Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

215 ihale · 0 aktif · 215 pasif · Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ Genel Müdürlüğü Filtreyi temizle
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ YÜREĞİR-SARIÇAM İLÇELERİ 2026-7 KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU İNŞAATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: KEMAL GÖÇER · 20,984,059.90 TRY
2026/1127797 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 13.07.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1127797
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF PLC OTOMASYON MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: SİSTEK ELEKTRONİK SİS.SAN. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,637,690.00 TRY
2026/1128381 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 10.07.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1128381
10.07.2026
55 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ POZANTI VE KARAİSALI İLÇELERİ 2026-5 KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU İNŞAATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: GÜLHAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,611,008.00 TRY
2026/994475 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 29.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/994475
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ YÜREĞİR İLÇESİ ÖZGÜR MAHALLESİ GİRNE BULVKADİFE CADDESİ KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU İNŞAATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: SELÇUK KÖRLÜ · 21,429,619.50 TRY
2026/992872 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 29.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/992872
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DUKTİL BORU ALIMI
Yüklenici: SAMSUN MAKİNA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 7,549,710.00 TRY
2026/921631 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 12.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/921631
12.06.2026
83 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜREĞİR İLÇESİ GİRNE BULVARI İÇME SUYU BORU DEĞİŞİMİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: VARDA TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT ZİRAİ ÜRÜNLER TEKSTİL RESTORAN VE DÜĞÜN SALONU METAL VE MOBİLYA TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 7,298,170.00 TRY
2026/916579 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 11.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/916579
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sarıçam ve Yüreğir İlçesi Abone Merkezi Tadilatı ile Çatalan ve Seyhan Şantiye Binaları Tamirat ve Tadilat Yapım İşi
Yüklenici: ÜLKÜ CAN · 8,298,100.00 TRY
2026/953967 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 11.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/953967
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ KARATAŞ İLÇESİ AAT ARITILMIŞ SU ÇIKIŞ HATTI DENİZ DEŞARJI YAPIM İŞİ
Yüklenici: YENİHAYAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ARSLAN GRUP PETROL İNŞAAT NAKLİYAT HAYVANCILIK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 19,189,162.53 TRY
2026/785049 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 04.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/785049
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PVC BORU VE EK PARÇALARI ALIMI
Yüklenici: MAPERSAN İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYE YAPI TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,687,000.00 TRY
2026/825406 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 03.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/825406
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF TESİSAT MALZEMELERİ MAL ALIMI
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,675,000.00 TRY
2026/831037 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 02.06.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/831037
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
0-25mm KIRMATAŞ DOLGU MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ASUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,404,000.00 TRY
2026/921798 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 22.05.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/921798
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DUKTİL BORU ALIMI
Yüklenici: SAMSUN MAKİNA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 1,466,370.00 TRY
2026/872904 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 14.05.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/872904
14.05.2026
112 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SU SAYACI KALİBRASYON TEST MASASI ALIMI
Yüklenici: BAYLAN ÖLÇÜ ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,875,000.00 TRY
2026/658021 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 07.05.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/658021
07.05.2026
119 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ KARAİSALI, POZANTI, YÜREĞİR, SARIÇAM, SEYHAN, ÇUKUROVA, SAİMBEYLİ, İMAMOĞLU, CEYHAN VE KARATAŞ İLÇELERİ İÇMESUYU İNŞAATLARI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖMEROĞULLARI HARFİYAT NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 36,350,483.00 TRY
2026/593242 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 29.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/593242
29.04.2026
127 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF TONER VE YAZICI YEDEK PARÇALARI ALIMI
Yüklenici: GELİŞİM BÜRO ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 153,450.00 TRY
2026/580923 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 28.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/580923
28.04.2026
128 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SARIÇAM İLÇESİ AKKUYU MAH KUZEY ADANA İLETİM HATTI VE KARAİSALI İLÇ BEKİRLİ MAH İÇME SUYU HATTI DEPLASESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: VARDA TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT ZİRAİ ÜRÜNLER TEKSTİL RESTORAN VE DÜĞÜN SALONU METAL VE MOBİLYA TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 8,600,002.00 TRY
2026/639915 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 28.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/639915
28.04.2026
128 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ KÜÇÜK YUMURTALIK İLE SULUCA MAHALLESİ İÇMESUYU İLETİM HATLARI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖZAÇIŞ İNŞAAT TAAHHÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,503,665.00 TRY
2026/596157 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 27.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/596157
27.04.2026
129 gün geçti
Mal e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇATALAN İÇME SUYU ARITMA TESİSİ MONTAJLI OG HÜCRE ALIMI
Yüklenici: TOYÇAĞ ELEKTRİK İNŞAAT MAKİNA TAAHHÜT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,688,400.00 TRY
2026/657316 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 21.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/657316
21.04.2026
135 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADANA İLİ SARIÇAM İLÇESİ GÖZTEPE VE KEMALPAŞA MAH 2026-4 KANALİZASYON İNŞAATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ESER İNŞAAT TİCARET TURİZM VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 51,600,000.00 TRY
2026/493172 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 20.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/493172
20.04.2026
136 gün geçti
Yapım e-İhale ADANA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CEYHAN İLÇESİ TATARLI HATTI ADNAN MENDERES BULVARI- İBRAHİM METE BULVARI KAVŞAĞI DEPLASESİ İÇME SUYU YAPIM İŞİ
Yüklenici: YUSUF DOĞAN · 5,043,630.00 TRY
2026/538005 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 16.04.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/538005
16.04.2026
140 gün geçti