Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

124 ihale · 3 aktif · 121 pasif · Antalya Büyükşehir Belediyesi FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Korkuteli Ve Akseki İlçelerinde Kullanılmak Üzere Kilitli Parke Taşı Alımı
2026/1589639 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 16.09.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1589639
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ALANYA TOPTANCI HAL KOMPLEKSİ GİRİŞ TAKI VE ÇEVRE DUVARI YAPIMI İŞİ
2026/1613714 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 15.09.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1613714
15.09.2026
12 gün kaldı
Danışmanlık ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
4 AŞAMA (KONYAALTI-VARSAK) RAYLI SİSTEM HATLARI YAPIM KONTROLLÜK- DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İŞİ
2026/1059869 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 01.09.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1059869
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Demre İlçesi Kömürlük Sahiline Taş İstinat Duvarı Yapılması İşi
2026/1484480 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 27.08.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1484480
27.08.2026
7 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kepez İlçesi Yeni Mahalle Kültür Merkezi Çatı İzolasyonu Yapılması İşi
2026/1372556 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 20.08.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1372556
20.08.2026
14 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
CUMHURİYET MEYDANI HAVUZLARINDA ÇEŞİTLİ TADİLATLARIN YAPILMASI İŞİ
2026/1347265 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 12.08.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1347265
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Acil Bakım ve Onarım İşlerinde Kullanılmak Üzere Jeneratör Alımı
2026/1317374 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 04.08.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1317374
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sözleşme İmzalanmış
Üst Geçitlerdeki Asansör Yürüyen Merdivenler İçin 2026 Yılı Mal Alımı
2026/1197048 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 04.08.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1197048
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
COP31 KAPSAMINDA ANTALYA HAVALİMANI KARGO VE GAT(GENEL HAVACILIK TERMİNALİ) ULAŞIM YOLLARI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÇANKAYA ASFALT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, MUSAD YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 62,989,947.20 TRY
2026/1372187 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 30.07.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1372187
30.07.2026
35 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Muhtelif Yol ve Yapı Elemanları Malzemesi Temini İşi
Yüklenici: YENİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 5,142,575.00 TRY
2026/1180872 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 22.07.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1180872
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
KAŞ İLÇESİ KINIK MAHALLESİ TOPTANCI HAL KOMPLEKSİ TAMAMLAMA İŞİ
2026/1042130 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 14.07.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1042130
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antalya Doğal Yaşam Parkı Yerleşkesi İçerisinde Çeşitli Tadilatların Yapılması
Yüklenici: MESUT ÇELİK · 4,981,375.00 TRY
2026/1112300 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 08.07.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1112300
08.07.2026
57 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI AKRİLİK ESASLI BEYAZ SOĞUK YOL ÇİZGİ BOYASI, TERMOPLASTİK SPREY BLOK YOL ÇİZGİ BOYASI, SELÜLOZİK TİNER VE CAM KÜRECİĞİ TEMİNİ
Yüklenici: SÜLEYMAN ÖZTOPUZ/KOPUZ TİCARET YAPI MALZEMELERİ · 220,000.00 TRY
2026/1016912 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 03.07.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/1016912
03.07.2026
62 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
ANTALYA İLİ ISPARTA KAVŞAĞI VE SERİK CADDESİ ÜZERİNDE ŞERİT GENİŞLETME VE BETONARME KÖPRÜ YAPIM İŞİ
2026/946310 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 23.06.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/946310
23.06.2026
72 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KONYAALTI CADDESİ KALDIRIM DÜZENLEMESİ
Yüklenici: MEHMET SERTKAYA SOLİD İNŞAAT · 46,880,490.00 TRY
2026/837294 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 04.06.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/837294
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
Acil Bakım ve Onarım İşlerinde Kullanılmak Üzere Jeneratör Alımı İşi
2026/926461 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 03.06.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/926461
03.06.2026
92 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMER LİMAN CADDESİ HAVUZLARI MAKİNE DAİRELERİ REVİZYONU İŞİ
Yüklenici: CEVDET DURMAZ · 3,070,494.00 TRY
2026/845058 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 21.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/845058
21.05.2026
105 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HİZMET BİNALARINDAKİ ASANSÖRLER VE YÜRÜYEN MERDİVENLER İÇİN MAL ALIMI
Yüklenici: ELESCA ASANSÖR YÜRÜYEN MERDİVEN İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,201,250.00 TRY
2026/382907 · Antalya Büyükşehir Belediyesi FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 27.03.2026
Antalya Büyükşehir Belediyesi FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/382907
27.03.2026
160 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
COP31 Kapsamında Antalya İli Ulaşım Yolları Yapım İşi
Yüklenici: DNZ İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, BİLENES İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 435,600,000.00 TRY
2026/405316 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 10.03.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/405316
10.03.2026
177 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Antalya Doğu İlçelerinde (8 İlçe) Mezarlık Ve Çevre Düzenlemesi Yapılması
Yüklenici: HUZUR TEL TEL ÖRME ÇİT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 33,839,150.00 TRY
2026/155200 · Antalya Büyükşehir Belediyesi FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124) · 26.02.2026
Antalya Büyükşehir Belediyesi FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (124)
2026/155200
26.02.2026
189 gün geçti