Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

17 ihale · 1 aktif · 16 pasif · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA İLÇEMİZE BAĞLI ÖZEL EĞİTİM OKULLARI VE ÖZEL EĞİTİM SINIFI BULUNAN OKULLARDA EĞİTİM GÖREN 675 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİ VE REFAKATÇİ VELİNİN 81 ARAÇLA 181 GÜN BOYUNCA (REHBER PERSONEL 253 GÜN) TAŞINMASI İŞİ
2026/1386902 · ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.09.2026
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1386902
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale ADANA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI Adana İli Yüreğir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 1490 İlkokul ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Okullara 112 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınma işi
2026/1333624 · ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 26.08.2026
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1333624
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA İhale İptal Edilmiş
Yüreğir İlçesine Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 522 Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin Taşıma Merkezi Okullara 42 Hat (Araç) İle 145 İş Günü Taşınması
2025/1590413 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 22.10.2025
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1590413
22.10.2025
316 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesine Bağlı Özel Eğitim Okulları ve Özel Eğitim Sınıflarında Eğitim Gören 523 Öğrenci ve 108 Refakatçi Velinin 68 Hat (Araç) ve 68 Rehber Personel İle 168 İş Günü Taşınması İhalesi
Yüklenici: OLCAN SERVİS HİZMETLERİ OTOMOTİV OTO TAMİR BAKIM OTO KİRALAMA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,155,504.16 TRY
2025/1225220 · ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 10.09.2025
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1225220
10.09.2025
358 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 1383 İlkokul ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Okullara 107 Hat (Araç) İle 184 İş Günü Taşınması İhalesi
Yüklenici: TURAN REHABİLİTASYON MERKEZİ EĞİTİM SAĞLIK TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.586.160,00 TRY
2025/1028706 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 18.08.2025
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1028706
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesi ve Karataş İlçesine ait Tüm Okulların, İlk-Ortaokul ve Ortaöğretim okullarının 2025-2026 eğitim öğretim yılı 1185671 Adet ücretsiz ders kitaplarının dağıtımı işi hizmet alımı
Yüklenici: MEVLÜT DURDU · 1,047,474.70 TRY
2025/1106608 · ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 25.07.2025
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÜREĞİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1106608
25.07.2025
405 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Adana İli Yüreğir İlçesine Bağlı Adreslerde İkamet Eden 525 Özel Eğitim Öğrencisi ve 37 Refakatçi Velinin 47 Hat (Araç) ve 47 Rehber Personel İle 116 İş Günü (Rehber için 158 Gün) Taşınması İşi
Yüklenici: METROPOL GRUP ISITMA SOĞUTMA DOĞALGAZ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.572.280,80 TRY
2024/1517469 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 12.12.2024
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2024/1517469
12.12.2024
630 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Adana İli Yüreğir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 562 Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin 26 Taşıma Merkezi Okula 40 Hat ( Araç) İle 121 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: BULTAŞ TAŞIMACILIK OTO TAMİR YEDEK PARÇA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.041.400,00 TRY
2024/1497364 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 02.12.2024
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2024/1497364
02.12.2024
640 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 1480 Öğrencinin 20 Taşıma Merkezi Okula 95 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması
Yüklenici: METROPOL GRUP ISITMA SOĞUTMA DOĞALGAZ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.140.300,00 TRY
2024/925851 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 26.08.2024
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2024/925851
26.08.2024
738 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesi ve Karataş İlçesine ait Tüm Okulların, İlk-Ortaokul ve Ortaöğretim okullarının 2024-2025 eğitim öğretim yılı 1019887 Adet ücretsiz ders kitaplarının dağıtımı işi hizmet alımı
Yüklenici: MEVLÜT DURDU · 1.040.284,74 TRY
2024/933495 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 19.07.2024
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2024/933495
19.07.2024
776 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesi Yerleşim Birimlerindeki Özel Eğitim Hizmeti Alan Toplamda 141 Öğrenci ve Refakatçi Velinin 15 Rehber Personel ve 15 Hat (Araç) 90 İş Günü (Rehber için 122 gün) Taşınması İhalesi
Yüklenici: OLCAN SERVİS HİZMETLERİ OTOMOTİV OTO TAMİR BAKIM OTO KİRALAMA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.194.000,80 TRY
2023/1439026 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 19.01.2024
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/1439026
19.01.2024
958 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜREĞİR İLÇESİNE BAĞLI OKULLARDA EĞİTİM GÖREN 234 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİSİNİN 26 ARAÇLA 118 GÜN BOYUNCA TAŞINMASI İHALESİ
Yüklenici: METROPOL GRUP ISITMA SOĞUTMA DOĞALGAZ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 517.430,00 TRY
2023/1302280 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 14.12.2023
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/1302280
14.12.2023
994 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yüreğir İlçesi Yerleşim Birimlerindeki Özel Eğitim Hizmeti Alan Toplamda 516 Öğrenci ve Refakatçi Velinin 43 Rehber Personel ve 43 Hat (Araç) 134 İş Günü (Rehber için 184 gün) Taşınması İhalesi
Yüklenici: METROPOL GRUP ISITMA SOĞUTMA DOĞALGAZ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.395.327,04 TRY
2023/1070473 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 06.11.2023
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/1070473
06.11.2023
1032 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA İhale İptal Edilmiş
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YÜREĞİR İLÇESİNE BAĞLI OKULLARDA EĞİTİM GÖREN 402 ÖĞRENCİNİN 24 ARAÇLA 142 GÜN BOYUNCA TAŞINMASI İHALESİ
2023/1026221 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 23.10.2023
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2023/1026221
23.10.2023
1046 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜREĞİR İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 521 ÖĞRENCİNİN TOPLAMDA 24 TAŞIMA MERKEZİ ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULUNA 31 HAT (ARAÇ) İLE 155 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI
Yüklenici: HALİL DEMİR TAŞIMACILIK TURİZM OTO KİRALAMA İNTERNET YAZILIM OTOMOTİV PETROL İNŞAAT TEKSTİL YEMEKÇİLİK GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.359.350,00 TRY
2023/932387 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 06.10.2023
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/932387
06.10.2023
1063 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA İhale İptal Edilmiş
Yüreğir İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki Özel Eğitim İhtiyacı Olan 407 Öğrenci ve 124 Refakatçi Velinin 43 Rehber Personel ve 43 Hat (Araç) 175 İş Günü Taşınması
2023/807910 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 08.09.2023
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/807910
08.09.2023
1091 gün geçti
Hizmet e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜREĞİR İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 1483 ÖĞRENCİNİN 17 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 95 HAT (ARAÇ) İLE 180 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI
Yüklenici: BULTAŞ TAŞIMACILIK OTO TAMİR YEDEK PARÇA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.099.780,00 TRY
2023/700713 · Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 18.08.2023
Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/700713
18.08.2023
1112 gün geçti