Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

4 ihale · 0 aktif · 4 pasif · GAZİANTEP ARABAN Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Filtreyi temizle
Mal e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA DAĞITILMAK ÜZERE BEYAZ EŞYA ALIM İŞİ
Yüklenici: MEHMET SARI · 2.498.500,00 TRY
2026/335494 · İÇİŞLERİ BAKANLIĞI - ARABAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 27.02.2026
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI - ARABAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/335494
27.02.2026
188 gün geçti
Hizmet e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4002 TON KÖMÜRÜN İLÇE SINIRLARINDA 49 MAHALLEDEKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN ADRESLERİNE NAKLİYE VE HAMALİYE İŞİ (HANE BAŞINA 30 TORBA/750 KG)
Yüklenici: TERCİH LOJİSTİK ULUSLARARASI TAŞIMACILIK TURİZM İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,240,620.00 TRY
2025/1431000 · ARABAN KAYMAKAMLIĞI ARABAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 16.09.2025
ARABAN KAYMAKAMLIĞI ARABAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2025/1431000
16.09.2025
352 gün geçti
Mal e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4500 KG KIRMIZI ET (KEMİKSİZ ERKEK DANA ETİ)
Yüklenici: MEHMET DEMİR · 2,475,000.00 TRY
2025/1273665 · ARABAN KAYMAKAMLIĞI ARABAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 28.08.2025
ARABAN KAYMAKAMLIĞI ARABAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2025/1273665
28.08.2025
371 gün geçti
Hizmet e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4002 TON KÖMÜRÜN İLÇE SINIRLARINDA 49 MAHALLEDEKİ HAK SAHİPLERİNİN ADRESLERİNE NAKLİYE VE HAMALİYE İŞİ (HANE BAŞINA 30 TORBA/750 KG)
Yüklenici: TERCİH LOJİSTİK ULUSLARARASI TAŞIMACILIK TURİZM İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 694.747,20 TRY
2024/507527 · GAZİANTEP ARABAN Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (4) · 25.04.2024
GAZİANTEP ARABAN Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (4)
2024/507527
25.04.2024
861 gün geçti