Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

108 ihale · 4 aktif · 104 pasif · ADIYAMAN · SİNCİK Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SİNCİK — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +2 (önceki aya göre)
0 5 9 Eki 24 · 5 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 4 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 7 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 9 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 2 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 2 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ YAŞ MEYVE SEBZE ALIMI İHALESİ
2026/1580489 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 08.09.2026
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/1580489
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ YOĞURT VE TULUMBA TATLISI ALIMI İHALESİ
2026/1564126 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 07.09.2026
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/1564126
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMALI ÖĞRENCİLERE VERİLEN ÖĞLEN YEMEĞİ İÇİN EKMEK ALIMI
2026/1560802 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 04.09.2026
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/1560802
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ 1 ADET TİCARİ ARAÇ(PANELVAN) 1 ADET HAFİF TİCARİ ARAÇ (PİCUP) KİRALAMA
2026/1554427 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 01.09.2026
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/1554427
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Adıyaman İli Sincik İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 1017 İlköğretim Öğrencilerinin15 Taşıma Merkezi Okula 95 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1361606 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 25.08.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1361606
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI TAŞIMA KAPSAMINA ALINAN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMA MERKEZİ ÖZEL EĞİTİM OKULLARINA/SINIFLARINA TAŞINMASI İŞİ HİZMET ALIMI
2026/1436030 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 20.08.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1436030
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H=8 Cm lik Beton Parke Taşı (Kilitli Taş) Alımı İşi
Yüklenici: MEGARON YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ELEKTRİK HAFRİYAT TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,552,500.00 TRY
2026/1278621 · İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 13.07.2026
İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1278621
13.07.2026
52 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Taziye Yemeği Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: TURAN YETİŞ · 650,000.00 TRY
2026/1129178 · SİNCİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 01.07.2026
SİNCİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1129178
01.07.2026
64 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ KIRMIZI ET ALIM İHALESİ
Yüklenici: AYNUR BOZKURT · 1,630,000.00 TRY
2026/1142424 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 25.06.2026
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/1142424
25.06.2026
70 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ DÜĞÜN SALONUNDA KULLANILMAK ÜZERE KIRMIZI ET ALIMI
2026/1014187 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 19.06.2026
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2026/1014187
19.06.2026
76 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H=8 Cm lik Beton Parke Taşı (Kilitli Taş) Alımı İşi
Yüklenici: MEHMET GÜLLÜ JET YAPI MÜHENDİSLİK · 2,864,000.00 TRY
2026/698547 · İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 21.04.2026
İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/698547
21.04.2026
135 gün geçti
Hizmet ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sincik İlçe MEM 2025-2026 2 Dönem / 2026-2027 1 Dönem Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Sıcak Öğle Yemeği Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ · 19.315.400,00 TRY
2026/174445 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 29.01.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/174445
29.01.2026
217 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt Ürünleri Alımı İşi
Yüklenici: BOYBEG AKARYAKIT İNŞAAT TAŞIMACILIK TARIM TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.926.500,00 TRY
2025/2332100 · SİNCİK BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (21) · 08.01.2026
SİNCİK BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (21)
2025/2332100
08.01.2026
238 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
hemodiyaliz hasta taşıma km karşılığım hizmet alımı işi
Yüklenici: İBRAHİM YILANCI · 863.360,00 TRY
2025/2247314 · Devlet Hastanesi-Sincik SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (4) · 06.01.2026
Devlet Hastanesi-Sincik SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (4)
2025/2247314
06.01.2026
240 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt Ürünleri Alımı İşi
Yüklenici: BAŞARANLAR AKARYAKIT TURİZM NAKLİYE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.252.900,00 TRY
2025/2125102 · İNLİCE BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 22.12.2025
İNLİCE BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2025/2125102
22.12.2025
255 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H=8 Cm lik Beton Parke Taşı (Kilitli Taş) Alımı İşi
Yüklenici: İNCİ ANADOLU KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,710,000.00 TRY
2025/2134274 · İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 05.12.2025
İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2025/2134274
05.12.2025
272 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİNCİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ÖMER AYBAK KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU YEMEKHANESİNDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYAÇ OLAN KURU GIDA ALIMI
Yüklenici: HÜSEYİN EKMEKÇİ · 235.635,00 TRY
2025/1880990 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SİNCİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 31.10.2025
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SİNCİK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1880990
31.10.2025
307 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SİNCİK HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ YEMEKHANESİ İÇİN YAŞ MEYVE SEBZE ALIM İHALESİ
2025/1750518 · SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32) · 27.10.2025
SİNCİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜSEYİN ÇELİK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (32)
2025/1750518
27.10.2025
311 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H=8 Cm lik Beton Parke Taşı (Kilitli Taş) Alımı İşi
Yüklenici: KAHTAM İNŞAAT PREFABRİK YAPI ELEMANLARI MADENCİLİK NAKLİYAT HAYVANCILIK TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,890,000.00 TRY
2025/1622538 · İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 27.10.2025
İNLİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2025/1622538
27.10.2025
311 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H=8 Cm'lik Beton Parke Taşı (Kilitli Taş) ve H=20 Cm' lik Beton Bordür Taşı Döşenmesi Yol Yapım İşi
Yüklenici: ALİ KAYA · 3.316.000,00 TRY
2025/1655963 · SİNCİK BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (21) · 23.10.2025
SİNCİK BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (21)
2025/1655963
23.10.2025
315 gün geçti