Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

18 ihale · 0 aktif · 18 pasif · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 KALEM MUAYENE ELDİVENİ ALIMI
Yüklenici: KAPADOKYA MEDİKAL LİMİTED ŞİRKETİ · 956,800.00 TRY
2026/412827 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 17.03.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/412827
17.03.2026
170 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KISIM 120 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: MEHMET KILÖREN · 4,138,480.00 TRY
2026/135343 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 02.02.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/135343
02.02.2026
213 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM 137 KALEM TIBBİ VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: KAPADOKYA MEDİKAL LİMİTED ŞİRKETİ · 1,067,672.50 TRY
2025/2371248 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 19.01.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2025/2371248
19.01.2026
227 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI ÖZEL LABORATUVARDAN DİŞ PROTEZ HİZMET ALIMI
Yüklenici: İNCİ ÇOK AMAÇLI DİŞ PROTEZ LABORATUVARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ÇIĞ DENTAL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 16.533.500,00 TRY
2025/1772996 · NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 20.11.2025
NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2025/1772996
20.11.2025
287 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
7 KALEM TIBBİ SARF MALZEME VE DENTAL KEMİK İÇİ İMPLANT ALIMI
Yüklenici: AHMET ARGUNHAN · 120,000.00 TRY
2025/586818 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 29.04.2025
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2025/586818
29.04.2025
492 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI SÜREKLİ İŞÇİ GİYİM KUŞAM ALIMI
Yüklenici: KİT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 317,200.00 TRY
2025/425418 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 07.04.2025
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2025/425418
07.04.2025
514 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
119 KALEM TIBBİ MALZEME VE DENTAL KEMİK İÇİ İMPLANT ALIMI
Yüklenici: DETRO HEALTHCARE KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 136,665.00 TRY
2025/39865 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 14.02.2025
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2025/39865
14.02.2025
566 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AERATÖR BAŞLIĞI
Yüklenici: AHMET ARGUNHAN · 559.200,00 TRY
2024/1751874 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 17.12.2024
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/1751874
17.12.2024
625 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 KALEM TIBBİ CİHAZ MAL ALIMI
Yüklenici: GÜLSA TIBBİ CİHAZLAR VE MALZEME SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 18.940,00 TRY
2024/1415269 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 19.11.2024
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/1415269
19.11.2024
653 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI ÖZEL LABORATUVARDAN DİŞ PROTEZ HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: EYRİCE DENTAL DİŞ LABORATUVARI TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 12.347.000,00 TRY
2024/1388592 · NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 14.11.2024
NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2024/1388592
14.11.2024
658 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 KALEM SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: AHMET ARGUNHAN · 71.600,00 TRY
2024/960419 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 31.07.2024
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/960419
31.07.2024
764 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ VE ARŞİV SİSTEMİ YAZILIMI (PACS) VE RADYOLOJİ BİLGİ SİSTEMİ (RBS) YAZILIMI BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI
Yüklenici: TRTEK TEKNOLOJİK ÜRÜNLER BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.628.000,00 TRY
2024/719409 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 05.07.2024
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/719409
05.07.2024
790 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
178 KALEM TIBBİ SARF MALZEME
Yüklenici: KUANTUM GRUP SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 29,329.50 TRY
2024/381912 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 16.04.2024
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2024/381912
16.04.2024
870 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KALEM MUAYENE ELDİVENİ ALIMI
Yüklenici: KAPADOKYA MEDİKAL LİMİTED ŞİRKETİ · 151.300,00 TRY
2024/404874 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 28.03.2024
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/404874
28.03.2024
889 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI 9 AYLIK ÖZEL LABORATUVARDAN DİŞ PROTEZ ALIMI
Yüklenici: ÇIĞ DENTAL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8.197.000,00 TRY
2024/82479 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 29.02.2024
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2024/82479
29.02.2024
917 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İptal Edilmiş
2024 YILI ÖZEL LABORATUVARDAN DİŞ PROTEZ HİZMET ALIMI
2023/1146231 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 23.11.2023
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2023/1146231
23.11.2023
1015 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
108 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: C H M MEDİKAL İNŞAAT TURİZM SEYAHAT GIDA TARIM TEMİZLİK VE İLAÇLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 27.100,00 TRY
2023/872464 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 20.09.2023
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2023/872464
20.09.2023
1079 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023 YILI SÜREKLİ İŞÇİ GİYİM KUŞAM ALIMI
Yüklenici: SERAP BENTLİ ÖZDEMİR · 214.230,00 TRY
2023/759043 · Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 09.08.2023
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2023/759043
09.08.2023
1121 gün geçti