Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

213 ihale · 5 aktif · 208 pasif · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÇOBANLAR 12 DERSLİK ORTAOKUL BİNASI İLMAL YAPIM İŞİ
2026/1590797 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 15.09.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1590797
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI ONARIM İŞİ
2026/1576507 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 31.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1576507
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İptal Edilmiş
AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ YANGIN DEPOSU VE HAT BAĞLANTISI YAPIM İŞİ
2026/1500008 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 25.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1500008
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ÇAY ŞEHİT KAMİL TUNA KURTULUŞ İLKOKULU 12 DERSLİK OKUL BİNASI YAPIM İŞİ
2026/1402144 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 24.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1402144
24.08.2026
10 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
EMİRDAĞ İLÇESİ MEHMET AKİF 8 DERSLİKLİ ORTAOKUL BİNASI YAPIM İŞİ
2026/1370586 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 21.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1370586
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AFYONKARAHİSAR POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZİ ONARIM İŞİ
2026/1435431 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 17.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1435431
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AFYONKARAHİSAR HOCALAR İLÇESİ HÜKÜMET KONAĞI YAPIM İŞİ
2026/1347080 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 13.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1347080
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İHSANİYE İLÇESİ HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
2026/1433843 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 12.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1433843
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AFONKARAHİSAR MERKEZ IŞIKLAR ŞEKER ORTAOKULU KATI YAKITLI KALORİFER KAZANI TESİSİ YAPIM İŞİ
2026/1427270 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 12.08.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1427270
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
İHSANİYE İLÇESİ ANADOLU LİSESİ PANSİYON VE YEMEKHANE BİNALARI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
2026/1310965 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 29.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1310965
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
EMİRDAĞ ANADOLU LİSESİ PANSİYON VE EMİRDAĞ MTAL BİNALARI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
2026/1287522 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 29.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1287522
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MERKEZ KALE GÖRÜNMEZ 16 DERSLİKLİ LİSE YAPIM İŞİ
2026/1229393 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 28.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1229393
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MERKEZ SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ 24 DERSLİK OKUL VE 2 ADET 200 KİŞİLİK PANSİYON YAPIM İŞİ
2026/1216398 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 27.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1216398
27.07.2026
38 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
DAZKIRI AHMET ZÜBEYDE TURBA ANADOLU LİSESİ DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
2026/1307752 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 24.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1307752
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
SULTANDAĞI ISHAKLI ORTAOKULU DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
2026/1294533 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 24.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1294533
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış
SİNANPAŞA İLÇESİ 2 ADET LİSE DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
2026/1283320 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 21.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1283320
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİNANPAŞA ANAOKULU DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: RAMAZAN ÖZKARACA · 443,975.50 TRY
2026/1281771 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 20.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1281771
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOBANLAR ANAOKULU DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM VE TADİLAT İŞİ
Yüklenici: RAMAZAN ÖZKARACA · 547,000.00 TRY
2026/1277920 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 20.07.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1277920
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İHSANİYE İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ HİZMET BİNASI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: AFYON TINASTEPE İNSAAT TAAHHUT YAP SAT TURIZM HARFIYAT EMLAKCILIK OTOMOTIV ALIM SATIM VİNC HİZMETLERI SANAYI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 613,180.00 TRY
2026/1117386 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 29.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1117386
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale AFYONKARAHİSAR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AFYONKARAHİSAR MERKEZ OSMANGAZİ AL VE GÜZEL SANATLAR LİSESİ ONARIM İŞİ
Yüklenici: KADİR SINIK · 3,299,000.00 TRY
2026/1045892 · AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213) · 26.06.2026
AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (213)
2026/1045892
26.06.2026
69 gün geçti