Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

130 ihale · 5 aktif · 125 pasif · AFYONKARAHİSAR · SANDIKLI Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SANDIKLI — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 4 7 Eki 24 · 4 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 7 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 3 ihale Nis 25 May 25 · 4 ihale Haz 25 · 4 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 5 ihale Ara 25 Oca 26 · 6 ihale Şub 26 · 5 ihale Şub 26 Mar 26 · 6 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AFYONKARAHİSAR SANDIKLI DİŞ POLİKLİNİĞİ VE FTR POLİKLİNİĞİ BİNASI ONARIM İŞİ
2026/1560556 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR SANDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (21) · 14.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR SANDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (21)
2026/1560556
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kamelya Alımı
2026/1588272 · SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (38) · 09.09.2026
SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (38)
2026/1588272
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 Temel Eğitim 18 hat 181 gün 232 öğrenci taşıma işi
2026/1489689 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 04.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1489689
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİ 181 GÜN 99 ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1503201 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 03.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1503201
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
GRADYEN KUYU
2026/1514946 · AKHARIM BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4) · 28.08.2026
AKHARIM BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4)
2026/1514946
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SANDIKLI DEVLET HASTANESİ İÇİN 2026 YILI 2 AYLIK CHİLLER SOĞUTMA GRUBU KİRALAMA HİZMETLERİ ALIM İŞİ
Yüklenici: KLC MÜHENDİSLİK MEKANİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,800,000.00 TRY
2026/1440260 · AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR SANDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (21) · 06.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR SANDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (21)
2026/1440260
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM 27 HAT 383 ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1267599 · AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 04.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1267599
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
Sandıklı Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı Ağaçlandırma Proğramında Bulunan Afyonkarahisar İli Sandıklı İlçesi Koçgazi Göleti Ağaçlandırma Uygulama Projesi ve Hocalar İlçesi Arızlar Köyü-2 Ağaçlandırma Uygulama Projesi Hizmet Alımı işi
2026/1251665 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 24.07.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/1251665
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gündüz Bakım Evi Yapım İşi
Yüklenici: MALAKLAR İNŞAAT TAAHHÜT GIDA MADEN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 13,777,000.00 TRY
2026/1046031 · SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (38) · 30.06.2026
SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (38)
2026/1046031
30.06.2026
65 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sandıklı Orman İşletme Müdürlüğü Muhtelif İşl Şeflikleri 2026 yılı programında bulunan Mesaha ve Verim Yüzdesi Tespiti, Tasnif ve Depo Denetim ve Kontrol Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: HÜSEYİN DEKE · 1,104,870.00 TRY
2026/838565 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 20.05.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/838565
20.05.2026
106 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Beton Parke Taş ve Bordür İle Yol Yapımı
Yüklenici: DEMİRTAŞ KÖMÜR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 8,635,000.00 TRY
2026/763334 · SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (38) · 13.05.2026
SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI (38)
2026/763334
13.05.2026
113 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
5 Adet Mikrobüs/Minibüs Alımı
Yüklenici: ESKİKALE GRUP OTOMOTİV İNŞAAT EMLAK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 23,870,000.00 TRY
2026/700788 · SANDIKLI BELEDİYESİ (38) · 12.05.2026
SANDIKLI BELEDİYESİ (38)
2026/700788
12.05.2026
114 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2352 m2 Yüzölçümü Sahip Kapalı alan pazar yeri
Yüklenici: ABDİL CİDDİ · 11,188,000.00 TRY
2026/480924 · AKHARIM BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4) · 30.03.2026
AKHARIM BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4)
2026/480924
30.03.2026
157 gün geçti
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Oyun Grubu ve Yedek Parça Alımı
Yüklenici: IRMAK OYUNCAK PARK VE BAHÇE ELEMANLARI MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,165,000.00 TRY
2026/365812 · SANDIKLI BELEDİYESİ (38) · 24.03.2026
SANDIKLI BELEDİYESİ (38)
2026/365812
24.03.2026
163 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sandıklı Orman İşletme Müdürlüğü Hocalar Orman İşletme Şefliği 749 Kod Nolu Orman Yolu Sanat Yapısı Yapım İşi
Yüklenici: SİNANOĞULLARI İNŞAAT MADENCİLİK HAFRİYAT NAKLİYAT HAYVANCILIK ORMAN ÜRÜNLERİ TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,747,000.00 TRY
2026/428258 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 18.03.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/428258
18.03.2026
169 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
Sandıklı Orman İşletme Müdürlüğü Hocalar Orman İşletme Şefliği 749 Kod Nolu Orman Yolu Sanat Yapısı Yapım İşi
2026/409718 · SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 16.03.2026
SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/409718
16.03.2026
171 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alttan Isıtma ve Zemin Kaplaması Tadilatı
Yüklenici: ASKOR MİMARLIK MÜHENDİSLİK EMLAK MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT MALZEMELERİ HAFRİYAT GIDA TARIM HAYVANCILIK SERACILIK KOMİSYONCULUK NAKLİYE MADENCİLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.665.000,00 TRY
2026/413655 · SANBEL GIDA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM PETROL HİZMET İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (3) · 11.03.2026
SANBEL GIDA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM PETROL HİZMET İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (3)
2026/413655
11.03.2026
176 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sandıklı Orman İşletme Müdürlüğü Örendere Orman İşletme Şefliği 601 Kod Nolu Yolda (0+393 Km) Büyük Onarım ve Sinanpaşa Orman İşletme Şefliği 517 Kod Nolu Yolda (2+510 Km) Yeni Yol Yapımı işi
Yüklenici: MUHAMMET KUKUR KUKUROĞLU HAFRİYAT · 644,418.50 TRY
2026/337104 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 09.03.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/337104
09.03.2026
178 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ HOCALAR ORMAN EMVALİ SATIŞ İSTİF YERİNDE 2026 YILI ORMAN EMVALİ İSTİFLEME İŞİ
Yüklenici: HALİL USLU · 846.685,00 TRY
2026/264066 · SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 25.02.2026
SANDIKLI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/264066
25.02.2026
190 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 kişi ile 11 ay pesonel
Yüklenici: ÇINARARDI PEYZAJ TAAHHÜT İNŞAAT NAKLİYAT HİZMET İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.273.180,00 TRY
2026/299510 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SANDIKLI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 24.02.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SANDIKLI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/299510
24.02.2026
191 gün geçti