Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

24 ihale · 4 aktif · 20 pasif · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 568 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 32 Hat 39( Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
2026/1593788 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 17.09.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1593788
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026 2027 Eğitim Öğretim yılı Kayseri İli Develi İlçesi Merkezi , Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 106 Özel Eğitim Öğrencilerinin Kursiyer ve Velinin11 Taşıma Merkezi Okula 29 Hat 9 Araç İle 9 Rehber personel ile 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1468616 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 03.09.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1468616
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 200 İlköğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 20 Hat 18 Araç İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1454408 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 31.08.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1454408
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ VE 2026 /2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEMİNDE KAYSERİ İLİ / DEVELİ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN 288 ÖĞRENCİYE MALZEME DÂHİL 170 GÜN 48960 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
2026/73235 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 09.02.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/73235
09.02.2026
206 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 180 Ortaöğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat ( 12 Araç) İle 146 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: VİP ÖZDEVELİ YOLCU TAŞIMACILIĞI TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,808,410.00 TRY
2025/1625058 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 02.10.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1625058
02.10.2025
336 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 17 İlköğretim Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat ( 2 Araç) İle 146 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: DEVELİ EMMİ TURİZM SEYAHAT KAMIŞÇILIK TARIM VE HAYVANCILIK NAKLİYE HAFRİYAT İNŞAAT PETROL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 238,710.00 TRY
2025/1619421 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 02.10.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1619421
02.10.2025
336 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 615 Ortaöğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 33 Hat ( 43 Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: EFE TEMİZLİK TURİZM İNŞAAT GIDA HAZIR YEMEK GÜVENLİK PETROL NAKLİYE HAYVANCILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,311,216.00 TRY
2025/1256430 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 23.09.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1256430
23.09.2025
345 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 104 İlköğretim Öğrencilerinin 9 Taşıma Merkezi Okula 11 Hat ( 11 Araç) İle 146 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: EFE TEMİZLİK TURİZM İNŞAAT GIDA HAZIR YEMEK GÜVENLİK PETROL NAKLİYE HAYVANCILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,283,924.00 TRY
2025/1463713 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 15.09.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1463713
15.09.2025
353 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 91 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 11 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 28 Hat ( 7 Araç 7 Rehber Personel ) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: VİP ÖZDEVELİ YOLCU TAŞIMACILIĞI TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 891,349.40 TRY
2025/1139547 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 29.08.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1139547
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 209 İlköğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat ( 19 Araç) İle 184 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: EFE TEMİZLİK TURİZM İNŞAAT GIDA HAZIR YEMEK GÜVENLİK PETROL NAKLİYE HAYVANCILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,364,216.00 TRY
2025/1111514 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 20.08.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1111514
20.08.2025
379 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ VE 2025 /2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEMİNDE KAYSERİ İLİ / DEVELİ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN 420 ÖĞRENCİYE 170 GÜN 71400 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: AKES GIDA TURİZM TEMİZLİK İNŞAAT SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 4,569,600.00 TRY
2025/52929 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 06.02.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/52929
06.02.2025
574 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 / 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA KAYSERİ İLİ / DEVELİ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN 615 İLKOKUL/ORTAOKUL /LİSE ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 64 GÜN 39360 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: 4 EYLÜL TABLDOT VE YEMEKÇİLİK GIDA EĞİTİM TEMİZLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.739.712,00 TRY
2024/1112286 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 27.09.2024
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2024/1112286
27.09.2024
706 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 649 Öğrencinin 11 Taşıma Merkezi Okula 33 Hat ( 46 Araç) İle 155 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: DEVELİ EMMİ TURİZM SEYAHAT KAMIŞÇILIK TARIM VE HAYVANCILIK NAKLİYE HAFRİYAT İNŞAAT PETROL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11.554.010,00 TRY
2024/1107571 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 25.09.2024
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2024/1107571
25.09.2024
708 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 67 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 8 Taşıma Merkezi Okula 21 Hat ( 6 Araç 6 rehber personel) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: DEVELİ EMMİ TURİZM SEYAHAT KAMIŞÇILIK TARIM VE HAYVANCILIK NAKLİYE HAFRİYAT İNŞAAT PETROL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 437.923,76 TRY
2024/1030397 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 09.09.2024
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2024/1030397
09.09.2024
724 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 237 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat ( 21 Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: EFE TEMİZLİK TURİZM İNŞAAT GIDA HAZIR YEMEK GÜVENLİK PETROL NAKLİYE HAYVANCILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.871.440,00 TRY
2024/1149864 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 05.09.2024
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2024/1149864
05.09.2024
728 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İptal Edilmiş
2024-2025 Develi İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 237 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat ( 21 Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
2024/958356 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 19.08.2024
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2024/958356
19.08.2024
745 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023 / 2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KAYSERİ İLİ / DEVELİ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL/ORTAOKUL /LİSE ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 75 GÜN 42150 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: AKES GIDA TURİZM TEMİZLİK İNŞAAT SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2.000.017,50 TRY
2024/127975 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 07.02.2024
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2024/127975
07.02.2024
939 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Kayseri ili Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 73 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Velinin 9 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 23 Hat 6 ( Araç) İle 142 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: VİP ÖZDEVELİ YOLCU TAŞIMACILIĞI TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 613.031,92 TRY
2023/1133279 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 24.10.2023
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2023/1133279
24.10.2023
1045 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023 / 2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA KAYSERİ İLİ / DEVELİ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL/ORTAOKUL /LİSE ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 75 GÜN 45525 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: AKES GIDA TURİZM TEMİZLİK İNŞAAT SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.210.054,50 TRY
2023/1031266 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 28.09.2023
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2023/1031266
28.09.2023
1071 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İptal Edilmiş
2023-2024 Kayseri ili Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 67 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Velinin 9 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 23 Hat 6 ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
2023/845960 · Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24) · 11.09.2023
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (24)
2023/845960
11.09.2023
1088 gün geçti