Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

488 ihale · 11 aktif · 477 pasif · OSMANİYE · OSMANİYE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

OSMANİYE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -7 (önceki aya göre)
0 33 66 Eki 24 · 33 ihale Eki 24 Kas 24 · 30 ihale Ara 24 · 34 ihale Ara 24 Oca 25 · 33 ihale Şub 25 · 25 ihale Şub 25 Mar 25 · 31 ihale Nis 25 · 23 ihale Nis 25 May 25 · 31 ihale Haz 25 · 23 ihale Haz 25 Tem 25 · 39 ihale Ağu 25 · 22 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 28 ihale Eki 25 · 36 ihale Eki 25 Kas 25 · 35 ihale Ara 25 · 66 ihale Ara 25 Oca 26 · 17 ihale Şub 26 · 33 ihale Şub 26 Mar 26 · 36 ihale Nis 26 · 29 ihale Nis 26 May 26 · 29 ihale Haz 26 · 53 ihale Haz 26 Tem 26 · 26 ihale Ağu 26 · 23 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 16 ihale Eyl 26
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ) ALIM İŞİ
2026/1616347 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 22.09.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1616347
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
73 KALEM TEMİZLİK MALZEMELERİ ALIMI
2026/1507234 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 11.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1507234
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İÇME SU KUYULARINA ELEKTRİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1497069 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 10.09.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1497069
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
139 Kısım Tıbbi ve Biyomedikal Sarf Malzeme
2026/1461761 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155) · 08.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155)
2026/1461761
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
400000 Sm³ CNG Sıkıştırılmış Doğal Gaz Alımı
2026/1451789 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 03.09.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1451789
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
4 KALEM MUAYENE ELDİVENİ VE SPANÇ ALIMI
2026/1491573 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 03.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1491573
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Spor Alet ve Malzemeleri Alımı İşi
2026/1407781 · OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121) · 28.08.2026
OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121)
2026/1407781
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
TRAFİK İŞARET LEVHALARI VE OMEGA DİREKLERİ ALIM İŞİ
2026/1427033 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 25.08.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1427033
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
OTOBÜS DURAĞI ALIM İŞİ
2026/1355087 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 14.08.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1355087
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
1 KALEM İLAÇ ALIMI
2026/1388483 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 12.08.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1388483
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SEYİR TERASINA MAL VE MALZEME ALIM İŞİ (MONTAJ DAHİL)
Yüklenici: ENDER YAPI VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,336,000.00 TRY
2026/1368239 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 06.08.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1368239
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
91 KALEM KIRTASİYE MALZEMELERİ ALIMI
2026/1278468 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 04.08.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1278468
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YOL BUTONU ALIM İŞİ
Yüklenici: SİNYALİZASYON ELEKTRONİK İNŞ.SAN. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,124,260.00 TRY
2026/1335181 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 29.07.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1335181
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
92 KALEM TIBBİ SARF MALZEMELERİ ALIMI
2026/1233337 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 29.07.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1233337
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MALZEME ALIM İŞİ
Yüklenici: KALAY YAPI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,251,860.00 TRY
2026/1230319 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 23.07.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1230319
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SOLVENT BAZLI SOĞUK SARI RENKLİ YOL ÇİZGİ BOYASI ALIM İŞİ
Yüklenici: ALPYAPI TURİZM İNŞAAT TEMİZLİK TAŞIMACILIK YEMEKÇİLİK HAYVANCILIK MOBİLYA PVC İMALAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,225,000.00 TRY
2026/1274854 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 21.07.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1274854
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIRTASİYE MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: FATİH ALİŞAN · 2,290,990.00 TRY
2026/1219238 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 16.07.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1219238
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAHVALTILIK ÜRÜN ALIMI
Yüklenici: ÖMER SELİM GIDA PAZARLAMA YEMEK ÜRETİM HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 13,821,500.00 TRY
2026/1037060 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE 2 NOLU T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 14.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE 2 NOLU T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1037060
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE ÜNİFORMA ALIMI
Yüklenici: MÜZEYYEN KOÇTAR · 641,010.00 TRY
2026/1203198 · OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (17) · 13.07.2026
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (17)
2026/1203198
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 Yılı 101 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı
2026/1013402 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155) · 06.07.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155)
2026/1013402
06.07.2026
59 gün geçti