Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

4.867 ihale · 37 aktif · 4.830 pasif · KİLİS Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KİLİS — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -13 (önceki aya göre)
0 20 40 Eki 24 · 15 ihale Eki 24 Kas 24 · 28 ihale Ara 24 · 31 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 23 ihale Şub 25 Mar 25 · 17 ihale Nis 25 · 14 ihale Nis 25 May 25 · 16 ihale Haz 25 · 11 ihale Haz 25 Tem 25 · 40 ihale Ağu 25 · 21 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 34 ihale Eki 25 · 25 ihale Eki 25 Kas 25 · 26 ihale Ara 25 · 28 ihale Ara 25 Oca 26 · 13 ihale Şub 26 · 18 ihale Şub 26 Mar 26 · 17 ihale Nis 26 · 22 ihale Nis 26 May 26 · 15 ihale Haz 26 · 24 ihale Haz 26 Tem 26 · 22 ihale Ağu 26 · 26 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 13 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale KİLİS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİN TAŞIMA İŞİ
2026/1276542 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (40) · 14.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (40)
2026/1276542
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS İhale İptal Edilmiş
Hüseyinoğlu Ortaokulu, Gülbaba Zeynep Yıldırım Bahçe Bakım Onarım ve Süleyman Demirel Ortaokulu Paratoner Yapım İşi
2026/1424650 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 13.08.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1424650
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS İhale İptal Edilmiş
kilit taşı ve bordür alımı
2026/1377146 · MUSABEYLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 13.08.2026
MUSABEYLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1377146
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS İhale İptal Edilmiş
Parke taşı ve bordür taşı alım işi
2026/1434356 · MUSABEYLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 12.08.2026
MUSABEYLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1434356
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Elektrik, Temizlik, Hırdavat Malzemeleri Alımı
2026/1295678 · KİLİS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2026
KİLİS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1295678
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026/2027 eğitim öğretim yılı Kilis İl Merkezinde Ve İlçelerde Bulunan Tüm Resmi Ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi İhalesi
Yüklenici: GÖK TUR TAŞIMACILIK İNŞAAT TAAHHÜT KUYUMCULUK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 959,085.90 TRY
2026/1346854 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (40) · 12.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (40)
2026/1346854
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sözleşme İmzalanmış
Mahmut Atilla Kamil Kudeyt İlkokulu Bakım Onarım İşi
2026/1417267 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 12.08.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1417267
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS İhale İptal Edilmiş
Kilis 1'inci ve 3'üncü Hudut Tabur Komutanlıkları sorumluluk sahasında bulunan Soylu Bölük Merkezi, PAsbKd Çvş Mehmet Yalçın NANE Hudut Karakolu ve Gülbaba Tabur Merkezinde kullanılmak üzere modüler su deposu yapım işi
2026/1416545 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 12.08.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1416545
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
12 TB KURUMSAL HARD DİSK ALIMI
2026/1423968 · KİLİS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2026
KİLİS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1423968
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KİLİS EBULÜLE MAHALLESİ PARK YAPIM İŞİ
2026/1350632 · KİLİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI (70) · 10.08.2026
KİLİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI (70)
2026/1350632
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS İhale İptal Edilmiş
Spor Malzemeleri Alımı
2026/1052662 · KİLİS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 10.08.2026
KİLİS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1052662
10.08.2026
24 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sözleşme İmzalanmış
Muhtelif Yerlerde Çevre Düzenlemesi Yapım İş
2026/1362162 · KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (26) · 10.08.2026
KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (26)
2026/1362162
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 1 TAŞIMA MERKEZİ OKULA TAŞIMA HİZMETİ ALIMI İŞİ
2026/1250152 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POLATELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 06.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POLATELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1250152
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sözleşme İmzalanmış
Kilis İli Merkez İlçesi Musabeyli, Polateli ve Elbeyli İlçelerindeki içme suyunda klorlama cihazı bulunmayan köylere güneş panelli klorlama cihazı alım işi
2026/1344073 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 05.08.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1344073
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kilis İli Musabeyli İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 393 İlköğretim Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula 33 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1211039 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSABEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 05.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSABEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1211039
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Musabeyli , Tahtalıkaradut ,Kürtüncü,Hüseyinoğlu ,Hasancalı,Yedigöz,Haydarlar köylerinden 75Yıl Cumhuriyet ilk ve Ortaokulu Özel Eğitim sınıflarına 10 öğrencinin 2 araç ve 2 rehber personelle 181 iş günü taşıma işi
Yüklenici: MUHİTTİN ÇAKMAK · 905,609.48 TRY
2026/1355347 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSABEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 04.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MUSABEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1355347
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kilis İli Elbeyli İlçesi Merkez ve Merkeze bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 320 İlköğretim Öğrencisinin 4 Taşıma Merkezi Okula 25 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1235366 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 04.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1235366
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MUHTELİF YERLERDE İNŞAAT BAKIM ONARIM YAPILMASI İŞİ
2026/1329529 · KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (26) · 04.08.2026
KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (26)
2026/1329529
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TAŞIMA KAPSAMINDAKİ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 3 TAŞIMA MERKEZİ OKULA YERLEŞİM BİRİMLERİNDEN TAŞINMA HİZMETİ
2026/1208198 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POLATELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 04.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POLATELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1208198
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
154 Kalem Tıbbi Sarf ve Anjiyo Sarf Malzemesi Alımı
2026/1154234 · KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS PROF. DR. ALAEDDİN YAVAŞÇA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43) · 30.07.2026
KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS PROF. DR. ALAEDDİN YAVAŞÇA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43)
2026/1154234
30.07.2026
35 gün geçti