Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

49 ihale · 0 aktif · 49 pasif · TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CUMHURBAŞKANLIĞI MUHAFIZ ALAY KOMUTANLIĞI PERSONEL TAŞIMA HİZMETİ
Yüklenici: AC TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 27,804,525.00 TRY
2026/555872 · TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49) · 07.05.2026
TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49)
2026/555872
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
18 KISIM YAZLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI
Yüklenici: CENGİZ KARSTARLI · 787,500.00 TRY
2026/470369 · TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49) · 29.04.2026
TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49)
2026/470369
29.04.2026
127 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KASKO SİGORTASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: ŞENEL KARDEŞLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 12.600.000,00 TRY
2026/237153 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 13.02.2026
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2026/237153
13.02.2026
202 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM MUHTELİF GIDA ALIMI (YUMURTA, BÖREKLİK YUFKA, EKMEK MAYASI)
Yüklenici: EKİN GIDA ORMAN TARIM VE TEKEL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,364,000.00 TRY
2025/2406482 · TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49) · 10.02.2026
TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49)
2025/2406482
10.02.2026
205 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
3 KISIM SEBZE ALIMI (PATATES, KURU SOĞAN, SARIMSAK)
2025/1969242 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 25.12.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/1969242
25.12.2025
252 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Somali Türk Görev Kuvveti Komutanlığı, Erzak ve Ekmek Dahil, 1095 Günlük, Hazır Yemek Hizmeti
Yüklenici: BEKARD GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 53.076.840,00 USD (Amerikan Doları)
2025/1322760 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 03.09.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/1322760
03.09.2025
365 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM MUHTELİF GIDA MADDESİ ALIMI (YUMURTA, BÖREKLİK YUFKA, EKMEK MAYASI)
Yüklenici: YAVUZ OLUŞUM GIDA EĞİTİM VETERİNERLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 2.388.000,00 TRY
2025/950703 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 06.08.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/950703
06.08.2025
393 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Komutanlığı (Ankara) Hazır Yemek Hizmeti Alımı, Erzak Dahil, 365 Günlük
Yüklenici: SELİNA GIDA MADDELERİ TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT TEMİZLİK YEMEKHANE VE GÜVENLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 176.733.000,00 TRY
2025/938982 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 23.07.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/938982
23.07.2025
407 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı (36 Kısım)
2025/395063 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 06.05.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/395063
06.05.2025
485 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8'inci Komando Eğitim Tugay Komutanlığı (Manisa), Hazır Yemek Hizmeti, Erzak Dahil, 730 Günlük
Yüklenici: AKADEMİ YEMEKHANE TEMİZLİK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ YAZILIM BİLİŞİM İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 720.072.000,00 TRY
2025/538620 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 05.05.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/538620
05.05.2025
486 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Eğitim Alay Komutanlığı (Alaşehir/Manisa), Hazır Yemek Hizmeti, Erzak Dahil, 730 Günlük
Yüklenici: SEDİR YEMEKÇİLİK İNŞAAT TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 314.180.320,00 TRY
2025/538536 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 05.05.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/538536
05.05.2025
486 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Piyade Okul Komutanlığı (İstanbul), Hazır Yemek Hizmeti, Erzak Dahil, 730 Günlük
Yüklenici: NAME KURUMSAL YEMEK GIDA ANONİM ŞİRKETİ · 229.220.000,00 TRY
2025/538372 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 30.04.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/538372
30.04.2025
491 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
21 KISIM YAZLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI
Yüklenici: AKA TARIM GIDA NAKLİYAT İNŞAAT KONFEKSİYON TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 252,750.00 TRY
2025/430064 · TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49) · 25.04.2025
TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49)
2025/430064
25.04.2025
496 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KASKO SİGORTASI HİZMETİ
Yüklenici: ŞENEL KARDEŞLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2.434.000,00 TRY
2025/359974 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 11.04.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/359974
11.04.2025
510 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3'ÜNCÜ PİYADE EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI HAZIR YEMEK HİZMETİ, ERZAK DAHİL,730 GÜNLÜK
Yüklenici: TANER YEMEK UNLU MAMÜLLER GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 255.792.000,00 TRY
2025/389564 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 21.03.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/389564
21.03.2025
531 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
58 inci Komando Eğitim Alay Komutanlığı(Burdur) Hazır Yemek Hizmeti Erzak Dahil 730 Günlük
Yüklenici: TEMAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 514.431.000,00 TRY
2025/375460 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 17.03.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2025/375460
17.03.2025
535 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM MUHTELİF GIDA ALIMI (YUMURTA, BÖREKLİK YUFKA, EKMEK MAYASI)
Yüklenici: EKİN GIDA ORMAN TARIM VE TEKEL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 870,000.00 TRY
2025/12584 · TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49) · 07.02.2025
TEDARİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA TEDARİK BÖLGE BAŞKANLIĞI (49)
2025/12584
07.02.2025
573 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KASKO SİGORTASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: ŞENEL KARDEŞLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 11.329.000,00 TRY
2024/1866512 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 29.01.2025
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2024/1866512
29.01.2025
582 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
40'ncı Komd.Tug K.lığı (Isparta) Hazır Yemek Hizmeti Erzak Dahil 730 Gün
Yüklenici: MFS YEMEKÇİLİK TURİZM TEMİZLİK BİLGİSAYAR GIDA İNŞAAT ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 872.277.000,00 TRY
2024/1765153 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 23.12.2024
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2024/1765153
23.12.2024
619 gün geçti
Hizmet ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KK Loj Klığı Mühimmat K lığı, Kırıkkale, Hazır Yemek Hizmeti, Erzak Dâhil, 450 Günlük
Yüklenici: MFS YEMEKÇİLİK TURİZM TEMİZLİK BİLGİSAYAR GIDA İNŞAAT ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 38.598.293,42 TRY
2024/1303074 · ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49) · 04.10.2024
ANKARA TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI (49)
2024/1303074
04.10.2024
699 gün geçti