Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

34.060 ihale · 380 aktif · 33.680 pasif · ADANA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ADANA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -72 (önceki aya göre)
0 91 181 Eki 24 · 120 ihale Eki 24 Kas 24 · 138 ihale Ara 24 · 149 ihale Ara 24 Oca 25 · 104 ihale Şub 25 · 96 ihale Şub 25 Mar 25 · 124 ihale Nis 25 · 93 ihale Nis 25 May 25 · 107 ihale Haz 25 · 104 ihale Haz 25 Tem 25 · 128 ihale Ağu 25 · 131 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 124 ihale Eki 25 · 125 ihale Eki 25 Kas 25 · 142 ihale Ara 25 · 181 ihale Ara 25 Oca 26 · 97 ihale Şub 26 · 106 ihale Şub 26 Mar 26 · 107 ihale Nis 26 · 114 ihale Nis 26 May 26 · 103 ihale Haz 26 · 133 ihale Haz 26 Tem 26 · 135 ihale Ağu 26 · 137 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 65 ihale Eyl 26
Danışmanlık ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ADANA İLİ KOZAN İLÇESİ İÇMESUYU ŞEBEKESİ İNŞAATI YAPIM İŞLERİNİN KONTROLLÜK DANIŞMANLIK İŞİ
2026/1222080 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 06.10.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1222080
06.10.2026
33 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamında Adana İli Ceyhan İlçesi Özel Eğitime İhtiyaç Duyan 248 öğrencinin ( Veli Dahil) 33 Rehber Personel ile (225Gün) birlikte Taşıma Merkezi Okula 33 Araç İle 161 İş Günü Taşınması İşi
2026/1570772 · ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 24.09.2026
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1570772
24.09.2026
21 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
VİDANJÖR KİRALAMA HİZMET ALIMI
2026/1571935 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 23.09.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1571935
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Teg Hız Merkezi Tefrişat Malzemesi Alımı İşi
2026/989873 · ADANA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 23.09.2026
ADANA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/989873
23.09.2026
20 gün kaldı
Yapım e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yüreğir İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Mevzuata Aykırı Yapıların Yıkımı İşi
2026/1524138 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130) · 23.09.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (130)
2026/1524138
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çöp Konteyneri ve Çöp Kovası Temini İşi
2026/1598225 · ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714) · 22.09.2026
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714)
2026/1598225
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AKARYAKIT ALIMI
2026/1317426 · FEKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 22.09.2026
FEKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1317426
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Fuel-Oil No 5 (Hafif Kalyak)
2026/1609861 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI ADANA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 21.09.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI ADANA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1609861
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
7 Adet (Şoförsüz) Cenaze Nakil Aracı Kiralanması Hizmet Alım İşi
2026/1600861 · ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714) · 21.09.2026
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714)
2026/1600861
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
79 kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
2026/1593440 · ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (54) · 18.09.2026
ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (54)
2026/1593440
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Toplu Taşıma Otobüslerinde Kullanılmak üzere Akü Alımı işi
2026/1572363 · ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714) · 18.09.2026
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714)
2026/1572363
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Akaryakıt Alımı
2026/1474672 · PETROL İŞLETMELERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (197) · 18.09.2026
PETROL İŞLETMELERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (197)
2026/1474672
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İŞ MAKİNESİ KİRALANMASI İŞİ
2026/1515022 · SEYHAN SOL SAHİL SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (14) · 18.09.2026
SEYHAN SOL SAHİL SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (14)
2026/1515022
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesinde Kullanılmak Üzere Alınacak Olan 77(YetmişYedi) Kalem Ameliyathane Tıbbi Sarf Malzeme
2026/1332139 · ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BALCALI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (209) · 17.09.2026
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BALCALI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (209)
2026/1332139
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Zeminaltı Tekerlek Torna Ağır Bakımı Hizmet Alımı
2026/1556672 · ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714) · 17.09.2026
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714)
2026/1556672
17.09.2026
14 gün kaldı
Yapım e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
210 NOLU TŞNBHVRDBLKLIĞI (DAVUTDAĞI/ADANA) 7339 GM NO LU BİNA ONARIMI
2026/1401429 · MUHARİP HAVA KUVVETİ KOMUTANLIĞI 10'UNCU ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (5) · 17.09.2026
MUHARİP HAVA KUVVETİ KOMUTANLIĞI 10'UNCU ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (5)
2026/1401429
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Adana İli Aladağ İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 116 Ortaöğretim Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 12 Hat ( Araç) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
2026/1523166 · ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALADAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 17.09.2026
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALADAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1523166
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kilometre Esaslı Araç Kiralama
2026/1500339 · ADANA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 17.09.2026
ADANA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1500339
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Toplu Taşıma Otobüslerinde Kullanılmak Üzere Filtre Alımı
2026/1551182 · ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714) · 16.09.2026
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714)
2026/1551182
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İtfaiye Dairesi Başkanlığı 2026 Yılı Kışlık İtfaiye Elbisesi Alımı İşi
2026/1550508 · ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714) · 16.09.2026
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI (714)
2026/1550508
16.09.2026
13 gün kaldı