Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.197 ihale · 1 aktif · 1.196 pasif · KAHRAMANMARAŞ · DULKADİROĞLU Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DULKADİROĞLU — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -9 (önceki aya göre)
0 36 71 Eki 24 · 46 ihale Eki 24 Kas 24 · 30 ihale Ara 24 · 45 ihale Ara 24 Oca 25 · 42 ihale Şub 25 · 35 ihale Şub 25 Mar 25 · 38 ihale Nis 25 · 40 ihale Nis 25 May 25 · 31 ihale Haz 25 · 56 ihale Haz 25 Tem 25 · 38 ihale Ağu 25 · 37 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 40 ihale Eki 25 · 35 ihale Eki 25 Kas 25 · 25 ihale Ara 25 · 48 ihale Ara 25 Oca 26 · 30 ihale Şub 26 · 25 ihale Şub 26 Mar 26 · 71 ihale Nis 26 · 45 ihale Nis 26 May 26 · 19 ihale Haz 26 · 29 ihale Haz 26 Tem 26 · 25 ihale Ağu 26 · 27 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 18 ihale Eyl 26
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hazır Mobilya Malzemeleri Alımı
Yüklenici: HATİCE ÖZDEMİR · 3,110,000.00 TRY
2026/1434994 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (11) · 10.08.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (11)
2026/1434994
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Unesco Yaratıcı Şehirler Ağı Edebiyat Şehri Genel Danışmanlık ve Stratejik Eylem Planı Hazırlanması Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MEHMET ÇOBAN · 3,335,000.00 TRY
2026/1424185 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (11) · 05.08.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (11)
2026/1424185
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mobil Konkasör İle Taş ve Kaya Kırma Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: AHMET GÜL · 3,200,000.00 TRY
2026/1374739 · DULKADİROĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 04.08.2026
DULKADİROĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1374739
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Oyun Grubu Yedek Parçası Alımı
Yüklenici: PARKFİT KENT EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,529,590.00 TRY
2026/1334805 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48) · 27.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48)
2026/1334805
27.07.2026
38 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİÜ KAMPÜS ALTYAPISI 1. ETAP YAPIM İŞİ
Yüklenici: MEVLÜT DUMAN, GİZEM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 36,485,000.00 TRY
2026/1215900 · KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (13) · 24.07.2026
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (13)
2026/1215900
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRETİM TESİSLERİNE YEDEK PARÇA ALIMI
Yüklenici: ÇAKIR ASFALT İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,390,340.00 TRY
2026/1134205 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 22.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1134205
22.07.2026
43 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ana Hizmet Binası Riyaset Katındaki Yeni Yapılacak Dekorasyon Düzenlemesi İçin Malzeme Alımı
Yüklenici: CACTUS MOBİLYA İNŞAAT MİMARLIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3,192,690.00 TRY
2026/1320443 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (50) · 22.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (50)
2026/1320443
22.07.2026
43 gün geçti
Mal KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM YOLUYLA SOSYAL VE EKONOMİK UYUM PROJESİ KAPSAMINDA METAL TEKNOLOJİSİ ALANI ATÖLYELERİNE TADİLAT/MAL ALIMI
Yüklenici: DM AMAÇ ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,955,150.00 TRY
2026/1422006 · DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TOKİ 21. YÜZYIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 21.07.2026
DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TOKİ 21. YÜZYIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1422006
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇİFTASLANLAR KONAĞI RESTORASYON YAPIM İŞİ
Yüklenici: MEHMET KULAK - AK İNŞAAT TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK · 32,092,962.50 TRY
2026/1219169 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI (8) · 20.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI (8)
2026/1219169
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KARABIYIKLI GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (GES) İŞLETME DESTEK, TEKNİK DENETİM, UZAKTAN İZLEME, SAHA GÖZETİM VE FİZİKİ DURUM KONTROLÜ HİZMET ALIMI
Yüklenici: KMBB ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,166,665.00 TRY
2026/1271771 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (43) · 17.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (43)
2026/1271771
17.07.2026
48 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BEYAZ EŞYA ALIMI
Yüklenici: TEKİNLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED ŞİRKETİ · 3,412,400.00 TRY
2026/1026832 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (25) · 16.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (25)
2026/1026832
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİÜ Karacasu Yerleşkesi Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal Yapım İşi
Yüklenici: ÇAĞRI BİLİR · 4,533,533.05 TRY
2026/1158584 · KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (13) · 16.07.2026
KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (13)
2026/1158584
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kahramanmaraş İli Andırın, Göksun, Çağlayancerit, Pazarcık, Türkoğlu, Ekinözü, Nurhak, Elbistan, Afşin İlçeleri Parke Tamiratı Yapımı
Yüklenici: BRT YOL İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 25,495,000.00 TRY
2026/974259 · KAHRAMANMARAŞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLÇE HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (10) · 10.07.2026
KAHRAMANMARAŞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLÇE HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (10)
2026/974259
10.07.2026
55 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kahramanmaraş İli Afşin İlçesi Defterdarlık Binası Yapım İşi
Yüklenici: BNC İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 63,735,000.00 TRY
2026/857468 · KAHRAMANMARAŞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI YATIRIM İZLEME MÜDÜRLÜĞÜ (215) · 09.07.2026
KAHRAMANMARAŞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI YATIRIM İZLEME MÜDÜRLÜĞÜ (215)
2026/857468
09.07.2026
56 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kahramanmaraş İl Geneli İçme Suyu Tesisleri Enerji Temini ve Scada Yapımı
Yüklenici: BAYRAK PROJE İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 47,924,755.61 TRY
2026/1097095 · KAHRAMANMARAŞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PLANLAMA, YATIRIM VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI (65) · 02.07.2026
KAHRAMANMARAŞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PLANLAMA, YATIRIM VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI (65)
2026/1097095
02.07.2026
63 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YANGIN VE İTFAİ OLAYLARA MÜDAHALE MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: CENER MAG ARAÇ VE MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 589,500.00 TRY
2026/959171 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI (20) · 01.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI (20)
2026/959171
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2’NCİ ZH TUG KLIĞININ GAZİ KIŞLASINDA BULUNAN 1923-İDA-BET-071 ALBÜM NUMARALI BİNANIN BAKIM ONARIMININ YAPILMASI İLE 1945-BTS-KAR-028 ALBÜM NUMARALI BİNANIN BAKIM ONARIMI
Yüklenici: AHMET KORKMAZ · 1,267,790.00 TRY
2026/1040031 · 6'NCI KOLORDU NATO GÜNEYDOĞU BÖLGESEL KOLORDU KOMUTANLIĞI 2'NCİ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (5) · 01.07.2026
6'NCI KOLORDU NATO GÜNEYDOĞU BÖLGESEL KOLORDU KOMUTANLIĞI 2'NCİ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (5)
2026/1040031
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İdare Malı ile Kaldırım
Yüklenici: TERRASTONE MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 10,772,500.00 TRY
2026/1049425 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 01.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1049425
01.07.2026
64 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tefrişat Malzemeleri Alımı
Yüklenici: SET MÜTEAHHİTLİK İÇ MİMARLIK PROJE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,320,000.00 TRY
2026/1154302 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (11) · 30.06.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (11)
2026/1154302
30.06.2026
65 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ALÜMİNYUM VE EKLENTİLERİN MONTAJ VE KURULUM
Yüklenici: ŞİRİKÇİOĞLU REKLAM YAPI AMBALAJ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,640,000.00 TRY
2026/1113099 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KAHRAMANMARAŞ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 23.06.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KAHRAMANMARAŞ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1113099
23.06.2026
72 gün geçti