Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

7 ihale · 0 aktif · 7 pasif · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF İNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALIMI
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2.697.999,47 TRY
2025/451885 · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 11.04.2025
ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2025/451885
11.04.2025
510 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale İptal Edilmiş
AKARYAKIT SATIN ALINMASI
2024/1630258 · MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 27.12.2024
MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/1630258
27.12.2024
615 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BELEDİYEMİZ MAKİNE İKMAL VE BAKIM ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ ATÖLYESİNDE VE RAUF DENKTAŞ PARKI YENİLEME İŞİNDE KULLANILMAK ÜZERE PROFİL, AHŞAP,PVC VE BENZERi MALZEMELERİN SATIN ALINMASI İŞİ
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.848.000,00 TRY
2024/1637273 · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 19.12.2024
ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/1637273
19.12.2024
623 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale İptal Edilmiş
AKARYAKIT SATIN ALINMASI
2024/1389852 · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 18.11.2024
ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/1389852
18.11.2024
654 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MADENİ YAĞ FİLTRE VE ADBLUE ALIMI İHALESİ
Yüklenici: DOĞAN ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİK KİMYA PETROL ÜRÜNLERİ MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.655.575,40 TRY
2024/536187 · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 28.05.2024
ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/536187
28.05.2024
828 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale İptal Edilmiş
MADENİ YAĞ , FİLTRE VE ADBLUE ALIMI
2024/141765 · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 07.03.2024
ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/141765
07.03.2024
910 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT SATIN ALINMASI
Yüklenici: ÖZPET PETROL DENİZCİLİK NAKLİYAT İNŞAAT GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 23.882.745,00 TRY
2023/1096238 · ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 15.11.2023
ANAMUR BELEDİYESİ MAKİNA İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2023/1096238
15.11.2023
1023 gün geçti