Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

681 ihale · 2 aktif · 679 pasif · ARTVİN · ARTVİN MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ARTVİN MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -23 (önceki aya göre)
0 17 33 Eki 24 · 28 ihale Eki 24 Kas 24 · 21 ihale Ara 24 · 29 ihale Ara 24 Oca 25 · 15 ihale Şub 25 · 7 ihale Şub 25 Mar 25 · 14 ihale Nis 25 · 16 ihale Nis 25 May 25 · 20 ihale Haz 25 · 19 ihale Haz 25 Tem 25 · 24 ihale Ağu 25 · 20 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 27 ihale Eki 25 · 25 ihale Eki 25 Kas 25 · 22 ihale Ara 25 · 33 ihale Ara 25 Oca 26 · 15 ihale Şub 26 · 21 ihale Şub 26 Mar 26 · 17 ihale Nis 26 · 13 ihale Nis 26 May 26 · 15 ihale Haz 26 · 20 ihale Haz 26 Tem 26 · 26 ihale Ağu 26 · 33 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 10 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARTVİN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ PANSİYONU, SPOR LİSESİ VE KARADENİZ BAKIR İLKOKULU ONARIM İNŞAATI
Yüklenici: HARUN OZAN DUYAN · 3,988,888.88 TRY
2026/1470376 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 14.08.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1470376
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Artvin Yurdu Onarım İşi
Yüklenici: RAHİME GÜLTEKİN · 7,445,000.00 TRY
2026/1450886 · ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55) · 10.08.2026
ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55)
2026/1450886
10.08.2026
24 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YUSUFELİ YÜKSEKOBA KÖYÜ SALİKVAN YAYLA YOLU 1 KISIM YOL KAPLAMASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: CMR GRUP İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 38,483,040.00 TRY
2026/1415772 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 06.08.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1415772
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YUSUFELİ YÜKSEKOBA KÖYÜ İLE SALİKVAN YAYLA YOLU 2 KISIM YOL KAPLAMASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: CMR GRUP İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 38,511,160.00 TRY
2026/1407522 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 05.08.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1407522
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İç ve Dış Cephe Boyası ile Boyama Malzemeleri Alımı
Yüklenici: RAHİME GÜLTEKİN · 846,895.00 TRY
2026/1406374 · ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55) · 03.08.2026
ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55)
2026/1406374
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yangına Dayanıklı Kapı Değişim İşi
Yüklenici: SERT PEN PVC DOĞRAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 13,085,000.00 TRY
2026/1272371 · ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55) · 30.07.2026
ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55)
2026/1272371
30.07.2026
35 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARTVİN MERKEZ VE İLÇE KÖYLERİNDE MUHTELİF İÇME SUYU HATTI ONARIM İNŞAATI
Yüklenici: TETRO İNŞAAT MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,549,000.00 TRY
2026/1349083 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 28.07.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1349083
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ KONAKLAMASIZ ORMAN PARKINDA PLANLANAN 3 KISIM YAPI VE TESİSLERİNE AİT
Yüklenici: CUMA ŞAHİN, ÇELİK İZOLASYON YOL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT GIDA NAKLİYE OTOMOTİV KUYUMCULUK TEMİZLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 3,739,000.00 TRY
2026/1268832 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (67) · 28.07.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (67)
2026/1268832
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Açü Rektörlük Önü Bitki Tüneli Ve Muhtelif Yapım İşleri Yapılması
Yüklenici: METEHAN TAŞKIN · 3,749,575.49 TRY
2026/1216028 · ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29) · 23.07.2026
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29)
2026/1216028
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Artvin Yusufeli İlçesi Kılıçkaya Köyü 1 Adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası Yapım İşi
Yüklenici: HURŞİT NURİ DEMİRKAYA · 2,240,000.00 TRY
2026/1332664 · ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55) · 22.07.2026
ARTVİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (55)
2026/1332664
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
15 Temmuz Kapalı Spor Salonu Uzay Çatı Tadilatı Yapım İşi
Yüklenici: AKYOL UZAY ÇELİK ÇATI İNŞAAT TAAHHÜT MEDİKAL GIDA HAYVANCILIK TARIM ENERJİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,431,286.72 TRY
2026/1229937 · ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29) · 22.07.2026
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29)
2026/1229937
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Artvin Arhavi Fen Lisesi WC Onarımı Ve Tel Çit Yapılması
Yüklenici: AYYBİL İNŞAAT İMALAT İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,298,500.00 TRY
2026/1307109 · ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 21.07.2026
ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/1307109
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Yerleşke Eski Kazan Dairesi Montaj-Demontaj İşi ve Eski Lojman Binalarına Doğalgaz Uyumlu Şofben Takılması İşi
Yüklenici: HARUN OZAN DUYAN · 2,829,095.50 TRY
2026/1184127 · ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29) · 21.07.2026
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29)
2026/1184127
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Arhavi Orman İşletme Müdürlüğü Mençuna Şelalesi Konaklamasız Orman Parkı Projesi Kapsamında Yapılması Planlanan Demir Platform Merdiven + Platform + Korkuluk İnşaatı
Yüklenici: SEDAT ERGEN · 4,600,000.00 TRY
2026/1205741 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (67) · 21.07.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (67)
2026/1205741
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ANG Botanik Bahçesi Üretim Tesisi ENH Yapım İşi
Yüklenici: ZEMİN ENERJİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,200,008.00 TRY
2026/1166904 · ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29) · 16.07.2026
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (29)
2026/1166904
16.07.2026
49 gün geçti
Hizmet e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Otlatmayı Düzenleyici Hizmet Alımı (Yüncüler Köyü)
Yüklenici: HACİRE TEMEL · 885,000.00 TRY
2026/1230197 · ARTVİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 14.07.2026
ARTVİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1230197
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARTVİN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI 8 DAİRELİ LOJMAN BİNASI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İNŞAATI
Yüklenici: BÜNYAMİN BİLEN, GÖKHAN İLHAN İş Ortaklığı · 43,333,333.00 TRY
2026/963401 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 14.07.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/963401
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ PARKE TAŞI ÜRETİM TESİSİ İÇİN ÇİMENTO SATINALMA İŞİ
Yüklenici: ATASELİM KARDEŞLER OTOMOTİV, NAKLİYAT,İNŞAAT,İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 16,760,000.00 TRY
2026/1047831 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 08.07.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1047831
08.07.2026
57 gün geçti
Hizmet e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARTVİN İLİ MERKEZ ÇARŞI MAHALLESİNDE MEYDANA GELEN KÜTLE HAREKETLERİNİN İZLENMESİ OLUŞUM MEKANİZMALARININ BELİRLENMESİ VE ÖNLEN PROJELERİNİN HAZIRLANMASI İŞİ
Yüklenici: OKAN GÜLTEKİN · 2,071,000.00 TRY
2026/1203103 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 06.07.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1203103
06.07.2026
59 gün geçti
Yapım e-İhale ARTVİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARTVİN BORÇKA GÜREŞEN KÖYÜ KANALİZASYON HATTI YAPIM İNŞAATI
Yüklenici: MEHMET ÇELİK · 1,049,000.00 TRY
2026/1203075 · ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 03.07.2026
ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1203075
03.07.2026
62 gün geçti