Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

42 ihale · 1 aktif · 41 pasif · DİYARBAKIR · ÇERMİK Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇERMİK — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 3 5 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KISIM BAKIM ONARIM HİZMET İŞİ
Yüklenici: SİGMA LİFT ASANSÖR MÜHENDİSLİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 264,500.00 TRY
2026/1335753 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 24.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/1335753
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
37 KALEM SARF MALZEME VE MEDİKAL MALZEME ALIMI
Yüklenici: BURCUM MEDİKAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,816,069.00 TRY
2026/1306072 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 21.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/1306072
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KISIM GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: YILDIRIM ÖZTÜRK · 1,425,000.00 TRY
2026/629700 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 04.05.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/629700
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIRMIZI VE BEYAZ ET ALIMI
Yüklenici: HAMZA AYDOĞDU AYDOĞDU TİCARET · 4,155,000.00 TRY
2026/756398 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 30.04.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/756398
30.04.2026
126 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
22 KALEM KIRTASİYE MALZEME ALIMI
Yüklenici: MED HABERLEŞME VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZILIM MEDİKAL PETROL GIDA VE TARIM İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,428,430.00 TRY
2026/593899 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 08.04.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/593899
08.04.2026
148 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
13 KALEM SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: BURCUM MEDİKAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 875,970.00 TRY
2026/491090 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 18.03.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/491090
18.03.2026
169 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIRMIZI VE BEYAZ ET ALIMI
Yüklenici: HAMZA AYDOĞDU AYDOĞDU TİCARET · 2,032,000.00 TRY
2026/283017 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 23.02.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2026/283017
23.02.2026
192 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
21 (Kuyu,Saltepe,Armağantaş,Konak,Şeyhandede,Gürüz,Karamusan,Keklik,Artuk,Yayıklı, Armutlu,Kömürcüler,Bayat,Kayagediği,Dikyol, sürm,, karameşe,Kartaltaşı Civan sok,Köm rezek sok,Köm doğan sok,Dilekpınar top sok,) mah 8 cm kilitli parke taşı yapım
Yüklenici: TAŞDEMİR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 58,771,800.00 TRY
2025/2433757 · ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 30.01.2026
ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/2433757
30.01.2026
216 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: HACİ ÇELİK · 8.000.000,00 TRY
2025/2445460 · ÇERMİK BELEDİYESİ İSKAN VE TOPLUM REFAH HİZMETLERİ (17) · 26.01.2026
ÇERMİK BELEDİYESİ İSKAN VE TOPLUM REFAH HİZMETLERİ (17)
2025/2445460
26.01.2026
220 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
10 kırsal mahallede (Sarıca,İncilli,Bayırbağı,Konuksever,Yiğitler,Yiğitler Güney sok,Sarıbalta,Akçaörten ,Başarı afan sok,İkiçeltik) 8 cm beton kilitli parke taşı döşeme yapım
Yüklenici: VEDAT SEVER, NEZİR KARAOĞLAN İş Ortaklığı · 59,984,300.00 TRY
2025/2360347 · ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 20.01.2026
ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/2360347
20.01.2026
226 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gürüz mahallesi 50x30 m ebatlarında sentetik çim halı saha
Yüklenici: FATİH ORMAN · 3,111,111.11 TRY
2025/2258876 · ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 09.01.2026
ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/2258876
09.01.2026
237 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BT RAPORLAMA HİZMET ALIMI 12 AYLIK
Yüklenici: SONARMED GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ VE SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 400,000.00 TRY
2025/1967085 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 13.11.2025
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2025/1967085
13.11.2025
294 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 AYLIK ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: ELS GROUP OTOMOTİV İNŞAAT SOSYAL HİZMETLER NAKLİYAT ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 712,000.00 TRY
2025/1411425 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 11.09.2025
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2025/1411425
11.09.2025
357 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
24 KALEM SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: BURCUM MEDİKAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 945,246.50 TRY
2025/1355847 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 01.09.2025
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2025/1355847
01.09.2025
367 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Diyarbakır İli Çermik İlçesi Ortaöğretim Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: ASMİN TURİZM TEMİZLİK GIDA İNŞAAT VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,749,500.00 TRY
2025/1057014 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERMİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 20.08.2025
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERMİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2025/1057014
20.08.2025
379 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılı Diyarbakır İli Çermik İlçesi İlköğretim Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: ASMİN TURİZM TEMİZLİK GIDA İNŞAAT VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,459,200.00 TRY
2025/1053615 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERMİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 18.08.2025
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERMİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2025/1053615
18.08.2025
381 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KISIM GIDA MALZEME ALIMI 2
Yüklenici: HAMZA AYDOĞDU AYDOĞDU TİCARET · 5.183.750,00 TRY
2025/1030784 · DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 13.08.2025
DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2025/1030784
13.08.2025
386 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
61 KALEM KIRTASİYE MALZEMESİ VE PERSONEL KIYAFET ALIMI
Yüklenici: MED HABERLEŞME VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZILIM MEDİKAL PETROL GIDA VE TARIM İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 528.970,00 TRY
2025/563115 · DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 12.05.2025
DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2025/563115
12.05.2025
479 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 kırsal mahallede (Kırmatepe,Kurdoğlu,Bulundu,Ceylan,Karataş,Dikyol iç oba) 8 cm beton parke taşı döşeme yapım
Yüklenici: MERTCAN İNŞAAT TEMİZLİK TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 21,439,800.00 TRY
2025/459640 · ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 18.04.2025
ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/459640
18.04.2025
503 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 KISIM GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ABBAS ALTUNBAĞ · 2.964.000,00 TRY
2025/247748 · DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23) · 26.03.2025
DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (23)
2025/247748
26.03.2025
526 gün geçti