Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

534 ihale · 10 aktif · 524 pasif · AFYONKARAHİSAR · AFYONKARAHİSAR MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AFYONKARAHİSAR MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -25 (önceki aya göre)
0 45 89 Eki 24 · 41 ihale Eki 24 Kas 24 · 71 ihale Ara 24 · 86 ihale Ara 24 Oca 25 · 45 ihale Şub 25 · 43 ihale Şub 25 Mar 25 · 42 ihale Nis 25 · 40 ihale Nis 25 May 25 · 56 ihale Haz 25 · 71 ihale Haz 25 Tem 25 · 89 ihale Ağu 25 · 54 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 46 ihale Eki 25 · 59 ihale Eki 25 Kas 25 · 51 ihale Ara 25 · 86 ihale Ara 25 Oca 26 · 29 ihale Şub 26 · 28 ihale Şub 26 Mar 26 · 47 ihale Nis 26 · 35 ihale Nis 26 May 26 · 37 ihale Haz 26 · 82 ihale Haz 26 Tem 26 · 83 ihale Ağu 26 · 44 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 19 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Güvenlik Ağı Yapılması ve Sirkülasyon Pompalarının Değişim İşi
2026/1454081 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 17.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1454081
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 AYLIK SAĞLIK BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (SBYS) HİZMET ALIMI
2026/1527418 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 15.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1527418
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
12 ay süreli Yerinde Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Elektronik Ortamda Sterilizasyon Yönetim ve İşletim Sistemi Hizmet Alımı
2026/1488423 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 14.09.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1488423
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ASANSÖRLERİN BAKIM ONARIMI-29 ADET
2026/1518335 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 10.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1518335
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM KAPSAMINDAKİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN 181 GÜNLÜK TAŞIMA İŞİ
2026/1476973 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 08.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1476973
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hastanemiz B Blokta Bulunan Güç Kaynaklarının Revizyon İşi
2026/1495450 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 08.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1495450
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TCDD 7 Bölge Müdürlüğü Alayunt-Balıkesir hattında alüminotermit ray kaynağı yapılması ve stres alınması hizmet alımı işi
2026/1428630 · TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (161) · 27.08.2026
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (161)
2026/1428630
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MALZEME DAHİL YEMEK HAZIRLAMA VE DAĞITIMI
Yüklenici: KLAS GLOBAL İNŞAAT YEMEKÇİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,545,500.00 TRY
2026/1446720 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM KOCABIYIK ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 07.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM KOCABIYIK ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1446720
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜCRETLİ ÖĞRETMEN HİZMET ALIMI
Yüklenici: KLAS GLOBAL İNŞAAT YEMEKÇİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,851,294.90 TRY
2026/1446702 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM KOCABIYIK ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 07.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM KOCABIYIK ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1446702
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜCRETLİ ÖĞRETMEN & MALZEME DAHİL YEMEK HAZIRLAMA VE DAĞITIMI
Yüklenici: DBS KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ EMLAK OTO KİRALAMA YEMEKÇİLİK TEMİZLİK ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,735,231.94 TRY
2026/1446788 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZEYNUR ÇETİNKAYA KIZILAY ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 07.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZEYNUR ÇETİNKAYA KIZILAY ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1446788
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MALZEME DAHİL KAHVALTI HAZIRLAMA VE DAĞITIMI
Yüklenici: KLAS GLOBAL İNŞAAT YEMEKÇİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,400,036.50 TRY
2026/1446669 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM KOCABIYIK ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 07.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM KOCABIYIK ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1446669
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MALZEME DAHİL KAHVALTI HAZIRLAMA VE DAĞITIMI
Yüklenici: DBS KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ EMLAK OTO KİRALAMA YEMEKÇİLİK TEMİZLİK ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,387,475.00 TRY
2026/1446762 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZEYNUR ÇETİNKAYA KIZILAY ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 07.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZEYNUR ÇETİNKAYA KIZILAY ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1446762
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026/2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitme Erişim Kapsamında Temel Eğitim Öğrencilerinin 181 Günlük Taşıma İşi
2026/1273235 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 07.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1273235
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
Büyük bölümü il merkezinde ve kısmi oranda da merkeze bağlı köy ve kasabalarda ikamet eden fakir ve muhtaç ailelere 1900(bindokuzyüz) ton kömür dağıtımı ve teslimi (İşcilik, Hamaliye, Nakliye, İstifleme, Yükleme, Boşaltma, Çuvallama dahil) işi
2026/1260268 · AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ AFYONKARAHİSAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (5) · 04.08.2026
AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ AFYONKARAHİSAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (5)
2026/1260268
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinde Kullanılmak Üzere 2 Yıllık Kişisel Dozimetre
Yüklenici: RADKOR EĞİTİM-ÖĞRETİM SAĞLIK ÜRÜNLERİ ENERJİ ELEKTRİK ELEKTRONİK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,492,664.00 TRY
2026/1011292 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (115) · 27.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (115)
2026/1011292
27.07.2026
38 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İLİMİZ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİ İÇİN 24 AYLIK TEHLİKELİ ATIK ARA DEPOLAMA VE BERTARAFI HİZMET ALIMI
2026/1152023 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 23.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1152023
23.07.2026
42 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 ay süreli Yerinde Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Elektronik Ortamda Sterilizasyon Yönetim ve İşletim Sistemi Pazarlık Hizmet Alımı
Yüklenici: LOTEZ SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,339,932.06 TRY
2026/1287358 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 21.07.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1287358
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Biyokimya ve Mikrobiyoloji Anabilim Dallarının İhtiyacı Olan 1 yıl süreli Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmet Alımı
2026/1077164 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 21.07.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1077164
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 Adet Acil Yardım Ambulanslarının Hasta Nakil Ambulansına Dönüştürülmesi İşi
Yüklenici: 4H OTOMOTİV REKLAMCILIK HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,300,000.00 TRY
2026/1235238 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 21.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1235238
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EMİRDAĞ FAZLI HALAÇ ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜ MAMUL YEMEK, DAĞITIM VE SERVİS HİZMETLERİ ALIMI
Yüklenici: HACIKANATLAR YAPI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,241,337.05 TRY
2026/1296964 · AFYONKARAHİSAR AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 21.07.2026
AFYONKARAHİSAR AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1296964
21.07.2026
44 gün geçti