Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

213 ihale · 5 aktif · 208 pasif · Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü Filtreyi temizle
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ II 5 ADET OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: SEYDİ AHMET DEMİR · 2,778,000.00 TRY
2026/914084 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 03.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/914084
03.06.2026
92 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ 5 ADET OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: AFYON TINASTEPE İNSAAT TAAHHUT YAP SAT TURIZM HARFIYAT EMLAKCILIK OTOMOTIV ALIM SATIM VİNC HİZMETLERI SANAYI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,037,000.00 TRY
2026/907632 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 02.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/907632
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ 6 ADET OKUL BAKIM ONARIM İŞİ
Yüklenici: MİDAS MADEN İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,477,000.00 TRY
2026/902815 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 02.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/902815
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BEYYZAZI İO KARŞIYAKA İO ÖĞRETMEN SANİYE SAYIOĞLU İO ONARIM İŞİ
Yüklenici: BAHATTİN ÇIDAK ZAFER İNŞAAT TEMİZLİK GIDA HAYVANCILIK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,334,000.00 TRY
2026/896956 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 02.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/896956
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SELÇUKLU İO HİSARBANK 100 YIL İO DEĞİRMENAYVALI AHMET BAYRAM ŞEHİT MURAT SARAÇ İO ONARIM İŞİ
Yüklenici: YALÇIN PAKSAK İNŞAAT · 4,487,200.00 TRY
2026/892705 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 01.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/892705
01.06.2026
94 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ 4 ADET OKUL ONARIM İŞİ
Yüklenici: YALÇIN PAKSAK İNŞAAT · 1,793,200.00 TRY
2026/908579 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 01.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/908579
01.06.2026
94 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ 7 ADET OKUL BAKIM ONARIM İŞİ
Yüklenici: SEYDİ AHMET DEMİR · 4,378,000.00 TRY
2026/890741 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 01.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/890741
01.06.2026
94 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MERKEZ TOKİ MEVLANAİO ANITKAYA OO 15 TEMMUZ ŞEHİTLER AO ERENLER İO ONARIM İŞİ
Yüklenici: AFYON TINASTEPE İNSAAT TAAHHUT YAP SAT TURIZM HARFIYAT EMLAKCILIK OTOMOTIV ALIM SATIM VİNC HİZMETLERI SANAYI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,944,700.00 TRY
2026/891334 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 22.05.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/891334
22.05.2026
104 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ 3 ADET DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: RAMAZAN ÖZKARACA · 1,881,000.00 TRY
2026/883647 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 22.05.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/883647
22.05.2026
104 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EMİRDAĞ GÜLSÜM HATUN MTAL OKUL BİNASI VE KIZ ÖĞRENSİ PANSİYONU DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: BAHATTİN ÇIDAK ZAFER İNŞAAT TEMİZLİK GIDA HAYVANCILIK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,026,000.00 TRY
2026/786841 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 13.05.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/786841
13.05.2026
113 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ 27 AĞUSTOS İLKOKULUNA 16 DERSLİKLİ OKUL BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: AKMAN MADEN MÜTEAHHİTLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 72,800,000.00 TRY
2026/561285 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 21.04.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/561285
21.04.2026
135 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YERLEŞKERİNDE ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI KURULUM İŞİ
Yüklenici: ASG ENDÜSTRİYEL ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,882,800.00 TRY
2026/391904 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 16.03.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/391904
16.03.2026
171 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ ASKERİYE LOJMANLARI ONARIM İŞİ
Yüklenici: AKDEĞİRMEN GID.TAR.İNŞ.HAY.KIR.TEKS.MOB.EL.EL.OTO.PET.TEM.HİZ.İT.İH.PAZ.SAN.LTD.ŞTİ. · 1,522,000.00 TRY
2025/2412617 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 09.01.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/2412617
09.01.2026
237 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR KADIN AÇIK CEZAEVİ WC ONARIM İŞİ
Yüklenici: AFYON TINASTEPE İNSAAT TAAHHUT YAP SAT TURIZM HARFIYAT EMLAKCILIK OTOMOTIV ALIM SATIM VİNC HİZMETLERI SANAYI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 664.000,00 TRY
2025/2308096 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 25.12.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/2308096
25.12.2025
252 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR ADLİYE BİNASI ONARIM İŞİ
Yüklenici: TAHA HAN İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,087,700.00 TRY
2025/2299701 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 22.12.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/2299701
22.12.2025
255 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MERKEZ BATTALGAZİ MAHALLESİ 8 DERSLİK ORTAOKUL BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ERKURT SONGÜR · 40.777.000,00 TRY
2025/1877133 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 01.12.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/1877133
01.12.2025
276 gün geçti
Hizmet e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DAZKIRI EMİNYET HİZMET BİNASI VE LOJMAN İLE EMİRDAĞ EMNİYET AMİRLİĞİ LOJMANLI HİZMET BİNA GÜÇLENDİRME VE REVİZE HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: GND MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 670.000,00 TRY
2025/1755118 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 31.10.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/1755118
31.10.2025
307 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BAŞMAKÇI İLÇESİ 12 DESLİKLİ OKUL BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: SAİT EMİR YEL, EYÜP ÖZCAN İş Ortaklığı · 45,123,000.00 TRY
2025/1574591 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 24.10.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/1574591
24.10.2025
314 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MERKEZ HALK EĞİTİM MERKEZİ ELEKTRİK TESİSATI ONARIM İŞİ
Yüklenici: OKAN GÜNDOĞDU · 1.310.000,00 TRY
2025/1697290 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 20.10.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/1697290
20.10.2025
318 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
DİNAR HAYDARLI YBOO PANSİYON ONARIM İŞİ
2025/1624535 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 10.10.2025
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ - YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2025/1624535
10.10.2025
328 gün geçti