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 12.09.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1448655
12.09.2025
356 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERSONEL SERVİS ALIMI 23 EYLÜL - 14 EKİM ARASI
Yüklenici: GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,856,000.00 TRY
2025/1434339 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 10.09.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1434339
10.09.2025
358 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EYLÜL AYI PERSONEL SERVİS HİZMET ALIMI
Yüklenici: GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,856,000.00 TRY
2025/1314934 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 22.08.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1314934
22.08.2025
377 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERSONEL SERVİS HİZMET ALIMI
Yüklenici: MERSİN AKD GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK LİMİTED ŞİRKETİ, GÜNEY MERSİN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 4.931.200,00 TRY
2025/1161779 · Cezaevi Müdürlüğü- Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 01.08.2025
Cezaevi Müdürlüğü- Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2025/1161779
01.08.2025
398 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale İptal Edilmiş
BEYAZ ET ALIMI
2025/821020 · Cezaevi Müdürlüğü- Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 11.07.2025
Cezaevi Müdürlüğü- Açık ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2025/821020
11.07.2025
419 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DONDURULMUŞ GIDA ÜRÜNLERİ
Yüklenici: AKBOZ GIDA TURİZM OTOMOTİV PETROL TEKSTİL İNŞAAT CANLI HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,798,750.00 TRY
2025/819957 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 11.07.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARSUS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/819957
11.07.2025
419 gün geçti