Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

601 ihale · 1 aktif · 600 pasif · KİLİS · KİLİS MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KİLİS MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -7 (önceki aya göre)
0 19 38 Eki 24 · 15 ihale Eki 24 Kas 24 · 28 ihale Ara 24 · 28 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 22 ihale Şub 25 Mar 25 · 16 ihale Nis 25 · 14 ihale Nis 25 May 25 · 16 ihale Haz 25 · 11 ihale Haz 25 Tem 25 · 38 ihale Ağu 25 · 17 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 32 ihale Eki 25 · 25 ihale Eki 25 Kas 25 · 25 ihale Ara 25 · 28 ihale Ara 25 Oca 26 · 13 ihale Şub 26 · 17 ihale Şub 26 Mar 26 · 17 ihale Nis 26 · 21 ihale Nis 26 May 26 · 15 ihale Haz 26 · 21 ihale Haz 26 Tem 26 · 22 ihale Ağu 26 · 19 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 12 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026/2027 eğitim öğretim yılı Kilis İl Merkezinde Ve İlçelerde Bulunan Tüm Resmi Ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi İhalesi
Yüklenici: GÖK TUR TAŞIMACILIK İNŞAAT TAAHHÜT KUYUMCULUK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 959,085.90 TRY
2026/1346854 · KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (40) · 12.08.2026
KİLİS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (40)
2026/1346854
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Asfalt Mıcırı ve Temel Malzemesi Alım İşi (Nakliye Dahil)
Yüklenici: ŞENOL DOĞAN · 7,286,040.96 TRY
2026/1202943 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (40) · 24.07.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (40)
2026/1202943
24.07.2026
41 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Azez,Cerablus,Çobanbey,Elbab ve Mare Hastaneleri İhtiyacı Olan 1 Aylık 3 Kalem Yemek Pişirme,Dağıtım Hizmet Alımı
Yüklenici: EMİNE KURT · 12,344,850.00 TRY
2026/1288791 · KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (66) · 22.07.2026
KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (66)
2026/1288791
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilis Hacı Salih ve Mine Kara EYBRADMM Yangın Alarm Sistemi Yapım İşi
Yüklenici: ERSOYLU TAAHHÜT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,063,000.00 TRY
2026/1226375 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 16.07.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1226375
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
5 KALEM FRANCALIK EKMEKLİK, PİDELİK, POĞAÇALIK, TATLILIK UN VE UN ÜRÜNLERİ (50 KG) ALIMI
Yüklenici: YÜKSELEN DEĞİRMENCİLİK SARRAFİYE HAYVANCILIK OTOMOTİV SAN.VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 5,714,300.00 TRY
2026/1126008 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KİLİS L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 16.07.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KİLİS L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1126008
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
5 KALEM ET VE ET ÜRÜNLERİ ALIMI İHALESİ
Yüklenici: KASAPOĞLU KARDEŞLER ET VE ET ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,427,000.00 TRY
2026/1185562 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KİLİS L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 14.07.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KİLİS L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1185562
14.07.2026
51 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilis İli Muhtelif Parsellerde İmar Planı, Halihazır Harita ve Jeo-Jeotek Etüt Raporu Hazırlanması İçin Hizmet Alım İşi
Yüklenici: USUK HARİTA İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,490,000.00 TRY
2026/1205439 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ İMAR VE KENTSEL İYİLEŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 13.07.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ İMAR VE KENTSEL İYİLEŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1205439
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
15 KALEM YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI İHALESİ
Yüklenici: MEHMET UĞUR GÜNAY · 2,568,200.00 TRY
2026/1084162 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KİLİS L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 13.07.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI KİLİS L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1084162
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Polateli ÇPAL Lisesi ve Ceritler İlkokulu Bakım Onarım İşi
Yüklenici: REMZİ MAAŞOĞLU MDR İNŞAAT · 2,995,000.00 TRY
2026/1053304 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 03.07.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1053304
03.07.2026
62 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Malzeme Dâhil Yemek Yapımı, Taşınması, Servis ve Servis Sonrası Temizlik Hizmeti Alım İşi
Yüklenici: SUNUM TEMİZLİK ORGANİZASYON VE HAZIR YEMEK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 19,980,800.00 TRY
2026/956206 · KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (6) · 02.07.2026
KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (6)
2026/956206
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elbeyli ÇPAL, Şehit Abdullah Delibaş İlokulu, Ahmet Karakılınç Anadolu Lisesi Bakım Onarım İşi
Yüklenici: GÖKSA İNŞAAT TEKSTİL GIDA SAĞLIK TEMİZLİK TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,359,000.00 TRY
2026/1054335 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 02.07.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1054335
02.07.2026
63 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Kısım Hasta Karyola Yedek Parçaları İle Sedye Yedek Parçaları Malzemesi Alımı İşi
Yüklenici: PROKSİMAL MEDİKAL VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 4,163,780.00 TRY
2026/1057007 · KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS PROF. DR. ALAEDDİN YAVAŞÇA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43) · 02.07.2026
KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS PROF. DR. ALAEDDİN YAVAŞÇA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43)
2026/1057007
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 ADET PAKET ARITMA REVİZYON İŞLEMİ İHALESİ
Yüklenici: MEHMET TİMUR UZUNTAŞ · 2,269,000.00 TRY
2026/1128282 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 29.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1128282
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Yerlerde Elektrik Bakım Onarım Yapılması İşi
Yüklenici: ÖMER SERTDEMİR · 7,223,000.00 TRY
2026/992797 · KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (26) · 29.06.2026
KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (26)
2026/992797
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KORUYUCU GİYİM VE DONANIM MALZEMESİ
Yüklenici: TETA KURUMSAL HİZMETLER BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ · 2,342,900.00 TRY
2026/987011 · KİLİS İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 25.06.2026
KİLİS İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/987011
25.06.2026
70 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF İNŞAAT İŞLERİ YAPILMASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: TALİP POLAT · 1,914,129.50 TRY
2026/1049857 · KİLİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI (70) · 24.06.2026
KİLİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI (70)
2026/1049857
24.06.2026
71 gün geçti
Hizmet e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Suriye Görev Gücü Başkanlığına Bağlı Azez, Çobanbey , Mare, Elbab ve Cerablus Hastaneleri İçin 1 Ay Süreli Yemek Hizmeti Alım İhalesi
Yüklenici: EMİNE KURT · 12,305,750.00 TRY
2026/1115968 · KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (66) · 23.06.2026
KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (66)
2026/1115968
23.06.2026
72 gün geçti
Mal e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
26 KALEM YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI
Yüklenici: İSMET GÜNAY · 13,180,000.00 TRY
2026/943288 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 23.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/943288
23.06.2026
72 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Musabeyli ÇPL Pansiyon Binası Onarım ve Dış Cephe İşi, Musabeyli ÇPL Çatı, Elektrik ve Su Tesisatı İşi ile Kızılkent İlkokulu-Tahtalıkaradut İlkokulu Çatı Onarım İşi
Yüklenici: HÜSEYİN ALPAYDIN · 6,865,000.00 TRY
2026/983311 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (162) · 19.06.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (162)
2026/983311
19.06.2026
76 gün geçti
Yapım e-İhale KİLİS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bakım Onarım İşi
Yüklenici: YAVUZ YILDIZ İNŞAAT ELEKTRİK DOĞALGAZ NAKLİYE İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, FARUK YALÇIN MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 7,633,736.50 TRY
2026/971540 · KİLİS İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (162) · 19.06.2026
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (162)
2026/971540
19.06.2026
76 gün geçti