Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

30 ihale · 2 aktif · 28 pasif · ADIYAMAN · SAMSAT Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SAMSAT — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 2 3 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
24 AY SÜRELÌ SÜRÜCÜSÜZ BİNEK SEDAN ARAÇ KÍRALAMA
2026/1593758 · SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 17.09.2026
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1593758
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
80 ADET 800 LİTRE GALVANİZLİ ÇÖP KONTEYNIRI
2026/1580562 · SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 10.09.2026
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1580562
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 – 2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ADIYAMAN İLİ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ORTAÖĞRETİM OKULLARINA ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ HİZMET ALIMI
2026/1310036 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 28.08.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1310036
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 – 2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ADIYAMAN İLİ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI İLKÖĞRETİM OKULLARINA ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ HİZMET ALIMI
2026/1290485 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 28.08.2026
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1290485
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KİLİTLİ PARKE VE BORDÜR TAŞI ALIM İŞİ
2026/1400227 · SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 24.08.2026
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1400227
24.08.2026
10 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
750 METRE SU KANALI VE 230 METRE KANALİZASYON HATTI YAPIM İŞİ
Yüklenici: GÖKÇE YAKARYILMAZ · 2,475,686.25 TRY
2026/1112436 · SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 01.07.2026
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1112436
01.07.2026
64 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
100000 (yüzbin) Litre Motorin ve 10000 (onbin) Litre Kurşunsuz Benzin Alımı
Yüklenici: ENVEROĞLU TAŞIMACILIK AKARYAKIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,960,000.00 TRY
2026/100058 · SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 16.02.2026
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/100058
16.02.2026
199 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAFVAN BİN MUATAL KÜLLİYESİ KAFETARYA VE HEDİYELİK EŞYA DÜKKANI
Yüklenici: TEKBİZ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8.649.000,00 TRY
2025/1747034 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 05.11.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/1747034
05.11.2025
302 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KİLİTLİ PARKE, OLUK VE BORDUR TAŞI
2025/1609766 · SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 30.10.2025
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/1609766
30.10.2025
308 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÖZEL EĞİTİM OKULLARINA ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: AKBAŞAK TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK YEMEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,143,512.00 TRY
2025/1311833 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 27.08.2025
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1311833
27.08.2025
372 gün geçti
Hizmet e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI TAŞIMA MERKEZİ İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKULLARINA TAŞIMA KAPSAMINA ALINAN ÖĞRENCİLERİN TAŞINMASI İŞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: AKBAŞAK TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK YEMEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,022,320.00 TRY
2025/1276032 · ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 22.08.2025
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMSAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1276032
22.08.2025
377 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİLİTLİ PARKE , OLUK VE BORDUR TAŞI
Yüklenici: GÖKÇE YAKARYILMAZ GÖKÇE İNŞAAT YIKIM HAFRİYAT TAAHHÜT · 2.948.000,00 TRY
2025/867820 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 11.07.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/867820
11.07.2025
419 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
250 KİŞİLİK SIZDIRMALI FOSEPTİK ÇUKURU VE KANALİZASYON VE İÇME SUYU YAPIM İŞİ
Yüklenici: GÖKÇE YAKARYILMAZ GÖKÇE İNŞAAT YIKIM HAFRİYAT TAAHHÜT · 2.033.200,63 TRY
2025/831977 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 24.06.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/831977
24.06.2025
436 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
NAR DOĞRAMA VE TANELEME EKİPMANI
Yüklenici: ANADOLU POLARİS İNŞAAT YEMEKÇİLİK GIDA TEMİZLİK OTOMASYON BİLGİSAYAR PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA BAKIM ONARIM OTO GAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ REKLAM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.680.000,00 TRY
2025/707304 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 05.06.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/707304
05.06.2025
455 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
PARKE, BORDUR VE OLUK TAŞI ALIM İŞİ
2025/687309 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 02.06.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/687309
02.06.2025
458 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
100000 (Yüzbin) Litre Motorin ve 10000 (Onbin) Litre Kurşunsuz Benzin Alımı
Yüklenici: ENVEROĞLU TAŞIMACILIK AKARYAKIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.450.000,00 TRY
2025/299534 · SAMSAT BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (18) · 08.04.2025
SAMSAT BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (18)
2025/299534
08.04.2025
513 gün geçti
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İptal Edilmiş
100000 Litre Motorin 10000 Litre Kurşunsuz Benzin Alımı
2025/128124 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 25.02.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/128124
25.02.2025
555 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Samsat Güneş Enerji Sistemli Soğuk Hava Deposu Yapımı
Yüklenici: ONAT YATIRIM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 19.388.000,00 TRY
2025/227851 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 24.02.2025
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/227851
24.02.2025
556 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAMSAT İLÇESİ YAVUZ SELİM MAHALLESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARIN KİLİTLİ PARKE TAŞI İLE YOL YAPIM İŞİ -1
Yüklenici: KAHTAM İNŞAAT PREFABRİK YAPI ELEMANLARI MADENCİLİK NAKLİYAT HAYVANCILIK TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.199.970,00 TRY
2024/1053662 · SAMSAT BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (18) · 18.09.2024
SAMSAT BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (18)
2024/1053662
18.09.2024
715 gün geçti
Yapım e-İhale ADIYAMAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Samsat İlçesi Yavuz Selim Mahallesi Muhtelif Cadde ve Sokakların Kilitli Parke Taşı ile Yol Yapım İşi - 2
Yüklenici: KAHTAM İNŞAAT PREFABRİK YAPI ELEMANLARI MADENCİLİK NAKLİYAT HAYVANCILIK TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.211.970,00 TRY
2024/1053652 · SAMSAT BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (18) · 17.09.2024
SAMSAT BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (18)
2024/1053652
17.09.2024
716 gün geçti