| İKN | : | 2024/1219854 |
| 1-İdarenin | ||
| a) Adı | : | KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI |
| b) Adresi | : | ISTIKLAL MAH. ISTANBUL CAD 1 42800 KADINHANI/KONYA |
| c) Telefon ve faks numarası | : | 3328340294 - 3328340296 |
| ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| a) Adı | : | 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 707 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 135 İŞ GÜNÜ 51 ADAÇ İLE TAŞIMA İŞİ |
| b) Niteliği, türü ve miktarı | : | Milli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği kapsamında KONYA ili KADINHANI ilçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki /ortaöğretim öğrencilerinin taşıma merkezi okullara 51 araç ile 135 .iş günü taşınması hizmet alımı işi
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| c) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | TAŞIMA MERKEZİ OKULLARIMIZ: 1-Ata İçil Anadolu Lisesi 2-Kadınhanı Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3-Raziye Hatun İmam Hatip Ortaokulu 4-Şehit Mehmet Ali Körükçü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 5-Hacı Ali İmam Hatip Ortaokulu 6-Payende Tohçuoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 7-Zeki Altırnaodğ Anadolu Lisesi 8-Ziya Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi 9-Mustafa Büyükoflaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
| ç) Süresi/teslim tarihi | : | İşe başlama tarihi 18.11.2024, işin bitiş tarihi 20.06.2025 |
| d) İşe başlama tarihi | : | 18.11.2024 |
| a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati | : | 21.10.2024 - 10:00 |
| b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) | : | KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: |
| İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: |
| 4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler: |
|
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin
% 25
oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler
veya teknolojik ürün deneyim belgesi. |
| 4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler: |
| 4.4.1. a) Kamuda yapılmış her türlü öğrenci taşıma işi. b) Özel sektörde yapılmış her türlü öğrenci taşıma işi. c) Kamu ve/veya özel sektörde yapılmış her türlü personel taşıma işi. |
| İhale kayıt numarası | : | 2024/1219854 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 21.10.2024 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 10.249.983,75 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 3.131.555,41 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 707 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 135 İŞ GÜNÜ 51 ADAÇ İLE TAŞIMA İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | TAŞIMA MERKEZİ OKULLARIMIZ: 1-Ata İçil Anadolu Lisesi 2-Kadınhanı Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3-Raziye Hatun İmam Hatip Ortaokulu 4-Şehit Mehmet Ali Körükçü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 5-Hacı Ali İmam Hatip Ortaokulu 6-Payende Tohçuoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 7-Zeki Altırnaodğ Anadolu Lisesi 8-Ziya Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi 9-Mustafa Büyükoflaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
| c) Süresi | : | 18.11.2024 - 20.06.2025 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 2 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 1 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 1 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 13.11.2024 |
| b) Bedeli | : | 3.130.110,00 TRY |
| c) Süresi | : | 18.11.2024 - 20.06.2025 |
| d) Yüklenici | : | S.S 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | KARAKAYA MAHALLESİ YENİ İSTANBUL CADDESİ KADINHANI OTAGARI BLOK NO:1218 42800 KADINHANI/KONYA |
| İhale kayıt numarası | : | 2024/1219854 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 21.10.2024 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 10.249.983,75 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 3.437.477,87 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 707 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 135 İŞ GÜNÜ 51 ADAÇ İLE TAŞIMA İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | TAŞIMA MERKEZİ OKULLARIMIZ: 1-Ata İçil Anadolu Lisesi 2-Kadınhanı Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3-Raziye Hatun İmam Hatip Ortaokulu 4-Şehit Mehmet Ali Körükçü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 5-Hacı Ali İmam Hatip Ortaokulu 6-Payende Tohçuoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 7-Zeki Altırnaodğ Anadolu Lisesi 8-Ziya Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi 9-Mustafa Büyükoflaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
| c) Süresi | : | 18.11.2024 - 20.06.2025 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 2 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 1 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 1 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 13.11.2024 |
| b) Bedeli | : | 3.435.615,00 TRY |
| c) Süresi | : | 18.11.2024 - 20.06.2025 |
| d) Yüklenici | : | S.S 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | KARAKAYA MAHALLESİ YENİ İSTANBUL CADDESİ KADINHANI OTAGARI BLOK NO:1218 42800 KADINHANI/KONYA |
| İhale kayıt numarası | : | 2024/1219854 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 21.10.2024 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 10.249.983,75 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 3.680.950,47 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 707 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 135 İŞ GÜNÜ 51 ADAÇ İLE TAŞIMA İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | TAŞIMA MERKEZİ OKULLARIMIZ: 1-Ata İçil Anadolu Lisesi 2-Kadınhanı Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3-Raziye Hatun İmam Hatip Ortaokulu 4-Şehit Mehmet Ali Körükçü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 5-Hacı Ali İmam Hatip Ortaokulu 6-Payende Tohçuoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 7-Zeki Altırnaodğ Anadolu Lisesi 8-Ziya Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi 9-Mustafa Büyükoflaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
| c) Süresi | : | 18.11.2024 - 20.06.2025 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 2 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 1 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 1 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 13.11.2024 |
| b) Bedeli | : | 3.679.695,00 TRY |
| c) Süresi | : | 18.11.2024 - 20.06.2025 |
| d) Yüklenici | : | S.S 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | KARAKAYA MAHALLESİ YENİ İSTANBUL CADDESİ KADINHANI OTAGARI BLOK NO:1218 42800 KADINHANI/KONYA |