Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

2.460 ihale · 3 aktif · 2.457 pasif · ELAZIĞ · ELAZIĞ MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ELAZIĞ MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -27 (önceki aya göre)
0 54 107 Eki 24 · 84 ihale Eki 24 Kas 24 · 66 ihale Ara 24 · 97 ihale Ara 24 Oca 25 · 39 ihale Şub 25 · 65 ihale Şub 25 Mar 25 · 83 ihale Nis 25 · 79 ihale Nis 25 May 25 · 99 ihale Haz 25 · 68 ihale Haz 25 Tem 25 · 69 ihale Ağu 25 · 51 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 73 ihale Eki 25 · 78 ihale Eki 25 Kas 25 · 68 ihale Ara 25 · 75 ihale Ara 25 Oca 26 · 57 ihale Şub 26 · 70 ihale Şub 26 Mar 26 · 66 ihale Nis 26 · 100 ihale Nis 26 May 26 · 75 ihale Haz 26 · 107 ihale Haz 26 Tem 26 · 96 ihale Ağu 26 · 64 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 37 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sivrice Atık Su Arıtma Tesisi Trafo ve Müştemilatı Alımı
Yüklenici: ECOPOWER ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ · 1,375,000.00 TRY
2026/1483541 · ELAZIĞ MAHALLİ İDARE BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (1) · 12.08.2026
ELAZIĞ MAHALLİ İDARE BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (1)
2026/1483541
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Eğitim/Öğretim Yılı 1381347 Adet Ücretsiz Ders Kitaplarının Tasnif Edilerek Merkez İlçe, Ağın, Baskil, Keban, Maden ve Sivrice İlçelerimizdeki Okullara Dağıtılması İşi
Yüklenici: MEHMET ÇİÇEK · 2,179,765.57 TRY
2026/1448406 · ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 07.08.2026
ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1448406
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
30023 KKNolu Malatya-Elazığ Yolun Km:74+500 kesimindeki sol dolgu şevinde meydana gelen Heyelana Ait Geoteknik Proje Raporu Hazırlama İşi
Yüklenici: PROWIN MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ · 2,837,000.00 TRY
2026/1417890 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (185) · 05.08.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (185)
2026/1417890
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ Merkez İlçe İçme, Sütlüce ve Gökçe Köyleri Afet Konutları Bağlantı Yollarının Kilitli Parke ve Çevre Düzenlemesi Yapımı
Yüklenici: OZAN İNŞAAT MALZEMELERİ TAŞIMACILIK ELEKTRİK PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 18,437,587.50 TRY
2026/1196943 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 29.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1196943
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Araç ve İş Makineleri İçin Motorin Alımı
Yüklenici: CANGİR PETROL NAKLİYE İNŞAAT GIDA TEKSTİL VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 91,840,000.00 TRY
2026/1138413 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 28.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1138413
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ELAZIĞ İLİ MERKEZ TARİHİ ÖĞRETMENEVİ BİNASININ EGİTİM MÜZESİ VE MİLLET KÜTÜPHANESİ OLARAK DİZAYN EDİLMESİNE YÖNELİK TEŞHİR TANZİM VE UYGULAMA YAPIM İŞİ
Yüklenici: KARBİR RESTORASYON İNŞAAT MİMARLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 122,662,742.30 TRY
2026/1275284 · ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350) · 28.07.2026
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350)
2026/1275284
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ Merkez Fatih Mehmet İlkokulu Ve Sivrice İlçesi Cumhuriyet Ortaokulu Genel Onarım İşi
Yüklenici: ARP YAPI İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,774,923.00 TRY
2026/1221881 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 27.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1221881
27.07.2026
38 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ İli Alacakaya İlçesi Gürçubuk Köyü 1 Kat Asfalt Yapımı İçin Temel Malzemesi Temini, Nakli ile Serme-Sulama-Sıkıştırma Yapımı
Yüklenici: İRFAN DEMİRAL · 2,215,350.00 TRY
2026/1296333 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 24.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1296333
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MALATYA 92 ŞUBE BİNA TESİSLERİ ONARIMI
Yüklenici: YILDIZ EŞKARAOĞLU PERÇİN · 9,380,000.00 TRY
2026/1220589 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142) · 24.07.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142)
2026/1220589
