Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

31 ihale · 1 aktif · 30 pasif · GAZİANTEP · OĞUZELİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

OĞUZELİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 3 6 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 2 ihale Haz 26 Tem 26 · 6 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DHMİ GAZİANTEP HAVALİMANI YENİ TERMİNAL BİNASI ISLAK HACİMLERİN REVİZYONU İŞİ
2026/1549480 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 10.09.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1549480
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GAZİANTEP HAVALİMANI KATLI OTOPARK ŞEVLERİNİN STABİLİZASYONU İŞİ
Yüklenici: EDİZ PETROL NAKLİYAT İNŞAAT OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 55,750,000.00 TRY
2026/1276998 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 21.07.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1276998
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OĞUZELİ İLÇESİ MUHTELİF NOKTALARA 77 ADET GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU YAPIM İŞİ
Yüklenici: AYDIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT SERVİS HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,061,000.00 TRY
2026/1104091 · GAZİANTEP VALİLİĞİ OĞUZELİ KAYMAKAMLIĞI (1) · 07.07.2026
GAZİANTEP VALİLİĞİ OĞUZELİ KAYMAKAMLIĞI (1)
2026/1104091
07.07.2026
58 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OĞUZELİ İLÇESİ KİLİTTAŞI VE BORDÜR TAŞI YAPIM İŞİ
Yüklenici: OSA MİMARLIK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 26,150,000.00 TRY
2026/1131240 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 25.06.2026
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1131240
25.06.2026
70 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İptal Edilmiş
OĞUZELİ DELİKLİTEPE RESTORANT VE BARAK SIRA GECESİ YAPIM İŞİ
2026/645646 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 04.05.2026
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/645646
04.05.2026
122 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İptal Edilmiş
OĞUZELİ İLÇESİ TÜZEL MAHALLESİ TAZİYE EVİ YAPIM İŞİ
2026/674994 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 30.04.2026
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/674994
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İptal Edilmiş
OĞUZELİ DELİKLİTEPE RESTORANT VE BARAK SIRA GECESİ YAPIM İŞİ
2026/583287 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 24.04.2026
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/583287
24.04.2026
132 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OĞUZELİ KAYMAKAMLIK KONUTU YAPIM İŞİ
Yüklenici: EFN PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT HAFRİYAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14,000,000.00 TRY
2026/382273 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 09.03.2026
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/382273
09.03.2026
178 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep Havalimanı Anten Kulesi Ve Verici İstasyon Binası Yapım İşi
Yüklenici: KUBİLAY KAYA · 12,300,000.00 TRY
2025/2037009 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.12.2025
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/2037009
03.12.2025
274 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OĞUZELİ ÇEVRE DÜZENLEME PARKE TAŞI VE YOL KALDIRIM YAPIM İŞİ
Yüklenici: OSA MİMARLIK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 16,950,000.00 TRY
2025/1559902 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 16.10.2025
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2025/1559902
16.10.2025
322 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep Havalimanı Terminal Binasında Sabit Merdiven, Otopark Gölgeliği Yapımı İle Camlı Bölmelerin Yeniden Tanzimi İşi
Yüklenici: ADEM AYŞİN · 3,661,000.00 TRY
2025/1596784 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Gaziantep Hava Limanı Başmüdürlüğü (17) · 16.10.2025
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Gaziantep Hava Limanı Başmüdürlüğü (17)
2025/1596784
16.10.2025
322 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KARAMAN MAH TAZİYE EVİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ELİSA PROJE VE MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6.848.006,92 TRY
2025/1453564 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26) · 26.09.2025
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26)
2025/1453564
26.09.2025
342 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İptal Edilmiş
KARAMAN MAHALLESİ TAZİYE EVİ YAPIM İŞİ
2025/1196850 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26) · 22.08.2025
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26)
2025/1196850
22.08.2025
377 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep Havalimanı Meteoroloji Altyapısının Revizyonu İşi
Yüklenici: ADEM AYŞİN · 2,611,239.55 TRY
2025/1133704 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 21.08.2025
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1133704
21.08.2025
378 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GAZİANTEP HAVALİMANI 28 DEİCİNG APRONUNA AYDINLATMA DİREĞİ, YOL YAPIMI
Yüklenici: EBAKON İNŞAAT TAAHHÜT PROJE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,487,044.80 TRY
2025/856398 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 20.06.2025
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/856398
20.06.2025
440 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EZOGELİN BARAK KÜLTÜR EVİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ELİSA PROJE VE MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.482.200,30 TRY
2025/837973 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26) · 20.06.2025
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26)
2025/837973
20.06.2025
440 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Nar Atölyesi İmalathane Ve Depo Yapım İşi
Yüklenici: OSA MİMARLIK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 6.700.059,70 TRY
2025/813909 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26) · 04.06.2025
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (26)
2025/813909
04.06.2025
456 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep Havalimanı Eski Teknik Blok Çatısına Bakım Onarım Yapılması ve Muhtelif İşleri
Yüklenici: EBAKON İNŞAAT TAAHHÜT PROJE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,113,000.00 TRY
2025/243759 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 07.03.2025
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/243759
07.03.2025
545 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep Havalimanı Başmüdürlüğü İnşaatı Devam Eden VIP Binasına Ek Gelen Yolcu Salonu
Yüklenici: FATİH MEHMET TOLU · 6,439,790.00 TRY
2024/1424458 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17) · 07.11.2024
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (17)
2024/1424458
07.11.2024
665 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Parke Taşı ve Bordür ile Yol, Kaldırım, Park ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi
Yüklenici: SİHAM İNŞAAT GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, KENAN ÜZÜMCÜ İş Ortaklığı · 27,970,000.00 TRY
2024/1258998 · OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 28.10.2024
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2024/1258998
28.10.2024
675 gün geçti