Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

10 ihale · 0 aktif · 10 pasif · TUTAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUTAK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIRMIZI ET ALIMI
Yüklenici: RAHMİ GÜVEN · 286,400.00 TRY
2026/238601 · TUTAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUTAK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 23.02.2026
TUTAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TUTAK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/238601
23.02.2026
192 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KURU GIDA, SEBZE VE MEYVE ALIMI İHALESİ
Yüklenici: M D İNŞAAT YAPI TİCARET PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.488.250,00 TRY
2025/1909528 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 19.11.2025
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2025/1909528
19.11.2025
288 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
6 KISIMDAN OLUŞAN 34 KALEM KURU GIDA VE TAVUK ETİ ALIMI, 2 KALEM KIRMIZI ET ALIMI, 4 KALEM TATLI VE UNLU MAMÜLLER ALIMI, 1 KALEM 45 KG’LIK PROPAN TÜP ALIMI, 26 KALEM SEBZE VE MEYVE ALIMI, 8000 KG EKMEK ALIMI İHALESİ
Yüklenici: M D İNŞAAT YAPI TİCARET PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 221.000,00 TRY
2024/1478625 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 25.11.2024
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/1478625
25.11.2024
647 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KURU GIDA MALZEMESİ
2024/225500 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 01.03.2024
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/225500
01.03.2024
916 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KIRMIZI ET ALIMI
2024/191819 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 29.02.2024
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/191819
29.02.2024
917 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
PANSİYON KURU GIDA MALZEMESİ ALIMI
2024/156522 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 23.02.2024
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/156522
23.02.2024
923 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SEBZE MEYVE ALIMI
Yüklenici: M D İNŞAAT YAPI TİCARET PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 328.300,00 TRY
2023/1103321 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 24.10.2023
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2023/1103321
24.10.2023
1045 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ET ALIMI
Yüklenici: M D İNŞAAT YAPI TİCARET PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 329.000,00 TRY
2023/1001480 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 02.10.2023
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2023/1001480
02.10.2023
1067 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI İhale İptal Edilmiş
45'LİK PROPAN MUTFAK TÜPÜ
2023/981578 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 29.09.2023
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2023/981578
29.09.2023
1070 gün geçti
Mal e-İhale AĞRI Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SOMUN EKMEK
Yüklenici: VEYSEL ÖZYOLCİ · 97.350,00 TRY
2023/976974 · Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 26.09.2023
Anadolu İmam Hatip L- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2023/976974
26.09.2023
1073 gün geçti