Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

2.098 ihale · 44 aktif · 2.054 pasif · AFYONKARAHİSAR · AFYONKARAHİSAR MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AFYONKARAHİSAR MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -25 (önceki aya göre)
0 45 89 Eki 24 · 41 ihale Eki 24 Kas 24 · 71 ihale Ara 24 · 86 ihale Ara 24 Oca 25 · 45 ihale Şub 25 · 43 ihale Şub 25 Mar 25 · 42 ihale Nis 25 · 40 ihale Nis 25 May 25 · 56 ihale Haz 25 · 71 ihale Haz 25 Tem 25 · 89 ihale Ağu 25 · 54 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 46 ihale Eki 25 · 59 ihale Eki 25 Kas 25 · 51 ihale Ara 25 · 86 ihale Ara 25 Oca 26 · 29 ihale Şub 26 · 28 ihale Şub 26 Mar 26 · 47 ihale Nis 26 · 35 ihale Nis 26 May 26 · 37 ihale Haz 26 · 82 ihale Haz 26 Tem 26 · 83 ihale Ağu 26 · 44 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 19 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Afyon Ali Çetinkaya Gar Sahası Muhtelif Binalarda Gazlı Yangın Söndürme Sistemi Yapılması
2026/1583536 · TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (161) · 23.09.2026
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (161)
2026/1583536
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DÖRT KISIMLI MUHTELİF MİKTARLARDA GIDA ALIMI
2026/1390566 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 21.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1390566
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Güvenlik Ağı Yapılması ve Sirkülasyon Pompalarının Değişim İşi
2026/1454081 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 17.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1454081
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 AYLIK SAĞLIK BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (SBYS) HİZMET ALIMI
2026/1527418 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 15.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1527418
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÇOBANLAR 12 DERSLİK ORTAOKUL BİNASI İLMAL YAPIM İŞİ
2026/1590797 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 15.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1590797
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
12 ay süreli Yerinde Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Elektronik Ortamda Sterilizasyon Yönetim ve İşletim Sistemi Hizmet Alımı
2026/1488423 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 14.09.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1488423
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ASANSÖRLERİN BAKIM ONARIMI-29 ADET
2026/1518335 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 10.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1518335
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İSMET ATTİLA KÜLTÜR MERKEZİ YAPIM İŞİ
2026/1485874 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (49) · 10.09.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (49)
2026/1485874
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026 MALİ YILI 29 KALEM LABORATUVAR CİHAZ
2026/1434448 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (15) · 10.09.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (15)
2026/1434448
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AFSÜ SUAM D BLOK 8 ADET YÜRÜYEN MERDİVEN REVİZYONU
2026/1559963 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (22) · 09.09.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (22)
2026/1559963
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
99 Kalem Diş Sarf Malzeme
2026/1430411 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI MALİ İŞLER BİRİMİ (6) · 09.09.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI MALİ İŞLER BİRİMİ (6)
2026/1430411
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
AFSÜ SAĞLIK KAMPÜSÜ ORTAK DERSLİK 2.ETAP İNŞAATI YAPIM İŞİ
2026/1421050 · AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (22) · 09.09.2026
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (22)
2026/1421050
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026 YILI MUHTELİF KÖY YOLLARINA 2 MICIR VE TEMEL MALZEMESİ ALIMI
2026/1532513 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 09.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1532513
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
DİNAMİK KAVŞAK KONTROL SİSTEMİ MODERNİZASYONU MONTAJ DAHİL MAL ALIM İŞİ
2026/1493432 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AKILLI ŞEHİR VE KENT BİLGİ SİSTEMLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 09.09.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AKILLI ŞEHİR VE KENT BİLGİ SİSTEMLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1493432
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM KAPSAMINDAKİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN 181 GÜNLÜK TAŞIMA İŞİ
2026/1476973 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 08.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1476973
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hastanemiz B Blokta Bulunan Güç Kaynaklarının Revizyon İşi
2026/1495450 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83) · 08.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (83)
2026/1495450
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KANLICA MAHALLESİ KANAL KENARI VE MUHTELİF PARK ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
2026/1536143 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90) · 07.09.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (90)
2026/1536143
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
14 Kısım Laboratuvar Malzemesi, Cihaz Makine ve Mutfak Ekipmanı Alımı
2026/1529354 · AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (51) · 04.09.2026
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (51)
2026/1529354
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ALTI KİŞİLİK İKİ ADET BUGGY(BAGİ) ELEKTRİKLİ YOLCU TAŞIMA HİZMET ARACI ALIM İŞİ
2026/1583643 · AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Mezarlıklar Müdürlüğü (6) · 03.09.2026
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Mezarlıklar Müdürlüğü (6)
2026/1583643
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI ONARIM İŞİ
2026/1576507 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 31.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1576507
31.08.2026
3 gün geçti