Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

61 ihale · 4 aktif · 57 pasif · Devlet Hastanesi -Osmaniye SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
73 KALEM TEMİZLİK MALZEMELERİ ALIMI
2026/1507234 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 11.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1507234
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
4 KALEM MUAYENE ELDİVENİ VE SPANÇ ALIMI
2026/1491573 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 03.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1491573
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale OSMANİYE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EK HIZMET BİNASI YANGIN ALGILAMA SİSTEMİ VE HEMŞİRE ÇAĞRI SİSTEMİ YAPIM İŞİ
2026/1353733 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 14.08.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1353733
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
1 KALEM İLAÇ ALIMI
2026/1388483 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 12.08.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1388483
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sözleşme İmzalanmış
OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EK HIZMET BİNASI ISITMA KAZANLARI DEĞİŞİMİ VE ANA BİNA VRF SİSTEMİ YAPIM İŞİ
2026/1305167 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 04.08.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1305167
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
91 KALEM KIRTASİYE MALZEMELERİ ALIMI
2026/1278468 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 04.08.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1278468
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
92 KALEM TIBBİ SARF MALZEMELERİ ALIMI
2026/1233337 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 29.07.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1233337
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KALEM MUAYENE ELDİVENİ PUDRASIZ LATEX SMALL, MEDİUM VE LARGE ALIMI
Yüklenici: TURKUAZ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,859,550.00 TRY
2026/1150771 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 03.07.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1150771
03.07.2026
62 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ASANSÖR PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET ALIM
Yüklenici: RAMAZAN ŞAHİN · 1,620,000.00 TRY
2026/1111085 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 30.06.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1111085
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
33 KALEM BİYOMEDİKAL DEPOYA MUHTELİF MALZEMELER ALIMI
Yüklenici: CHİM KİMYEVİ MADDELER ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK YAZILIM NAKLİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 618,800.00 TRY
2026/947747 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 24.06.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/947747
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ FTR VE PSİKİYATRİ SERVİSİ TADİLATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: YÜZGÜL YAPI İNŞAAT NAKLİYE TEMİZLİK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,410,630.49 TRY
2026/980992 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 16.06.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/980992
16.06.2026
79 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20 KALEM İLAÇ VE SERUM ALIMI
Yüklenici: BİRLİK ECZA DEPOSU LİMİTED ŞİRKETİ · 337,990.50 TRY
2026/836373 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 02.06.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/836373
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme Ek
OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL TRAVMA ÜNÜTESİ TADİLATI YAPIM İŞİ
Yüklenici: YUNUS EMRE TÜLÜ · 1,748,900.00 TRY
2026/787558 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 15.05.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/787558
15.05.2026
111 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
ASANSÖR PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET ALIM
2026/791020 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 15.05.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/791020
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI TEKNİK SERVİS BİRİMİNE G4 KASET, F7 TORBA, F9 KOMPAKT FİLTRE ALIMI
Yüklenici: SAFEAİR MÜHENDİSLİK KLİMA SOĞUTMA FİLTRASYON LİMİTED ŞİRKETİ · 101,500.00 TRY
2026/688748 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 05.05.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/688748
05.05.2026
121 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
45 GÜNLÜK MALZEMELİ YEMEK HİZMET ALIMI
Yüklenici: BYS BEYOĞLU GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 17,102,533.50 TRY
2026/770068 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 28.04.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/770068
28.04.2026
128 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
73 KALEM TIBBİ SARF VE LABORATUVAR SARF MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: DR TURK TIBBİ MEDİKAL MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 51,075.00 TRY
2026/649442 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 21.04.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/649442
21.04.2026
135 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
ASANSÖR PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI
2026/416004 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 17.03.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/416004
17.03.2026
170 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KALEM İLAÇ VE SERUM ALIMI
Yüklenici: GÖBEKLİTEPE ECZA DEPOSU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,875,000.00 TRY
2026/361586 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 16.03.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/361586
16.03.2026
171 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ASANSÖR KAPI REVİZYONU VE KUMANDA PANOSU DEĞİŞİMİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: NİHAL BARAN · 6,179,000.00 TRY
2026/288852 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 13.03.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/288852
13.03.2026
174 gün geçti