Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

68 ihale · 4 aktif · 64 pasif · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ATATÜRK PARKI ATIKSU TERFİ MERKEZLERİ ELEKTRO-MEKANİK BAKIM ONARIM HİZMETLERİ ALIMI İŞİ İHALESİ
2026/1540688 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 18.09.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1540688
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
SU ÜRETİM/TERFİ TESİSLERİ YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU, JENERATÖR BAKIM, ONARIM HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1228051 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 05.08.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1228051
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
İŞ MAKİNASI KİRALANMASI İŞİ
2026/1212842 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 31.07.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1212842
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
YAĞMURSU HATLARININ TEMİZLENMESİ VE YAĞMURSUYU IZGARALARININ YOL KOTUNA GETİRİLMESİ HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1153018 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 29.07.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1153018
29.07.2026
36 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ASAT TOPLU KISA MESAJ (SMS) HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 4,312,000.00 TRY
2026/1108289 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 08.07.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1108289
08.07.2026
57 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ASAT ATIKSU İZLEME SİSTEMLERİ BAKIM HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: ARS ENDÜSTRİYEL KONTROL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 55,540,000.00 TRY
2026/838016 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 15.06.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/838016
15.06.2026
80 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme Ek
ARITMA ÇAMURU NAKLİ VE BERTARAFI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: HEL TAŞ NAKLİYAT İNŞAAT GIDA TURİZM PETROL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 135,611,550.00 TRY
2026/658522 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 15.05.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/658522
15.05.2026
111 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ZORUNLU MALİ SORUMLULUK (TRAFİK) SİGORTASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: ŞENEL KARDEŞLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 8,710,200.00 TRY
2026/493519 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 17.04.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/493519
17.04.2026
139 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAMYON ÜSTÜ VİNÇ KİRALANMASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: NHT SEYAHAT TURİZM TAŞIMACILIK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 340,000.00 TRY
2026/485645 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 16.04.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/485645
16.04.2026
140 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ATIKSU ARITMA TESİSLERİ VE ATIKSU TERFİ MERKEZLERİ HAZNE TEMİZLİĞİ HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: NURULLAH TENCİK · 37,850,000.00 TRY
2025/2225176 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 14.01.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2025/2225176
14.01.2026
232 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MANAVGAT GEÇİCİ DEPOLAMA SAHASI ARITMA ÇAMURU NAKLİ VE NİHAİ BERTARAFI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: HAŞİMOĞLU ÇEVRE ENTEGRE ATIK YÖNETİMİ GERİ DÖNÜŞÜM MADENCİLİK TAŞIMACILIK İNŞAAT GIDA TURİZM TEKSTİL OTOMOTİV PETROL ISITMA SOĞUTMA DOĞALGAZ SİSTEMLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 234,000,000.00 TRY
2025/2137128 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 06.01.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2025/2137128
06.01.2026
240 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ATIKSU ARITMA TESİSLERİ YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU, ELEKTRİK VE JENERATÖR BAKIM, ARIZA TESPİTİ VE ONARIM HİZMETLERİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: NOBEL ENERJİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT ÖZEL EĞİTİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 11.484.156,00 TRY
2025/2077250 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 24.12.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/2077250
24.12.2025
253 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
ATIKSU ARITMA TESİSLERİ VE ATIKSU TERFİ MERKEZLERİ HAZNE TEMİZLİĞİ HİZMET ALIM İŞİ
2025/1329669 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 29.09.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/1329669
29.09.2025
339 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARITMA TESİSLERİNİN ELEKTRİK MOTORU VE DALGIÇ POMPA MOTORU SARIMI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SERHAT DALKIRAN · 2.688.000,00 TRY
2025/1350252 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 18.09.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/1350252
18.09.2025
350 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HURMA, LARA, KUMKÖY, MANAVGAT, OKURCALAR, İNCEKUM, ALANYA, KONAKLI, MAHMUTLAR VE OBA ATIKSU ARITMA TESİSLERİ İLE TM-4 ATIKSU TERFİ MERKEZİNDE OLUŞAN KATI ATIKLARIN TOPLANMASI VE NAKLİYESİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: FARAH ASFALT İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 13.982.300,00 TRY
2025/1245073 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 15.09.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/1245073
15.09.2025
353 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KANALİZASYON HATLARININ TEMİZLENMESİ VE KAPAKLARIN YOL/KALDIRIM KOTUNA GETİRİLMESİ İŞİ
Yüklenici: AYDEMİR ALTYAPI İNŞAAT KANAL TEMİZLİK GÖRÜNTÜLEME VİDANJÖR HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ESPAR ALTYAPI VE KANAL TEMİZLİK SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 64.352.500,00 TRY
2025/1058083 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 26.08.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/1058083
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMER-ÇAMYUVA ATIKSU ARITMA TESİSLERİNDEN ELEKTROMEKANİK EKİPMANLARIN VE HATLARIN DEMONTAJI VE MUHTELİF ATIKSU ARITMA TESİSLERİNE MONTAJI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: YAKO MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 15.750.000,00 TRY
2025/1064307 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 19.08.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2025/1064307
19.08.2025
380 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KONAKLI ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJE HAZIRLAMA İŞİ
Yüklenici: MENA YAPI TASARIMI VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6.663.000,00 TRY
2025/943369 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 22.07.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/943369
22.07.2025
408 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ATATÜRK PARKI TERFİ MERKEZLERİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: EMİN ÜNAL · 8,909,500.00 TRY
2025/880572 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 08.07.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2025/880572
08.07.2025
422 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HURMA – LARA-MANAVGAT-ALANYA ATIKSU ARITMA TESİSLERİ ELEKTRO-MEKANİK BAKIM ONARIM HİZMETLERİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: ACM PROJE TASARIM MİMARLIK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT OTO KİRALAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 51.567.000,00 TRY
2025/693848 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305) · 23.06.2025
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) (305)
2025/693848
23.06.2025
437 gün geçti