Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

8 ihale · 0 aktif · 8 pasif · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Grafik Tasarım, İllüstrasyon ve Editörlük Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: GÜVEN TOROS · 2,951,200.00 TRY
2026/988645 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 11.06.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/988645
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Basılı ve Baskılı Malzeme Alımı İşi
Yüklenici: BARIŞ ARSLAN · 7,495,500.00 TRY
2026/691968 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 08.05.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/691968
08.05.2026
118 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılı Dijital Baskı, Vinil Baskı Vb Uygulama ve Montaj Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ÖZKAN GÖKKAYA · 8,245,000.00 TRY
2026/238213 · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8) · 11.03.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8)
2026/238213
11.03.2026
176 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Basılı ve Baskılı Malzeme Alımı İşi
Yüklenici: BARIŞ ARSLAN · 2.483.750,00 TRY
2025/635301 · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8) · 06.05.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8)
2025/635301
06.05.2025
485 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Billboard, Raket, Dijital Baskı,Vinil Baskı vb Uygulama ve Montaj Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ÖZKAN GÖKKAYA · 4.782.500,00 TRY
2025/332404 · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8) · 07.04.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8)
2025/332404
07.04.2025
514 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Grafik Tasarım, İllüstrasyon ve Editörlük Hizmet Alım İşi
Yüklenici: GÜVEN TOROS · 2.515.500,00 TRY
2025/327492 · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8) · 13.03.2025
ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8)
2025/327492
13.03.2025
539 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 Yılı Basılı ve Baskılı Malzeme Alımı İşi
Yüklenici: FIRAT ARSLAN · 3.754.500,00 TRY
2023/1576506 · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8) · 25.01.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8)
2023/1576506
25.01.2024
952 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 Yılı Billboard, Raket, Dijital Baskı,Vinil Baskı vb Uygulama ve Montaj Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ÖZKAN GÖKKAYA · 7.399.000,00 TRY
2023/1489872 · ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8) · 11.01.2024
ALİAĞA BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (8)
2023/1489872
11.01.2024
966 gün geçti