Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

101 ihale · 2 aktif · 99 pasif · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı İşi
2026/1391217 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 08.09.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/1391217
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Mekanik ve Tesisat Atölyesi Malzeme Alımı İşi
2026/1161882 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 03.09.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/1161882
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Marangoz Atölyesi Makine Alımı İşi
2026/1166191 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 03.08.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/1166191
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Bahçelievler Aşkabat (Eski 7 Cadde) Caddesi Çevre Düzenlemesi Yapım İşi
2026/1112060 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 23.07.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/1112060
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tunalı Hilmi Caddesi Çevre Düzenlemesi Yapım İşi
Yüklenici: ÜNALAN MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, M CAN GRUP İNŞAAT PEYZAJ TAAHHÜT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 80,967,911.54 TRY
2026/1006346 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 13.07.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/1006346
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yangın Dolabı Mal (Montajlı) Alım İşi
Yüklenici: SİSTEM KLİMA SOĞUTMA ISITMA İNŞAAT ELEKTRİK REKLAM TARIM HAYVANCILIK İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 794,000.00 TRY
2026/871599 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 16.06.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/871599
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Periyodik Bakım Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SİSTEM KLİMA SOĞUTMA ISITMA İNŞAAT ELEKTRİK REKLAM TARIM HAYVANCILIK İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 85,755,000.00 TRY
2026/560987 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 15.06.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/560987
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
NATO Zirvesi Kapsamında Muhtelif Geçiş Güzergahlarında Yapılacak Olan Karşılama Panolarında Kullanılmak Üzere İnşaat ve Elektrik Malzemeleri Mal Alım İşi
Yüklenici: SVS AKTİF ENERJİ MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 155,958,588.00 TRY
2026/1054888 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 12.06.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/1054888
12.06.2026
83 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Onarım ve Yapım İşi
Yüklenici: MELİK KARAKAŞ EKOL MÜHENDİSLİK İNŞAAT MEKANİK TAAHHÜT, SİSTEM KLİMA SOĞUTMA ISITMA İNŞAAT ELEKTRİK REKLAM TARIM HAYVANCILIK İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 134,000,000.00 TRY
2026/755246 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 12.06.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/755246
12.06.2026
83 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
NATO Zirvesi Kapsamında Kullanılacak Olan Geçiş Güzergâhlarında Dikey Bahçe Yapım İşi
Yüklenici: ALPI ALTI ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ · 69,848,198.41 TRY
2026/943635 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 03.06.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/943635
03.06.2026
92 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Ankara Geneli Metro İstasyonlarında Muhtelif Yürüyen Merdiven Yenilenmesi Yapım İşi
2026/508668 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 07.05.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/508668
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA İhale İptal Edilmiş
Sıhhi Tesisat Atölyesi Malzeme Alımı İşi
2026/252046 · KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 04.05.2026
KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/252046
04.05.2026
122 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde Bulunan Metro Hatlarının İstasyon Girişlerine Kanopi (Üst Örtü) Yapım İşi
Yüklenici: ÜNALAN MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, M CAN GRUP İNŞAAT PEYZAJ TAAHHÜT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 71,319,814.80 TRY
2026/536306 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 30.04.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/536306
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Ankara Geneli Metro İstasyonlarında Güvenlik Kamerası Ve Altyapı Yapım İşi
2026/502122 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 30.04.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/502122
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Muhtelif Alanlarda Asansör Yenilenmesi Yapım İşi
Yüklenici: KAMİL MERCİMEK · 69,873,400.00 TRY
2026/499912 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 28.04.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/499912
28.04.2026
128 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bakım Onarım Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Marangoz Atölyesi Malzeme Alımı İşi
Yüklenici: MAINTEC TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 71,251,750.00 TRY
2026/128129 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 12.03.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/128129
12.03.2026
175 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ankara Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde Muhtelif Alanlarda Kullanılmak Üzere Halı (Montajlı) Mal Alım İşi
Yüklenici: HAKBİLENLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE NAKLİYAT GIDA İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 41,865,900.00 TRY
2026/91262 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 09.03.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2026/91262
09.03.2026
178 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
A1-M1-M2-M3-M4 Bağlantılı Metro Hatlarında, İşletme Binalarında ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Bünyesindeki Binalarda Bulunan Asansör ve Engelli Platformlarının Bakım Onarım Hizmet Alım İşi
Yüklenici: YCL TOPDEMİR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 203,801,650.00 TRY
2025/2108108 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 25.02.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2025/2108108
25.02.2026
190 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
M4 Metro Hattı Yürüyen Merdivenlerin Periyodik Kontrol Ve Bakım Onarım Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: TEPE-KENT YAPI İNŞAAT TAAHHÜT TEMİZLİK NAKLİYAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İNCELER GRUP YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 66,686,200.00 TRY
2025/2106853 · ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 25.02.2026
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2025/2106853
25.02.2026
190 gün geçti
Mal e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Yürüyen Merdivenlerin Yenilenmesi Montajlı Mal Alım İşi
Yüklenici: METEOR ENDÜSTRİ VE ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ · 17,400,000.00 TRY
2025/2409546 · KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101) · 24.02.2026
KENT ESTETİĞİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (101)
2025/2409546
24.02.2026
191 gün geçti