Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

539 ihale · 0 aktif · 539 pasif · ADANA · YÜREĞİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YÜREĞİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -11 (önceki aya göre)
0 16 32 Eki 24 · 18 ihale Eki 24 Kas 24 · 16 ihale Ara 24 · 23 ihale Ara 24 Oca 25 · 12 ihale Şub 25 · 23 ihale Şub 25 Mar 25 · 23 ihale Nis 25 · 15 ihale Nis 25 May 25 · 18 ihale Haz 25 · 17 ihale Haz 25 Tem 25 · 16 ihale Ağu 25 · 18 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 16 ihale Eki 25 · 15 ihale Eki 25 Kas 25 · 13 ihale Ara 25 · 32 ihale Ara 25 Oca 26 · 13 ihale Şub 26 · 21 ihale Şub 26 Mar 26 · 16 ihale Nis 26 · 15 ihale Nis 26 May 26 · 12 ihale Haz 26 · 21 ihale Haz 26 Tem 26 · 12 ihale Ağu 26 · 16 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 5 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 KALEM İLAÇ SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ ALIMI
Yüklenici: AKSEL ECZA DEPOSU TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,191,258.00 TRY
2026/1406694 · ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111) · 03.08.2026
ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111)
2026/1406694
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6'NCI KOLORDU KOMUTANLIĞI KONTEYNER MOTEL (KARATAŞ/ADANA) ALTYAPI İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASI
Yüklenici: SFA YAPI TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,000,000.00 TRY
2026/1363014 · 2'NCİ ORDU KOMUTANLIĞI 6'NCI KOLORDU NATO GÜNEYDOĞU BÖLGESEL KOLORDU KOMUTANLIĞI (3) · 27.07.2026
2'NCİ ORDU KOMUTANLIĞI 6'NCI KOLORDU NATO GÜNEYDOĞU BÖLGESEL KOLORDU KOMUTANLIĞI (3)
2026/1363014
27.07.2026
38 gün geçti
Hizmet ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Adana Valiliği Sarıçam Geçici Barınma Merkezinde (SGBM) Bulunan 25 Adet Monoblok Köşk (TR) Ve 3 Adet Dağıtım Merkezi (DM) İçin İş Yeri Teslim Tarihinden İtibaren 12 Ay Süre İle İşletme Sorumluluğu Hizmet Alımı
Yüklenici: EMRE TOPALHAN- HAN MÜHENDİSLİK · 3,240,000.00 TRY
2026/1226041 · GÖÇ İDARESİ BAŞKANLIĞI ADANA İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 21.07.2026
GÖÇ İDARESİ BAŞKANLIĞI ADANA İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1226041
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Parklardaki Çocuk Oyun ve Spor Alanlarında Kullanılmak Üzere Epdm Zemin Kaplaması ve Karo Kauçuk Yenileme İşi
Yüklenici: ALPARSLAN TERZİOĞLU · 9,990,239.20 TRY
2026/1185934 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 21.07.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/1185934
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Adet Sağlık Tesisi Tadilat bakım onarım Yapım işi
Yüklenici: TY GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,218,000.00 TRY
2026/1248526 · ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (109) · 20.07.2026
ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (109)
2026/1248526
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İMMÜNOHİSTOKİMYASAL BOYAMA SİSTEMİ (OTOMATİK)
Yüklenici: NEMESİS TIBBİ LABORATUVARLARI MEDİKAL ELEKTRİK İNŞAAT TURİZM OTO KİRALAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,704,000.00 TRY
2026/1091508 · ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 13.07.2026
ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/1091508
13.07.2026
52 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
(AB FRIT-3) INSURE - (T-2) BİNEK SEDAN OTOMOBİL TİPİ ARAÇ KİRALAMA İHALESİ (01/08/2026 - 31/12/2027) Tarihleri Arası 17 (On Yedi) Aylık Süre ile 2(iki) adet sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi İhalesi
Yüklenici: ASKA LOJİSTİK PAZARLAMA TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT ÖZEL EĞİTİM TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ · 2,949,990.28 TRY
2026/1118707 · TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 09.07.2026
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1118707
09.07.2026
56 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 KALEM SERUM/İLAÇ ALIMI
Yüklenici: ELMAS ECZA DEPOSU VE TIBBİ MALZEME TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 8,436,000.00 TRY
2026/1214935 · ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111) · 08.07.2026
ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111)
2026/1214935
08.07.2026
57 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir Bilim Merkezi Atölyelerine Eğitim Malzemeleri Alımı
