Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

152 ihale · 2 aktif · 150 pasif · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Filtreyi temizle
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ANKARA İLİ AKYURT,ÇAMLIDERE,ÇUBUK,KIZILCAHAMAM,KAHRAMANKAZAN,KALECİK İLÇELERİ BSK ASFALT KAPLAMA YAPIM İŞİ
Yüklenici: MAKİMSAN ASFALT TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 613,816,150.00 TRY
2024/1346415 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 13.11.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1346415
13.11.2024
659 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yol Buzlanması Bilgilendirme Sistemi
Yüklenici: YILDIZ LED AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ TOPRAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.445.000,00 TRY
2024/1324749 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 30.10.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1324749
30.10.2024
673 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kaldırım Yapım ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi (Doğal Taşlar)
Yüklenici: ŞAŞMAZLAR BETON HAFİF YAPI ELEMANLARI İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, ŞAŞMAZLAR MADENCİLİK İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ V E TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 143,930,000.00 TRY
2024/1246290 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 30.10.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1246290
30.10.2024
673 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Yol Çizgi Boyası İle Yatay Trafik İşaretlemelerinin ve Okul Bahçelerine Geleneksel Oyun Alanı Çizgilerinin Yaptırılması İşi
2024/1250526 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 30.10.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1250526
30.10.2024
673 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara'nın Çevre İlçelerinde Kilitli Parke Taşı ile Yol ve Meydan Yapım İşi-5
Yüklenici: HASLAN İNŞAAT MÜHENDİSLİK ENERJİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, ŞİRİNYOL İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 241,797,889.58 TRY
2024/1243331 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 23.10.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1243331
23.10.2024
680 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Prefabrik Kutu Menfez Alımı İşi
Yüklenici: ASLANLAR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 36.000.000,00 TRY
2024/1146391 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 09.10.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/1146391
09.10.2024
694 gün geçti
Danışmanlık ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
A1 (Ankaray) Hattı Dikimevi–Natoyolu Raylı Sistem Uzatma Hattının İnşaat ve Elektromekanik Sistemler Temin, Montaj ve İşletmeye Alma İşinin Kontrollük, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: YÜKSEL PROJE ANONİM ŞİRKETİ · 299,999,377.44 TRY
2024/861246 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 02.10.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/861246
02.10.2024
701 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
7 Kalem Muhtelif Patlayıcı Madde ve Ateşleme Sistemleri Mal Alım İşi
2024/1139373 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 02.10.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1139373
02.10.2024
701 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DMR TRUNK TELSİZ SİSTEMİ OKTH(ORTAK KULLANIMLI TELSİZ HABERLEŞME)HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ASELNET HABERLEŞME ANONİM ŞİRKETİ · 27.600.000,00 TRY
2024/1090878 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 25.09.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1090878
25.09.2024
708 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 Yılı Kaldırım Yapım ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal Alımı İşi-2 (İnşaat Malzemesi)
Yüklenici: SGS YAPI ELEMANLARI DEKORASYON İNŞAAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 229.815.000,00 TRY
2024/985764 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 04.09.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/985764
04.09.2024
729 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Çaplarda HDPE Esaslı Koruge Boruları Mal Alım İşi
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 12.127.987,20 TRY
2024/942442 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 28.08.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/942442
28.08.2024
736 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Yerlerde Kullanılmak Üzere 1200 W Projektör Alım İşi
Yüklenici: PİNET BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ · 1,897,525.00 TRY
2024/1057504 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 21.08.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/1057504
21.08.2024
743 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Ankara 'nın Çevre İlçelerinde Kilitli Parke Taşı ile Yol ve Meydan Yapım İşi-4
2024/925713 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 14.08.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/925713
14.08.2024
750 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara Büyükşehir Belediyesine Bağlı Birimlerde Kullanılmak Üzere Elektrik-Elektronik Malzemeleri Alım İşi
Yüklenici: YILDIZ LED AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ TOPRAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 23.999.032,90 TRY
2024/847542 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 07.08.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/847542
07.08.2024
757 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Beton Bariyer ve Uygulama Malzemeleri Mal Alım İşi
Yüklenici: MELİH KARDEŞLER BETON YAPI ELEMANLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. · 58.727.350,00 TRY
2024/860817 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 07.08.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/860817
07.08.2024
757 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yenikent Giriş Köprüsü Uygulama Projesi Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ORİON MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK VE PROJE LİMİTED ŞİRKETİ · 1.949.500,00 TRY
2024/851137 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 10.07.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/851137
10.07.2024
785 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Kahramankazan İmrendi Mahallesi Güneş Enerji Santrali Kurulumu Yapım İşi
2024/767742 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 03.07.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/767742
03.07.2024
792 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara'nın Muhtelif İlçelerinde 1. ve 4. Etap Dere Geçiş Yapıları Yapım İşi
Yüklenici: AVCI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, SEMBAY YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 55,000,000.00 TRY
2024/731589 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 26.06.2024
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2024/731589
26.06.2024
799 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara İli Nallıhan İlçesi Çayırhan Mahallesi 317 Ada 13 Parselde İtfaiye Hizmet Binası Yapım İşi
Yüklenici: AC GROUP MÜHENDİSLİK MİMARLIK ELEKTRİK PROJE LİMİTED ŞİRKETİ · 17.150.000,00 TRY
2024/688507 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 26.06.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/688507
26.06.2024
799 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Eryaman Mahallesi, 18509 Ada 1 Parselde İtfaiye Hizmet Binası Yapım İşi
Yüklenici: BRK PROJE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 44.329.000,00 TRY
2024/681048 · Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152) · 26.06.2024
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (152)
2024/681048
26.06.2024
799 gün geçti