Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

18 ihale · 1 aktif · 17 pasif · BALIKESİR · DURSUNBEY Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DURSUNBEY — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 4 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 3 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale BALIKESİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DURSUNBEY KAPALI SPOR SALONU EK ANTRENMAN BİNASI
2026/1615894 · DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 22.09.2026
DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1615894
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam - Dursunbey Orman İşletme Müdürlükleri Hizmet Binası ve Çevre Düzenleme Yapım İşi
Yüklenici: PAY İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 174,000,000.00 TRY
2026/344052 · BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 26.03.2026
BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/344052
26.03.2026
161 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü, Asarlık Orman İşletme Şefliğinde 10+200 Km Üst Yapı
Yüklenici: KARATÜRK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,224,117.30 TRY
2025/206223 · BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 24.02.2025
BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/206223
24.02.2025
556 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey D H Likit Oksijen Tankı Yapımı ve Muhtelif Tadilat İşleri Yapım İşi
Yüklenici: ACR DESİGN İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.646.600,00 TRY
2025/107349 · Devlet Hastanesi -Dursunbey SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (2) · 18.02.2025
Devlet Hastanesi -Dursunbey SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (2)
2025/107349
18.02.2025
562 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü Muhtelif Orman İşletme Şefliklerinin Orman Yollarında Greyder ile Hendek ve Platform Tesviyelerinin Yapımı
Yüklenici: İKİESENLER İNŞAAT ORMAN VE ORMAN ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SERVİS TAŞIMACILIĞI NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.736.948,26 TRY
2024/552160 · ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 17.05.2024
ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2024/552160
17.05.2024
839 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü Yerleşkesinde Bulunan Kazan Dairesinin Doğalgaz Dönüşümü
Yüklenici: AŞAR ZEYTİNCİLİK TARIM ÜRÜNLERİ AKARYAKIT İNŞAAT GIDA ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.580.000,00 TRY
2024/354916 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 20.03.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/354916
20.03.2024
897 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR İhale İptal Edilmiş
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü Ardıç Orman İşletme Şefliği 058 kod nolu orman yolunda 2024 yılı Sanat Yapısıs Yapım işi
2024/288086 · ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 19.03.2024
ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2024/288086
19.03.2024
898 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü bağlı Candere Orman İşletme Şefliğinde toplamda 4+875 Km B Tipi Yeni Orman Yolu
Yüklenici: OSMAN ÖZDEMİR · 1.393.210,88 TRY
2024/303732 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 19.03.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/303732
19.03.2024
898 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR İhale İptal Edilmiş
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü Gölcük Orman İşletme Şefliği 257 kod nolu yolda 2024 yılı Büyük Onarım Yapım işi
2024/278922 · Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 14.03.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2024/278922
14.03.2024
903 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orm İşl Müd bağlı Gölcük Orman İşletme Şefliği; 268 Kodlu Yolda 2+565 km, Kavacık Orman İşletme Şefliği 368 Kodlu Yolda 4+680 km, Odaköy Orman İşletme Şefliği; 561 Kodlu Yolda 2+800 km, (Top10+045 km)"B" Tipi Yeni Orman Yolu Yapımı
Yüklenici: ORMANCILAR İŞ MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.643.233,22 TRY
2024/272294 · Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 12.03.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2024/272294
12.03.2024
905 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü Akdağ ve Kırkoluk Orman İşletme Şefliklerinde 15+000 Km Büyük Onarım
Yüklenici: KARATÜRK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.933.507,04 TRY
2024/200629 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 04.03.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/200629
04.03.2024
913 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü Akdağ, Kırkoluk ve Yayla Orman İşletme Şefliklerinde 16+000 Km Üst Yapı
Yüklenici: TEKİNOĞULLARI HAFRİYAT TURİZM NAKLİYE İNŞAAT TAAHHÜT ORMAN ÜRÜNLERİ MADEN GİYİM GIDA PETROL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.586.000,00 TRY
2024/192819 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 01.03.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/192819
01.03.2024
916 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR İhale İptal Edilmiş
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü Akdağ, Çamlık, Delice ve Yayla Orman İşletme Şeflikleri Orman Yollarındaki Sanat Yapısı
2024/138022 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 28.02.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/138022
28.02.2024
918 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğündeki muhtelif şefliklerinde kazan dairesi, katı yakıtlı kat kaloriferi tesisatının kurulumu
Yüklenici: HÜSEYİN BURAK TEKİN · 835.779,00 TRY
2023/1439104 · Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 15.12.2023
Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2023/1439104
15.12.2023
993 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR İhale İptal Edilmiş
DURSUNBEY KÜTÜPHANELİ GENÇLİK MERKEZİ
2023/1155195 · DURSUNBEY BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (13) · 13.11.2023
DURSUNBEY BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (13)
2023/1155195
13.11.2023
1025 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Muhtelif Orman İşletme Şefliklerinde Dış cephe Mantoloma
Yüklenici: HÜSEYİN BURAK TEKİN · 429.680,00 TRY
2023/1087082 · Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 13.10.2023
Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2023/1087082
13.10.2023
1056 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Soğucak Orman İşletme Şefliği’nde bulunan 528 Kod numaralı Yolda 5+950 km (Toplam 5+950 km)"B" Tipi Yeni Orman Yolu
Yüklenici: SEDAT KARATÜRK · 944.085,08 TRY
2023/1006566 · Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 09.10.2023
Orman İşletme Müdürlüğü-Alaçam DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2023/1006566
09.10.2023
1060 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Asarlık, Candere, Civana, Delice, Yayla Orman İşletme Şefliklerindeki Yangın İlk Müdahale Ekiplerinin Kalorifer Tesisatı
Yüklenici: AŞAR ZEYTİNCİLİK TARIM ÜRÜNLERİ AKARYAKIT İNŞAAT GIDA ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.279.999,99 TRY
2023/1041285 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 06.10.2023
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2023/1041285
06.10.2023
1063 gün geçti