Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.967.541 ihale · 15.915 aktif · 1.951.626 pasif

Son 36 ay ihale trendi

Türkiye geneli — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3.641 (önceki aya göre)
0 5.202 10.404 Eki 23 · 8.796 ihale Eki 23 Kas 23 · 9.727 ihale Ara 23 · 10.135 ihale Oca 24 · 7.467 ihale Oca 24 Şub 24 · 8.024 ihale Mar 24 · 8.994 ihale Nis 24 · 6.281 ihale Nis 24 May 24 · 6.359 ihale Haz 24 · 5.897 ihale Tem 24 · 6.687 ihale Tem 24 Ağu 24 · 10.156 ihale Eyl 24 · 7.958 ihale Eki 24 · 7.254 ihale Eki 24 Kas 24 · 7.826 ihale Ara 24 · 10.404 ihale Oca 25 · 6.844 ihale Oca 25 Şub 25 · 6.461 ihale Mar 25 · 7.413 ihale Nis 25 · 7.006 ihale Nis 25 May 25 · 7.666 ihale Haz 25 · 7.038 ihale Tem 25 · 8.200 ihale Tem 25 Ağu 25 · 8.145 ihale Eyl 25 · 7.852 ihale Eki 25 · 7.674 ihale Eki 25 Kas 25 · 7.819 ihale Ara 25 · 10.399 ihale Oca 26 · 5.973 ihale Oca 26 Şub 26 · 5.836 ihale Mar 26 · 7.434 ihale Nis 26 · 7.661 ihale Nis 26 May 26 · 5.668 ihale Haz 26 · 8.089 ihale Tem 26 · 7.579 ihale Tem 26 Ağu 26 · 6.912 ihale Eyl 26 · 3.271 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale MARDİN İhale İptal Edilmiş
Siber Güvenlik Hizmeti Alım İşi
2026/271215 · BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12) · 23.03.2027
BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (12)
2026/271215
23.03.2027
201 gün kaldı
Yapım ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kırka Kazan Türbin Demi Üniteleri Yapım İşi
2026/643946 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 11.12.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/643946
11.12.2026
99 gün kaldı
Yapım ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Boraks Penta VI Üretim Tesisi Yapım İşi
2026/254429 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 05.11.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/254429
05.11.2026
63 gün kaldı
Danışmanlık ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
1100000340 Temelli Karot ve Arşiv Binası İnşaat Aşaması (Yapım İşi Kontrollüğü) Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
2026/762247 · TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (301) · 21.10.2026
TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (301)
2026/762247
21.10.2026
48 gün kaldı
Hizmet e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 690 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 51 ARAÇ İLE 130 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
2026/1590057 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 21.10.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1590057
21.10.2026
48 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kahramanmaraş-Onikişubat İlçesi Sümbüllü, Domuz ve Aksu Çayı Sanat Yapıları Rehabilitasyonu Taşkın Kontrolü
2026/1576143 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 13.10.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1576143
13.10.2026
40 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Su Sondaj Makinesi
2026/1553670 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YERALTI SULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI (34) · 13.10.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YERALTI SULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI (34)
2026/1553670
13.10.2026
40 gün kaldı
Yapım e-İhale TRABZON İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gümüşhane İli ve İlçeleri Taşkın Kontrol Tesisleri
2026/1525942 · DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (162) · 13.10.2026
DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (162)
2026/1525942
13.10.2026
40 gün kaldı
Yapım e-İhale TRABZON İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Trabzon-Vakfıkebir İlçe Merkezi Dereleri 2 Kısım Taşkın Koruma İnşaatı
2026/1496745 · DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (162) · 12.10.2026
DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (162)
2026/1496745
12.10.2026
39 gün kaldı
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ARAÇ BAKIM ONARIM (YEDEK PARÇA DAHİL)HİZMET ALIMI
2026/1594096 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 09.10.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1594096
09.10.2026
36 gün kaldı
Yapım e-İhale TRABZON İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Rize-İkizdere İlçe Merkezi 2 Kısım Taşkın Koruma İnşaatı
2026/1446604 · DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (162) · 09.10.2026
DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (162)
2026/1446604
09.10.2026
36 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kimya İhtisas Dairelerinde Kullanılmak Üzere Laboratuvar Sarf ve Kimyasal Madde Alımı
2026/1588948 · ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI (53) · 08.10.2026
ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI (53)
2026/1588948
08.10.2026
35 gün kaldı
Hizmet e-İhale MALATYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Personel Taşıma İçin Servis Kiralama
2026/1604601 · İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (37) · 07.10.2026
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (37)
2026/1604601
07.10.2026
34 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Orjinal Toner ve Drum Alımı
2026/1471319 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 07.10.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1471319
07.10.2026
34 gün kaldı
Hizmet e-İhale KARAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KARAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ 01/01/2027-31/12/2029 TARİHLERİ ARASI ŞOFÖRLÜ 2 ADET ARAÇ KİRALAMA(AKARYAKIT HARİÇ) HİZMET ALIMI
2026/1559798 · TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 06.10.2026
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1559798
06.10.2026
33 gün kaldı
Hizmet e-İhale ORDU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 503 Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin 5 Taşıma Merkezi Okula 52 Hat ( Araç) İle 146 İş Günü Taşınması İşi
2026/1565762 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 06.10.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1565762
06.10.2026
33 gün kaldı
Danışmanlık ADANA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ADANA İLİ KOZAN İLÇESİ İÇMESUYU ŞEBEKESİ İNŞAATI YAPIM İŞLERİNİN KONTROLLÜK DANIŞMANLIK İŞİ
2026/1222080 · ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278) · 06.10.2026
ADANA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (278)
2026/1222080
06.10.2026
33 gün kaldı
Mal KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
4 Set Elektrikli Banliyö Treni (16 Araç) Alımı
2026/1522340 · KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (912) · 05.10.2026
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (912)
2026/1522340
05.10.2026
32 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Foça Reha Necla Midilli Ortaokulu (4 Derslik) İnşaatı
2026/1575277 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (297) · 05.10.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (297)
2026/1575277
05.10.2026
32 gün kaldı
Mal e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3 ADET TIBBİ CİHAZ ALIMI
2026/1584231 · NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ (14) · 05.10.2026
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ (14)
2026/1584231
05.10.2026
32 gün kaldı