Yüklenici: DİCLE LABORATUVAR EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,375,586.00 TRY
2026/950485 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 08.07.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/950485
08.07.2026
57 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kahvaltılık ve Gıda Malzemeleri Alımı
Yüklenici: YILMAZOĞULLARI GIDA ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,098,984.00 TRY
2026/1003071 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 03.07.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/1003071
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
27 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: İSTEM MEDİKAL TIBBİ CİHAZ VE SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2,092,500.00 TRY
2026/855925 · ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111) · 02.07.2026
ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111)
2026/855925
02.07.2026
63 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
38 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: ANKAMED İNŞAAT TURİZM SAĞLIK MEDİKAL TIBBİ CİHAZLAR TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,001,000.00 TRY
2026/948161 · ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111) · 01.07.2026
ADANA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (111)
2026/948161
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Adana İli Seyhan İlçesi Gürselpaşa ASM Tadilat Yapım işi
Yüklenici: HANDAN VATANDAŞ · 5,973,000.00 TRY
2026/1012796 · ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (109) · 30.06.2026
ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (109)
2026/1012796
30.06.2026
65 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Aşevi Araç Kiralama
Yüklenici: POYPET TEMİZLİK TAHMİL TAHLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,802,640.00 TRY
2026/1007029 · YÜREĞİR KAYMAKAMLIĞI YÜREĞİR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (13) · 25.06.2026
YÜREĞİR KAYMAKAMLIĞI YÜREĞİR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (13)
2026/1007029
25.06.2026
70 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Adana Karşıyaka Devlet Hastanesi Manyetik Rezonans Çekim ve Raporlandırma Hizmeti Alımı
Yüklenici: SEZİN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME VE KALP MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 42,192,888.80 TRY
2026/811477 · ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (109) · 17.06.2026
ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (109)
2026/811477
17.06.2026
78 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ölüm Belgesi Hazırlama Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ATİK DİYALOG İLKYARDIM EĞİTİM VE PERİYODİK ÖLÇÜM MUAYENE HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,704,000.00 TRY
2026/969844 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 17.06.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/969844
17.06.2026
78 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hayvan Bakımevi ve Doğal Yaşam Alanı Yapılması İşi
Yüklenici: EMRE BOSTANCI · 36,715,000.00 TRY
2026/960959 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 16.06.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/960959
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çukurova Orman Fidanlığı 2026 Yılı Yaz-Sonbahar Dönemi Fidan Üretim, Bakım, Tüpleme ve Yükleme Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: KABATAŞ MÜHENDİSLİK ORMAN ÜRÜNLERİ NAKLİYE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,320,856.00 TRY
2026/905080 · ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (56) · 12.06.2026
ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (56)
2026/905080
12.06.2026
83 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Kaplama Yapılması İşi
Yüklenici: AHMET MİRCAN HAKKARİ · 160,057,500.00 TRY
2026/878451 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 11.06.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/878451
11.06.2026
84 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pos (Kıcak) Orman Fidanlığı 2026Yılı Yaz-Sonbahar Dönemi Fidan Üretim, Bakım, Tüpleme ve Yükleme Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: AKGÜN ORMANCILIK İNŞAAT GIDA TAŞIMACILIK TEMİZLİK TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,298,880.00 TRY
2026/892385 · ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (56) · 10.06.2026
ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (56)
2026/892385
10.06.2026
85 gün geçti