Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

152 ihale · 2 aktif · 150 pasif · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alım İşi
2026/1429515 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 09.09.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/1429515
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Ankara İli Dış İlçeler BSK Asfalt Kaplama Yapım İşi
2026/1357979 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 28.08.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/1357979
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kaldırım Yapım ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi (Prefabrik Beton Bariyer)
2026/1341845 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 28.08.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/1341845
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Yol Çizgi Boyası ile Yatay Trafik İşaretlemelerinin ve Okul Bahçelerine Geleneksel Oyun Alanı Çizgilerinin Yaptırılması İşi
2026/1353390 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 26.08.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/1353390
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Cadde-Sokak-Kapı Tabelası İmalatında Kullanılmak Üzere Muhtelif Malzeme (Tabela, Folyo, UV Baskı Boyası, Hırdavat vb) Mal Alım İşi
2026/1242686 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 19.08.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/1242686
19.08.2026
15 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Ankara ili Mücavir Alan Sınırları İçerisinde Bulunan Muhtelif Yol Açım ve Toprak İşleri Yapım İşi
2026/1144244 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 12.08.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/1144244
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
7 Kalem Muhtelif Patlayıcı Madde ve Ateşleme Sistemleri Mal Alım İşi
Yüklenici: KAPEKS KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 8,342,848.80 TRY
2026/931690 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 01.07.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/931690
01.07.2026
64 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akyurt, Yenimahalle, Beypazarı İlçesi Ariyet Ocakları Proje Tanıtım Dosyaları ve GSM (İşyeri Açma ve Çalışma) Ruhsatları Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ETC ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ ARITMA SİSTEMLERİ İNŞAAT BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,110,000.00 TRY
2026/902529 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 17.06.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/902529
17.06.2026
78 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara İl Sınırları İçerisindeki Muhtelif Bulvar, Yol, Cadde ve Kavşaklarda Bariyer, Bordür Kaldırım Yapım İşi-5-
Yüklenici: KOZLU İNŞAAT MİMARLIK GIDA NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 411,617,109.00 TRY
2026/651182 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 13.05.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/651182
13.05.2026
113 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Kaldırım Yapım Ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi (inşaat Malzemesi)
Yüklenici: KOCALAR BETON ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 374,925,000.00 TRY
2026/583109 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 13.05.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/583109
13.05.2026
113 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kaldırım Yapım ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi (Betonarme Parke, Bordür ve Rampa Taşı)
Yüklenici: TORUNOĞLU BETON BORU TURİZM İNŞAAT NAKLİYAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 201,845,000.00 TRY
2026/427674 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 22.04.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/427674
22.04.2026
134 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Akyurt, Yenimahalle, Beypazarı, Elmadağ İlçesi Ariyet Ocakları Proje Tanıtım Dosyaları ve GSM (İşyeri Açma ve Çalışma) Ruhsatları Hizmet Alım İşi
2026/277765 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 25.03.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2026/277765
25.03.2026
162 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kış Koşullarıyla Mücadele İçin Göl Tuzu Mal Alım İşi
Yüklenici: MUTLUCAN TUZ MADENCİLİK İNŞAAT TURİZM OTOMOTİV PETROL NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 309.250.000,00 TRY
2025/1873181 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 03.12.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1873181
03.12.2025
274 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Kaldırım Yapım Ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi ( Betonarme Parke, Bordür ve Rampa Taşı)
2025/1704652 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 27.11.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1704652
27.11.2025
280 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara'nın Çevre İlçelerinde Kilitli Parke Taşı ile Yol ve Meydan Yapım İşi-6
Yüklenici: AK ZEN İNŞAAT NAKLİYE HAYVANCILIK PETROL VE MADENCİLİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, MARUF AKTAŞ İş Ortaklığı · 348,651,665.20 TRY
2025/1740163 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 26.11.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1740163
26.11.2025
281 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavşak Kontrol Cihazı Yedek Parça Alım İşi
Yüklenici: STT SİSTEM TRAFİK TEKNOLOJİ İNŞAAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.790.000,00 TRY
2025/1700099 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 05.11.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1700099
05.11.2025
302 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DMR Trunk Telsiz Sistemi OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Haberleşme) Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ASELNET HABERLEŞME ANONİM ŞİRKETİ · 38,450,000.00 TRY
2025/1532980 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 05.11.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1532980
05.11.2025
302 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Akyurt, Yenimahalle, Beypazarı, Elmadağ İlçesi Ariyet Ocakları Proje Tanıtım Dosyaları ve GSM (İşyeri Açma ve Çalışma) Ruhsatları Hizmet Alım İşi
2025/1518541 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 22.10.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1518541
22.10.2025
316 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Yenimahalle İlçesi Karacakaya Mahallesi Karacakaya Kentsel Dönüşüm Alanı İçerisinde Kalan Kaçak Yapıların Yıkım İşi
2025/1521676 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 08.10.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1521676
08.10.2025
330 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Trafik Sinyalizasyon Malzemeleri Alım İşi
2025/1280490 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152) · 24.09.2025
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (152)
2025/1280490
24.09.2025
344 gün geçti