Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

50 ihale · 1 aktif · 49 pasif · Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İSG Risk Analizleri İle İtfaiye Raporlarına İstinaden Onarım İşi
2026/1528831 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 02.09.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1528831
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AÖF Güvenlik Binası Ve Otopark Yapım İşi
2026/1465097 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 25.08.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1465097
25.08.2026
9 gün geçti
Danışmanlık ERZURUM Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası (400 Yatak) Uygulama Projeleri (Sismik İzolatörlü) ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması İşi
2026/1098882 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 19.08.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1098882
19.08.2026
15 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sözleşme İmzalanmış
İlahiyat Fakültesi -Tarım Makinaları WC Onarım İşi
2026/1412396 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 11.08.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1412396
11.08.2026
23 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
Merkez Yerleşkede Elektrik Alt Yapısı Yapım İşi
2026/1334453 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 06.08.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1334453
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sözleşme İmzalanmış
Araştırma Hastanesi Muhtelif Bloklarında Onarım İşi
2026/1310863 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 04.08.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1310863
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış
Spor Bilimleri Fakültesi Dış Cephe Onarım İşi
2026/1294971 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 31.07.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1294971
31.07.2026
34 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Yerleşkede Asfalt Yol Yapım İşi
Yüklenici: EVREM YOL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,461,393.70 TRY
2026/1191166 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 20.07.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1191166
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkezi Yemekhane Binası Kanalizasyon Hattında Kısmi Yenileme İşi
Yüklenici: YUSUF ÖZDEMİR · 1,542,851.32 TRY
2026/1240466 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 16.07.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1240466
16.07.2026
49 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Atatürk Üniversitesi Bünyesinde Bulunan Chiller Soğutma Grubu Ve 4 Adet Klima Santralinin Bakım, Onarım, Test Ve Devreye Alınması Hizmet Alım İşi
Yüklenici: KA ELEKTRİK TESİSAT ENERJİ İNŞAAT TAAHHÜT GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,648,000.00 TRY
2026/1012006 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 16.06.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/1012006
16.06.2026
79 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çeşitli Birimlerde Büyük Onarım İşi
Yüklenici: ARİF ÖZDEMİR · 3,850,000.00 TRY
2026/874569 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 02.06.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/874569
02.06.2026
93 gün geçti
Danışmanlık ERZURUM İhale İptal Edilmiş
Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası (400 Yatak) Uygulama Projeleri (Sismik İzolatörlü) ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması İşi
2026/810462 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 22.05.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/810462
22.05.2026
104 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası (400 Yatak) Uygulama Projeleri (Sismik İzolatörlü) ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması İşi
2026/550058 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 30.04.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/550058
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mevcut Teshin (Isı) Kanallarında Tesisat Yenileme ve Onarım İşi
Yüklenici: EREN ENERJİ MEKANİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 11,322,338.90 TRY
2026/621179 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 24.04.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/621179
24.04.2026
132 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkezi Yerleşkedeki Birimlerde Islak Hacimlerde Büyük Onarım İşi
Yüklenici: RAİS İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,937,000.00 TRY
2026/516639 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 15.04.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/516639
15.04.2026
141 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Eşanjör Dairelerinde Büyük Onarım İşi
Yüklenici: AHMET SÖNER · 4,802,450.00 TRY
2026/491832 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 03.04.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/491832
03.04.2026
153 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkezi Yerleşkede Bulunan 14 Adet Jeneratörün 12 Aylık Periyodik Bakımı ve Onarımı Hizmet Alım İşi
Yüklenici: FARADAY ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,179,820.00 TRY
2026/499304 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 02.04.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/499304
02.04.2026
154 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Milli Teknoloji Atölyesi Binası Yapım İşi
Yüklenici: MAŞUK TOPRAK · 28,624,000.00 TRY
2026/472848 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 01.04.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/472848
01.04.2026
155 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Ek Binasına Ait Uygulama Projeleri Hazırlanması İşi
Yüklenici: YAKUP GÜNGÖR · 3,236,000.00 TRY
2026/301757 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 16.03.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/301757
16.03.2026
171 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
Merkezi Yerleşkede Bulunan Jeneratörlerin 12 Aylık Periyodik Bakımı ve Onarımı Hizmet Alım İşi
2026/251814 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50) · 03.03.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (50)
2026/251814
03.03.2026
184 gün geçti