Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

213 ihale · 4 aktif · 209 pasif · Şehir Hastanesi-Antalya SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 KALEM ÜROLOJİ TELESKOP ALIMI
2026/1409886 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 01.09.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1409886
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
İLAÇ PAKETLEME HİZMET ALIMI (12 AYLIK)
2026/1362541 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 28.08.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1362541
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
1 KALEM MONOBLOK HİDROFOBİK LENS ALIMI
2026/1384681 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 24.08.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1384681
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
30 KALEM BİYOMEDİKAL SARF MALZEME ALIMI
2026/1248868 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 12.08.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1248868
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
8 KISIM 10 KALEM TIBBİ SARF ALIMI
2026/1203363 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 10.08.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1203363
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
4 KISIM BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI
2026/1234841 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 31.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1234841
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
1 KISIM SPERMİYOGRAM HİZMET ALIMI
2026/1233627 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 29.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1233627
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sözleşme İmzalanmış
2 KALEM KATETER ÖRTÜSÜ SARF MALZEME ALIMI
2026/1250112 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 28.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1250112
28.07.2026
37 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
120.000 LT MOTORİN ALIMI
Yüklenici: AYDEMİR PETROL VE NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, SAFİR PETROKİMYA VE AKARYAKIT LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 6,325,200.00 TRY
2026/1168359 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 27.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1168359
27.07.2026
38 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 AYLIK MR ÇEKİM HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: BİLİM ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 65,761,847.04 TRY
2026/1099118 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 22.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1099118
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KLİMA SANTRALLERİNE ELEKTRİKLİ ISITICI İLAVE EDİLMESİ VE OTOMASYON SİSTEMİNE ENTEGRE EDİLMESİ İŞİ
2026/1041009 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 20.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1041009
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
1 KISIM ACİL ÇIKIŞ KAPILARIN YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİNE ENTEGRASYONU İŞİ
2026/1013071 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 20.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1013071
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
18 KALEM İLAÇ ALIMI
Yüklenici: ERDEM ECZA DEPOSU TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 128,520.00 TRY
2026/1052842 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 20.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1052842
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PUAN KARŞILIĞI AKIM SİTOMETRİ LABORATUVAR TESTLERİ ALIMI
Yüklenici: LABGEN LABORATUVAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 7,399,067.52 TRY
2026/946501 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 16.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/946501
16.07.2026
49 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
MR ve BT Raporlama Hizmeti Alımı
2026/1008270 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 07.07.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1008270
07.07.2026
58 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: AKDENİZ MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 299,400.00 TRY
2026/1057305 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 24.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1057305
24.06.2026
71 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜKSEK GERİLİM İŞLETME HİZMET ALIMI
Yüklenici: NOBEL ENERJİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT ÖZEL EĞİTİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3,360,000.00 TRY
2026/864881 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 22.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/864881
22.06.2026
73 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
6 KALEM PERFÜZÖR SETİ SARF MALZEME ALIMI
2026/850244 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 11.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/850244
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
5 KALEM TIBBİ SARF ALIMI
Yüklenici: NURMED MEDİKAL TURİZM İNŞAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,006,400.00 TRY
2026/751420 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 08.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/751420
08.06.2026
87 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 KALEM KORONER ANJİYOGRAFİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: BG GRUP İÇ MİMARLIK MEDİKAL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,037,500.00 TRY
2026/805871 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 08.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/805871
08.06.2026
87 gün geçti