Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

22 ihale · 0 aktif · 22 pasif · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü Filtreyi temizle
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Belediye Hizmet Binalarının Bakım, Onarım, Tadilat ve İnşaat Yapım İşi
2026/1400548 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 25.08.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1400548
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediyeye Ait Hizmet Binalarının Çatılarında Ve Islak Zeminlerinde Su Yalıtımı Yapılması İşi
Yüklenici: CEYHUN TOPCU · 17,250,000.00 TRY
2026/951729 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.06.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/951729
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Temizlik ve Züccaciye Malzemeleri Mal Alımı
Yüklenici: ALPİ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,217,622.00 TRY
2026/424868 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 31.03.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/424868
31.03.2026
156 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Marangozhane ve PVC Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,497,989.91 TRY
2026/446720 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 30.03.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/446720
30.03.2026
157 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Metal Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,347,999.00 TRY
2026/309322 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 25.03.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/309322
25.03.2026
162 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Boya, İnşaat ve Hırdavat Malzemeleri Alım İşi
Yüklenici: ADA ŞEN · 2,126,369.00 TRY
2026/302604 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 24.03.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/302604
24.03.2026
163 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Tesisat ve Nalburiye Malzemeleri Alımı
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,577,994.45 TRY
2026/306627 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.03.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/306627
12.03.2026
175 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: ERETNA KIRTASİYE İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 565.670,70 TRY
2026/101162 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 10.02.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/101162
10.02.2026
205 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediye Binaları ve Belediyemize Bağlı Hizmet Binalarımızın Bakım, Onarım ve Tadilat İşleri İle Çevre Düzenlemelerinin Yapılması İşi
Yüklenici: ALİAĞA ALP İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 23,269,632.30 TRY
2025/2107836 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 25.12.2025
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/2107836
25.12.2025
252 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Boya ve İnşaat Malzemeleri Alımı
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 974.900,00 TRY
2025/285272 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 18.03.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2025/285272
18.03.2025
534 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Metal Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 999.400,00 TRY
2025/258021 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 07.03.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2025/258021
07.03.2025
545 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Yetişkin Kütüphanesi Tefrişat Alımı İşi
2025/109297 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 20.02.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2025/109297
20.02.2025
560 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Temizlik ve Züccaciye Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: ATO CAN MADENCİLİK UNLU MAMULLERİ GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.845.222,00 TRY
2025/58820 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 11.02.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2025/58820
11.02.2025
569 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bakım, Onarım Tadilat ve İnşaat Yapım İşleri
Yüklenici: ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 24.995.875,00 TRY
2024/194825 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 19.03.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2024/194825
19.03.2024
898 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI TEMİZLİK VE ZÜCCACİYE MALZEMELERİ MAL ALIMI İŞİ
Yüklenici: HALİLCAN TEMİZLİK KIRTASİYE VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.497.472,50 TRY
2024/16190 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 02.02.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2024/16190
02.02.2024
944 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Sıhhi Tesisat Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 696.280,00 TRY
2023/1538177 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 16.01.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2023/1538177
16.01.2024
961 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Metal Malzemeleri Mal Alımı İşi
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.095.495,00 TRY
2023/1539207 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 15.01.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2023/1539207
15.01.2024
962 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 Yılı Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı
Yüklenici: ALİAĞA BELEDİYESİ PETROL ANONİM ŞİRKETİ · 406.293,50 TRY
2023/1519960 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 10.01.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2023/1519960
10.01.2024
967 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 Yılı Muhtelif Boya ve İnşaat Malzemeleri Alımı İşi
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 386.300,00 TRY
2023/1519400 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 09.01.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2023/1519400
09.01.2024
968 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 Yılı Marangozhane Malzemeleri Mal Alımı
Yüklenici: SIRRI GÜRLER · 364.734,20 TRY
2023/1424721 · ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22) · 19.12.2023
ALİAĞA BELEDİYESİ Tesisler Müdürlüğü (22)
2023/1424721
19.12.2023
989 gün geçti