Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.121 ihale · 1 aktif · 1.120 pasif · ŞIRNAK · ŞIRNAK MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ŞIRNAK MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -19 (önceki aya göre)
0 27 53 Eki 24 · 33 ihale Eki 24 Kas 24 · 50 ihale Ara 24 · 39 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 31 ihale Şub 25 Mar 25 · 44 ihale Nis 25 · 33 ihale Nis 25 May 25 · 53 ihale Haz 25 · 38 ihale Haz 25 Tem 25 · 52 ihale Ağu 25 · 24 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 46 ihale Eki 25 · 48 ihale Eki 25 Kas 25 · 43 ihale Ara 25 · 47 ihale Ara 25 Oca 26 · 20 ihale Şub 26 · 16 ihale Şub 26 Mar 26 · 20 ihale Nis 26 · 37 ihale Nis 26 May 26 · 45 ihale Haz 26 · 45 ihale Haz 26 Tem 26 · 50 ihale Ağu 26 · 41 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 22 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026/2027 Eğitim Öğretim Yılı İlimiz Merkez ve Merkez İlçeye bağlı resmi-özel Anaokulu, İlkokulu, Ortaokul ve liselere dağıtılacak ücretsiz ders kitapları dağıtılması hizmet alımı işi
Yüklenici: A.S.M.İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 656,355.77 TRY
2026/1361351 · ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 03.08.2026
ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1361351
03.08.2026
31 gün geçti
Mal ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Asfalt Plent Tesisine ait Trafo ve Elektrik Kompanzasyon Panosunun yenilenmesi için mal alımı işi
Yüklenici: BOZEK İNŞAAT İNŞAAT MALZEMELERİ TAAHHÜT NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,247,200.00 TRY
2026/1426107 · ŞIRNAK İNŞAAT ENERJİ MADENCİLİK VE SONDAJ İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 31.07.2026
ŞIRNAK İNŞAAT ENERJİ MADENCİLİK VE SONDAJ İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1426107
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 ADET 16+1 ŞEHİRİÇİ MİNİBÜS ALIMI
Yüklenici: AVCAN TAŞIMACILIK İNŞAAT GIDA PETROL TURİZM TEMİZLİK OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,750,000.00 TRY
2026/1401837 · BALVEREN BELEDİYESİ (8) · 30.07.2026
BALVEREN BELEDİYESİ (8)
2026/1401837
30.07.2026
35 gün geçti
Mal ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BSK üretiminde kullanılmak üzere LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) alımı
Yüklenici: OR-CAN DOĞAL GAZ TOPTAN SATIŞ DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ · 6,600,000.00 TRY
2026/1394124 · ŞIRNAK İNŞAAT ENERJİ MADENCİLİK VE SONDAJ İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 28.07.2026
ŞIRNAK İNŞAAT ENERJİ MADENCİLİK VE SONDAJ İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1394124
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şırnak Merkez Toptepe Köyü Parke Taşı Yapım İşi
Yüklenici: DİSE ÇEVRİM YAPI İNŞAAT EMLAK LİMİTED ŞİRKETİ · 2,275,700.00 TRY
2026/1350761 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 28.07.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1350761
28.07.2026
37 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TPAO ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GEZİCİ İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ ARACI İLE PERİYODİK SAĞLIK MUAYENESİ YAPTIRILMASI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: HEKİMBEY İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ · 788,000.00 TRY
2026/1252615 · TP ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (89) · 23.07.2026
TP ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1252615
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şırnak İl Jand Kom bağlı birliklerin Bakım ve Onarım işlerinde kullanılmak üzere Elektrik Malz Mal Alım işi
Yüklenici: GÜNAS MÜHENDİSLİK MİMARLIK YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,081,335.35 TRY
2026/1180099 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 23.07.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1180099
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) Asfalt Yol Yapım İşi
Yüklenici: BUTNAR MÜTEAHHİTLİK MADENCİLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 13,293,750.00 TRY
2026/1249796 · KUMÇATI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 23.07.2026
KUMÇATI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1249796
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şırnak Bölge Müdürlüğüne Bağlı Üretim ve Arama Sahalarında Lokasyon Yapım İşi 2026-4
Yüklenici: BESTE İNŞAAT GIDA PAZARLAMA PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 137,060,645.00 TRY
