Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

8 ihale · 0 aktif · 8 pasif · AMASYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 adet İşyeri Hekimi Hizmet Alım İşi
Yüklenici: İMGE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜHENDİSLİK ÇEVRE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 507,492.00 TRY
2026/340259 · AMASYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 26.02.2026
AMASYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/340259
26.02.2026
189 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ TÜRKIYE (GÜÇKA) PROJESI KAPSAMINDA KOOPERATİFLERE 5 KISIM MALZEME MAKİNA EKİPMANI ALIMI
Yüklenici: ACEL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 405.210,00 TRY
2025/732355 · Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8) · 04.06.2025
Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8)
2025/732355
04.06.2025
456 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AMASYA İLİ TURİZM MASTER PLANI HAZIRLANMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ALEV ALATLI EĞİTİM VE SAĞLIK VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ · 2.400.000,00 TRY
2025/598604 · Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8) · 28.04.2025
Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8)
2025/598604
28.04.2025
493 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Güçlü Kadınlar Güçlü Türkiye (GÜÇKA) Projesi kapsamında malzeme alım işi
Yüklenici: HÜNER ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.213.590,00 TRY
2024/1242241 · Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8) · 30.09.2024
Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8)
2024/1242241
30.09.2024
703 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA İhale İptal Edilmiş
Güçlü Kadınlar Güçlü Türkiye (GÜÇKA) Projesi kapsamında 8 kalem malzeme alım işi
2024/1038444 · Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8) · 02.09.2024
Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8)
2024/1038444
02.09.2024
731 gün geçti
Mal e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TONER ALIMI
Yüklenici: KUZEYMAN BÜRO DONATIMLARI PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,934,300.00 TRY
2024/1017062 · AMASYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 07.08.2024
AMASYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2024/1017062
07.08.2024
757 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ULUSLARARASI ATATÜRK KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ 12-22 HAZİRAN KAPSAMINDA TANITIM FİLMİ YAPIMI, BILLBOARD TASARIM YAPILMASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SEMİH AŞULA · 750.000,00 TRY
2024/762116 · Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8) · 10.06.2024
Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8)
2024/762116
10.06.2024
815 gün geçti
Hizmet e-İhale AMASYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İŞYERİ HEKİMİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: İMGE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜHENDİSLİK ÇEVRE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 397.830,00 TRY
2024/223522 · Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8) · 27.02.2024
Amasya Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (8)
2024/223522
27.02.2024
919 gün geçti