Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

666 ihale · 0 aktif · 666 pasif · SİİRT · SİİRT MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SİİRT MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -14 (önceki aya göre)
0 17 34 Eki 24 · 19 ihale Eki 24 Kas 24 · 19 ihale Ara 24 · 20 ihale Ara 24 Oca 25 · 14 ihale Şub 25 · 13 ihale Şub 25 Mar 25 · 13 ihale Nis 25 · 16 ihale Nis 25 May 25 · 16 ihale Haz 25 · 25 ihale Haz 25 Tem 25 · 28 ihale Ağu 25 · 25 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 25 ihale Eki 25 · 23 ihale Eki 25 Kas 25 · 20 ihale Ara 25 · 30 ihale Ara 25 Oca 26 · 19 ihale Şub 26 · 20 ihale Şub 26 Mar 26 · 24 ihale Nis 26 · 34 ihale Nis 26 May 26 · 19 ihale Haz 26 · 27 ihale Haz 26 Tem 26 · 21 ihale Ağu 26 · 23 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 9 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MİLLET BAHÇESİ KAZI DOLGU YAPIM İŞİ
Yüklenici: PAYİDAR SOSYAL HİZMETLER YEMEKÇİLİK İNŞAAT TEMİZLİK TURİZM NAKLİYE TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,540,000.00 TRY
2026/1421727 · GÖKÇEBAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (22) · 05.08.2026
GÖKÇEBAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (22)
2026/1421727
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Eruh İlçesi Okulları Onarım
Yüklenici: ÜÇKARDEŞ İNŞAAT NAKLİYE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,813,846.48 TRY
2026/1215849 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 24.07.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1215849
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Baykan İlçesi Okulları Onarım
Yüklenici: SÖRKE İNŞAAT NAKLİYE DOĞALGAZ GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,837,780.14 TRY
2026/1212457 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 24.07.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1212457
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kurtalan İlçesi Okulları Onarım
Yüklenici: ASIM GÜCEL · 7,979,279.06 TRY
2026/1213579 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 23.07.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1213579
23.07.2026
42 gün geçti
Hizmet e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Savaşan İha Yıldızlar yarışması ve Savaşan İHA avcı drone yarişmecıları için (Kahvaltı,öğlen Taşimalı ve Akşam yemek organisazyon hizmet işi)
Yüklenici: HAYAT İNŞAAT TEMİZLİK GIDA TURİZM OTOMASYON GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,493,050.00 TRY
2026/1338643 · SİİRT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 21.07.2026
SİİRT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1338643
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Baykan İlçesi Anadolu Lisesi Pansiyonu Doğalgaz Dönüşümü İşi
Yüklenici: MUHAMMED MÜMİN DURAN · 2,650,000.00 TRY
2026/1056758 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 21.07.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1056758
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİİRT ERUH İLÇE STADYUMU SENTETİK ÇİM SAHA YENİLENMESİ İŞİ
Yüklenici: BURHAN BAKIR · 7,721,500.00 TRY
2026/1244334 · SİİRT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 21.07.2026
SİİRT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1244334
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HİDROLİK KESME-GERME VE AYIRMA TAKIMI
Yüklenici: CR ULUSLARARASI KURTARMA VE EMNİYET EKİPMANLARI İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ · 730,000.00 TRY
2026/1287715 · SİİRT BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (76) · 17.07.2026
SİİRT BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (76)
2026/1287715
17.07.2026
48 gün geçti
Hizmet e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİİRT ENGELSİZ YAŞAM BAKIM, REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE SİİRT ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN PERSONELLERİ İÇİN 2 AYLIK MAMUL YEMEK HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: HEVSEL KURUMSAL HİZMETLER LİMİTED ŞİRKETİ · 3,101,407.88 TRY
2026/1234371 · SİİRT AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 13.07.2026
SİİRT AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1234371
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TIBBİ GAZ OKSİJEN LİKİT ALIMI
Yüklenici: EKİN TARIM NAKLİYE İNŞAAT OTOMOTİV SINAİ GAZLAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,400,000.00 TRY
2026/1142601 · SİİRT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİİRT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (93) · 09.07.2026
SİİRT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİİRT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (93)
2026/1142601
09.07.2026
56 gün geçti
Hizmet e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
250000 m³ İçme ve Kullanma Suyu Taşıma Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: GÖK SU İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 34,250,000.00 TRY
2026/981430 · SİİRT BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 06.07.2026
SİİRT BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/981430
06.07.2026
59 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şirvan İlçesi 2026-2027 Eğitim Yılında kullanılmak üzere 142 ton odun
Yüklenici: REAL GIDA TURİZM İNŞAAT KIRTASİYE TEMİZLİK TEKSTİL NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,817,600.00 TRY
2026/1183509 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 06.07.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1183509
06.07.2026
59 gün geçti
Yapım SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ORGENERAL SALİH OMURTAK KIŞLASI ER PAVYONU, ERBAŞ ER GAZİNOSU, DEPOLAR VE TESHİN MERKEZİ ÇATILARININ, TUVALET BANYO, EŞANJÖR VE İÇ/DIŞ CEPHE BAKIM ONARIMI YAPIM İŞİ
Yüklenici: RAMAZAN YALÇIN · 15,551,700.00 TRY
2026/1180726 · 23'ÜNCÜ PİYADE TÜMEN KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI (24) · 01.07.2026
23'ÜNCÜ PİYADE TÜMEN KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI (24)
2026/1180726
01.07.2026
64 gün geçti
Hizmet e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Memur Öğlen Yemeği
Yüklenici: OSMAN ATİLA KIYAR · 2,901,528.00 TRY
2026/1104527 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 26.06.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1104527
26.06.2026
69 gün geçti
Hizmet e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası Chiller Soğutma Grubu Bakım Onarım Hizmet Alım İşi
Yüklenici: İKSOTEK SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,798,000.00 TRY
2026/933698 · SİİRT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (168) · 25.06.2026
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (168)
2026/933698
25.06.2026
70 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Siirt İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğünün Yeni Hizmet Binasında bulunan boş atölye alanları ile bazı mahallerin, Tefrişat mal alım işi
Yüklenici: 3B ŞAHİN FISTIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,309,850.00 TRY
2026/1065031 · SİİRT İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 24.06.2026
SİİRT İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1065031
24.06.2026
71 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Arılı Ailesi İle Bal Üretimini Artırıyorum Projesi İçin Arılı Kovan Malzemesi Mal Alım işi
Yüklenici: EFE ARICILIK TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,985,000.00 TRY
2026/880485 · SİİRT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (168) · 23.06.2026
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (168)
2026/880485
23.06.2026
72 gün geçti
Yapım e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİİRT SPORCU EĞİTİM MERKEZİNDE 111 ADET YANGINA DAYANIKLI KAPI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ALKAN ELEKTRİK HABERLEŞME SİSTEMLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,128,000.00 TRY
2026/1063525 · SİİRT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 23.06.2026
SİİRT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1063525
23.06.2026
72 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kalorifer Yakıtım
Yüklenici: TEKİNLER GRUP AKARYAKIT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,384,800.00 TRY
2026/1041719 · SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 22.06.2026
SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1041719
22.06.2026
73 gün geçti
Mal e-İhale SİİRT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK ve BOYA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: BAYRAM DİRİKOLU · 1,375,060.00 TRY
2026/970167 · SİİRT BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 19.06.2026
SİİRT BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/970167
19.06.2026
76 gün geçti