2026/1309279 · TP ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (89) · 22.07.2026
TP ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1309279
22.07.2026
43 gün geçti
Mal e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CİZRE, SİLOPİ, İDİL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ YER DESTEK CİHAZLARI (JENERATÖR, KALORİFER VB) İÇİN 3 KISIMLI MOTORİN
Yüklenici: HAYDAROĞULLARI ULUSLARARASI NAKLİYAT PETROL İNŞAAT TAAHHÜT GÜMRÜKLEME GIDA HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,696,365.00 TRY
2026/1151049 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (34) · 22.07.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (34)
2026/1151049
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şırnak İli Cizre İlçe Jand Klığı Kırmızıgül Loj Doğalgaz Dönüşüm İşi
Yüklenici: ÖMER ÜRPER · 1,973,000.00 TRY
2026/1172311 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 21.07.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1172311
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Parke Taşı Döşeme İşi
Yüklenici: ARTAK YAPI İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 4,000,073.00 TRY
2026/1219322 · KUMÇATI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 21.07.2026
KUMÇATI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1219322
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beytüşşebap İlçesi Faraşin 2 Adet 30 M3 Manevrasız Su Deposu Ve Kaptaj Yapım İşi
Yüklenici: HACAN TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ MEDİKAL İNŞAAT NAKLİYAT PETROL ÜRÜNLERİ SPOR TESİSLERİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,431,346.55 TRY
2026/1196412 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 20.07.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1196412
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DİŞ PROTEZ HİZMET ALIMI (Şırnak ve Cizre Adsm) 3 AY SÜRELİ
Yüklenici: BEDRİ TATAR · 3,138,000.00 TRY
2026/1230856 · ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 20.07.2026
ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1230856
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediyemizce Şırnak İli Merkez İlçesi Bahçelievler Mahallesi AAvcı Camii Wc, Belediye Hizmet Binası ve Otopark Yalıtımı,Dicle Mahallesi Su Deposu Dinlenme Yeri, Millet Bahçesi İş Yeri ve İtfaiye Merkezi Dinlenme Yeri Yapım İşi
Yüklenici: BRT YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11,900,000.00 TRY
2026/1199771 · ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131) · 20.07.2026
ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131)
2026/1199771
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beledeyimizce İhtiyaç Duyulan 20 Kalemden Oluşan Trafik Malzemeleri Satın Alım İşi
Yüklenici: MESSA İNŞAAT GIDA NAKLİYAT SOĞUTMA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,240,010.00 TRY
2026/1229706 · ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131) · 20.07.2026
ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131)
2026/1229706
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şırnak İli Merkez Yeni Toki Jand Loj Bakım ve Onarım İşi
Yüklenici: H BRN İNŞAAT NAKLİYAT GIDA MADENCİLİK OTOMOTİV İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 3,117,000.00 TRY
2026/1164358 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 20.07.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1164358
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3533 Basılı Kitap Alımı
Yüklenici: PALME YAYIN DAĞITIM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,211,608.00 TRY
2026/1226952 · ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI (3) · 20.07.2026
ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI (3)
2026/1226952
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beledeyimizce İhtiyaç Duyulan 50 Kalemden Oluşan İnşaat Malzemeleri Satın Alım İşi
Yüklenici: ROHA İNŞAAT ENERJİ PETROL TAŞIMACILIK MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,798,875.00 TRY
2026/1265935 · ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131) · 16.07.2026
ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131)
2026/1265935
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale ŞIRNAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Asfalt Kaplama ve Yol İyileştirme Yapım İşi 2026-2
Yüklenici: MAKİMSAN ASFALT TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 178,920,060.00 TRY
2026/1193483 · TP ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (89) · 14.07.2026
TP ŞIRNAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1193483
14.07.2026
51 gün geçti