Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

48 ihale · 1 aktif · 47 pasif · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Entegre Dijital Hizmetler Yazılım Geliştirme ve Bakım Hizmeti Alımı
2026/1335134 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 02.09.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1335134
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Merkezi İklimlendirme Sistemleri Periyodik Bakım Hizmeti Alımı
Yüklenici: SAKURA TEKNİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,740,950.00 TRY
2026/947840 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 15.06.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/947840
15.06.2026
80 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI BELEDİYEMİZ ANA BİNA VE EK HİZMET BİRİMLERİNİN İÇ VE DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: ARMİTA TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 2,774,500.00 TRY
2026/534353 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 24.04.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/534353
24.04.2026
132 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI SİSTEM BAKIM VE GÜNCELLEME HİZMETİ
Yüklenici: İSTANBUL PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 15.390.000,00 TRY
2026/64827 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 13.02.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/64827
13.02.2026
202 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Bilgisayar, Bilgisayar Yan Ürünleri, Yazıcı, Yazıcı Yan Ürünleri, UPS ve Akü Grupları, Klima ve Alarm Sistemleri, Kamera Sistemi ve Elektronik Malzeme Destek ve Bakım Hizmeti
Yüklenici: GAMA BÜRO OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 19.635.000,00 TRY
2025/2351351 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 14.01.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/2351351
14.01.2026
232 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Prof Dr Türkan Saylan Tıp Merkezi Ağız Ve Diş Sağlığı Birimi 2026 Yılı Metal Destekli Tek Parça Döküm Kron, Alt Ve Üst Çene İskelet Döküm İşi Ve Total Parsiyal Bitim İşlemleri Hizmet Alımı
Yüklenici: MELTEM EROĞLU · 3.309.000,00 TRY
2025/2294046 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 12.01.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/2294046
12.01.2026
234 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Ev Temizliği Hizmet Alım İşi
Yüklenici: GÖZTEPE TEMİZLİK NAKLİYAT DEKORASYON HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 675,000.00 TRY
2025/2270227 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 12.01.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/2270227
12.01.2026
234 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Kurumsal Tanıtım Materyalleri ve Baskı Hizmeti
Yüklenici: KARAT ORGANİZASYON VE REKLAM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 36.891.300,00 TRY
2025/2112319 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 30.12.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/2112319
30.12.2025
247 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Muhtelif Kültür Sanat Organizasyonları, Teknik Donanım ve Diğer Muhtelif İhtiyaçların Karşılanması Hizmet Alımı
Yüklenici: ZİRVE EĞİTİM KURSLARI TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 97.414.000,00 TRY
2025/2109809 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 30.12.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/2109809
30.12.2025
247 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÖLÜM BELGESİ DÜZENLENMESİ HİZMETİ
Yüklenici: CARELINE İSTANBUL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,778,798.00 TRY
2025/1955662 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 01.12.2025
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/1955662
01.12.2025
276 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Hotspot (Kablosuz İnternet Erişim Noktası Yönetim) Sistemi Alımı
2025/1546410 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 10.10.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/1546410
10.10.2025
328 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
2025 Yılı Yazılım Alımı ve Yenilenmesi
2025/1423095 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 09.10.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/1423095
09.10.2025
329 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tabela Hizmet Alımı
Yüklenici: SALVE İNŞAAT HIRDAVAT ORGANİZASYON REKLAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.599.100,00 TRY
2025/1009134 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 11.07.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/1009134
11.07.2025
419 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜZÜNCÜ YIL ATATÜRK KÜTÜPHANESİ İÇ MİMARİ TAASRIM HİZMET ALIMI
Yüklenici: SA ATAGÜR MİMARLIK PEYZAJ PLANLAMA VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 1.450.000,00 TRY
2025/888976 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 23.06.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/888976
23.06.2025
437 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI MUHTELİF KÜLTÜR SANAT ORGANİZASYONLARI, TEKNİK DONANIM VE DİĞER MUHTELİF İHTİYAÇLARIN KARŞILANMASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: FSM KÜLTÜR SANAT ORGANİZASYON EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI YEMEK TEMİZLİK İNŞAAT ARAÇ KİRALAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 20.517.850,00 TRY
2025/789451 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 20.06.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/789451
20.06.2025
440 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Sosyal Yardım Amaçlı Alışveriş Kartı
2025/605259 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 21.05.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/605259
21.05.2025
470 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
BELEDİYEMİZ ANA BİNA VE EK HİZMET BİRİMLERİNİN DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ HİZMET ALIMI
2025/442051 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 11.04.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/442051
11.04.2025
510 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Sosyal Yardım Amaçlı Alışveriş Kartı Hizmet Alımı
2025/122637 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 27.02.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/122637
27.02.2025
553 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Bilgisayar, Bilgisayar Yan Ürünleri, Yazıcı, Yazıcı Yan Ürünleri, Ups ve Akü Grupları, Klima ve Alarm Sistemleri, Elektronik Malzeme Destek ve Bakım Hizmeti Alımı
Yüklenici: GAMA BÜRO OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9.990.000,00 TRY
2025/11234 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 31.01.2025
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/11234
31.01.2025
580 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Sistem Bakım, Yazılım Yenileme, Altyapı Destek, Güvenlik Duvarı Alımı, Bakım ve Güncelleme Hizmeti
Yüklenici: İSTANBUL PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 14,974,000.00 TRY
2025/8179 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 30.01.2025
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2025/8179
30.01.2025
581 gün geçti