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ İl Özel İdaresi Makine Parkına Ait Araç ve İş Makinelerine Lastik Alımı
Yüklenici: ABDULKADİR ÖZCAN OTOMOTİV LASTİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,350,440.00 TRY
2026/1177981 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 24.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1177981
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİNCİK İLYOLKM:29+100–30+700, SAMSAT İLYOLKM:21+000–22+380GERGER İLYOL KM:25+500–33+500ARASI KESİMLERDE VE AKINCILAR İL YOLU ŞEHİR GEÇ TOPR İŞL,SANAT YAP VE ÜSTYAPI İŞR İLE KAHTA–SİNCİK İLYOL KM:11+800–12+000 ARASI KES HEYELAN ISLAHI YAP İŞİ
Yüklenici: FETİH YOL ASFALT İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 467,393,362.00 TRY
2026/1308384 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (185) · 23.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (185)
2026/1308384
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İtfaiye Kavşağına Montajlı Dekoratif Yapay Bitki ve Fiber Figür Alımı İşi
Yüklenici: SESA PEYZAJ İNŞAAT OTOMOTİV REKLAM TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,295,000.00 TRY
2026/1310949 · ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350) · 23.07.2026
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350)
2026/1310949
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karayolları 8 Bölge Müdürlüğü Sınırları Dahilindeki Bsk’lı Yollarda Üstyapıdaki Mevcut Çatlakların Derz Dolgu İle Onarılması Yapım İşi
Yüklenici: ŞARK KİMYA VE ASFALT ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 12,546,100.00 TRY
2026/1231920 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (185) · 23.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (185)
2026/1231920
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ Alacakaya İlçesi Alacakaya Mermer Cemil Yaşlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Onarım İşi
Yüklenici: MEHMET YAMAN · 701,351.00 TRY
2026/1107738 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 22.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1107738
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ Merkez Harput Anaokukulu ve Kardelen Anaokulu Onarım İşi
Yüklenici: BURHAN ARIKANOĞLU · 706,600.00 TRY
2026/1107463 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 21.07.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1107463
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şehrin muhtelif yerlerinde yeni şebekelerin evsel bağlantılarının yapılması
Yüklenici: YAVER HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK ENERJİ TARIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 16,242,000.00 TRY
2026/1207647 · ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350) · 21.07.2026
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350)
2026/1207647
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Güneş Enerji Santrali (GES) Projesi İnşaat Kontrollüğü Hizmet alımı
Yüklenici: ÖMER FATİH ORUÇ · 3,000,000.00 TRY
2026/1328860 · ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350) · 21.07.2026
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350)
2026/1328860
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ İli Merkez, Keban, Maden, Sivrice ve Karakoçan İlçelerinde Bulunan 18 Köyde Yapılan Kırsal Konutlar İçin 19Paket Elektrik Dağıtım Tesisleri Yapım İşi
Yüklenici: BİLAL AKBULUT · 38,458,385.00 TRY
2026/1180720 · ELAZIĞ ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (34) · 20.07.2026
ELAZIĞ ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (34)
2026/1180720
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ambalaj Malzemesi
Yüklenici: TÜRKSAN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,037,690.00 TRY
2026/1114853 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü (32) · 20.07.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü (32)
2026/1114853
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale ELAZIĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elazığ İli Merkez, Keban, Maden ve Kovancılar İlçelerinde Bulunan 31 Köyde Yapılan Kırsal Konutlar İçin 18Paket Elektrik Dağıtım Tesisleri Yapım İşi
Yüklenici: ÖMER SERTDEMİR · 25,123,223.23 TRY
2026/1188352 · ELAZIĞ ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (34) · 20.07.2026
ELAZIĞ ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (34)
2026/1188352
20.07.2026
45 gün geçti