Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

312 ihale · 8 aktif · 304 pasif · Ağrı İl Özel İdaresi Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü Filtreyi temizle
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DOĞUBAYAZIT İLÇESİ SABRİ BAYIR KARAKOLU BSK YOL YAPIM İŞİ
Yüklenici: RAMAZAN AĞAOĞULLARI İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 15,321,000.00 TRY
2026/831407 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 01.06.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/831407
01.06.2026
94 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ LOJMAN YAPIM İŞİ
Yüklenici: İRFAN KAYA KAYA MÜHENDİSLİK · 43,850,000.00 TRY
2026/794915 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 25.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/794915
25.05.2026
101 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI AĞRI - MERKEZ 1 GRUP 8 OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: PASKOR İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,771,771.00 TRY
2026/800266 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 22.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/800266
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KURUMUMUZ HAYVAN BAKIM EVİNE İLAÇ, AŞI VE SARF MALZEME ALIM İŞİ
Yüklenici: EKİLEN İLAÇ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,652,990.00 TRY
2026/868881 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 22.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/868881
22.05.2026
104 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI AĞRI MERKEZ 6 GRUP 5 OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: PASKOR İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,441,444.00 TRY
2026/825490 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 18.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/825490
18.05.2026
108 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme Ek
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ YENİ YERLEŞKE ATÖLYE, DESTEK HİZMETLERİ VE AMBAR BİNALARININ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ASIR YAPI TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 114,173,000.00 TRY
2026/749432 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 15.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/749432
15.05.2026
111 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI AĞRI ELEŞKİRT 7 OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: ÖZ BEYA İNŞAAT OTOMOTİV EĞİTİM GIDA HAYVANCILIK TEMİZLİK TAAHHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,849,849.00 TRY
2026/729595 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 13.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/729595
13.05.2026
113 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 AĞRI-PATNOS 6 GRUP 3 OKUL DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: MUSTAFA ÖZKILIÇ YAĞMUR DOĞALGAZ VE MÜHENDİSLİK · 2,709,860.00 TRY
2026/766036 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 12.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/766036
12.05.2026
114 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 DOĞUBAYAZIT 2 GRUP 6 OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: PASKOR İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,545,445.00 TRY
2026/737834 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 12.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/737834
12.05.2026
114 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PATNOS 16 DERSLİKLİ CUMHURİYET İLKOKULU YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖNER ŞÜT, KELEŞ KARDEŞLER İNŞAAT TELEKOMİNİKASYON TEMİZLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 70,990,650.00 TRY
2026/691734 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 11.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/691734
11.05.2026
115 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PARKE ÜRETİM TESİSİNDE KULLANILMAK ÜZERE ÇİMENTO ALIM İŞİ
2026/668967 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 08.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/668967
08.05.2026
118 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI AĞRI MERKEZ 3 GRUP 9 OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: ÖZELTAŞ İNŞAAT TAAHHÜT VE MÜTEAHHİTLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,576,000.00 TRY
2026/706598 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 07.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/706598
07.05.2026
119 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AĞRI PATNOS 3 GRUP 3 OKUL DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: MUSTAFA ÖZKILIÇ YAĞMUR DOĞALGAZ VE MÜHENDİSLİK · 3,978,000.00 TRY
2026/687901 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 06.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/687901
06.05.2026
120 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AĞRI-PATNOS 4 GRUP 5 OKUL DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: GÖKMEN ÇİĞDEM · 5,072,000.00 TRY
2026/664756 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 05.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/664756
05.05.2026
121 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DOĞUBAYAZIT İLÇESİ İSHAKPAŞA MAHALLESİ 12 DERSLİKLİ İLKOKUL YAPIM İŞİ
Yüklenici: DİZAYNN MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ DANIŞMANLIK SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 49,554,218.17 TRY
2026/647050 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 05.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/647050
05.05.2026
121 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜT TOPLAMA MERKEZLERİNİN KURULMASI İÇİN SÜT SOĞUTMA TANKLARI VE EKİPMANLARI MAL ALIM İŞİ
Yüklenici: KENAN DAŞDEMİR ŞAFAK MEDİKAL SAĞLIK İNŞAAT ENERJİ GIDA HAYVANCILIK PLASTİK TARIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,326,540.00 TRY
2026/640646 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 04.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/640646
04.05.2026
122 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DOĞUBAYAZIT İLÇESİ ÇİFTEPINAR MAH 37 ADA 107 PARSELDE YAPILACAK 12 DERSLİKLİ İLKOKUL YAPIM İŞİ
Yüklenici: ALP-YAPI İNŞAAT MÜHENDİSLİK ENERJİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 52,287,000.00 TRY
2026/646955 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 04.05.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/646955
04.05.2026
122 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞLIÇAY 4 OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: PASKOR İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,541,450.00 TRY
2026/637407 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 30.04.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/637407
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AĞRI TUTAK İLÇESİ 4 DERSLİKLİ ADALET İLKOKULU YAPIM İŞİ
Yüklenici: POLTAŞ YAPI YATIRIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14,341,000.00 TRY
2026/649024 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 29.04.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/649024
29.04.2026
127 gün geçti
Yapım e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AĞRI PATNOS 1 GRUP 5 OKUL DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: AY-DAN İNŞAAT MADENCİLİK PROJE PETROL NAKLİYE İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,165,000.00 TRY
2026/639615 · AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312) · 28.04.2026
AĞRI İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (312)
2026/639615
28.04.2026
128 gün geçti