Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

53 ihale · 1 aktif · 52 pasif · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 YILI ANTALYA GENELİNDE KULLANILMAK ÜZERE AĞAÇ ALIMI
2026/1592134 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 11.09.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/1592134
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ ATÖLYELERİNDE VE PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MARANGOZHANE MALZEMELERİ ALIMI
2026/1234332 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 03.08.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/1234332
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MAKİNE ALIMI
Yüklenici: GOLF İNTERNATİONAL TURİZM İNŞAAT TARIM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,974,000.00 TRY
2026/825432 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 03.06.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/825432
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI ANTALYA GENELİNDE KULLANILMAK ÜZERE AĞAÇ VE BİTKİ ALIMI
Yüklenici: ONUR ÜRETİM YAPI PEYZAJ TARIMSAL ÜRETİM İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,480,000.00 TRY
2026/617609 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 15.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/617609
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE RULO ÇİM ALIMI
Yüklenici: POTENT GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,000,000.00 TRY
2026/662925 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 12.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/662925
12.05.2026
114 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI YEŞİL ALANLARIN BAKIMINDA KULLANILMAK ÜZERE SULAMA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,478,000.00 TRY
2026/591566 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 07.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/591566
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE PEYZAJ MALZEME SATIN ALIMI
Yüklenici: ATT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 610,730.00 TRY
2026/616750 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 04.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/616750
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI MEVSİMLİK ÇİÇEK TOHUMU SATIN ALIMI
Yüklenici: ÇAĞLAYAN TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,561,500.00 TRY
2026/511832 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 20.04.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/511832
20.04.2026
136 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI FİDE VE FİDAN ÜRETİMİNDE KULLANILAN MALZEME SATIN ALIMI
Yüklenici: ATT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 291,600.00 TRY
2026/519849 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 17.04.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/519849
17.04.2026
139 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI GÜBRE VE İLAÇ SATIN ALIMI
Yüklenici: POTENT GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,470,384.50 TRY
2026/498368 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 16.04.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2026/498368
16.04.2026
140 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ KAYNAKHANE ATÖLYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE METAL MALZEME ALIMI
Yüklenici: TURANLAR YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,592,250.00 TRY
2025/1883830 · PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 25.11.2025
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1883830
25.11.2025
282 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ ATÖLYELERİNDE VE PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALIMI
Yüklenici: AYHAN DOLANAY · 90,950.00 TRY
2025/1866674 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 21.11.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1866674
21.11.2025
286 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ ATÖLYELERİNDE VE PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE HIRDAVAT MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 5,647,999.99 TRY
2025/1846778 · PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 20.11.2025
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1846778
20.11.2025
287 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRE BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: BAŞAR KOÇAR · 857,400.00 TRY
2025/1871371 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 18.11.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1871371
18.11.2025
289 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ MARANGOZHANE ATÖLYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE AHŞAP MALZEME ALIMI
Yüklenici: PAŞAPARKI TURİZM REKLAMCILIK SEYAHAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,005,000.00 TRY
2025/1805936 · PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 14.11.2025
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1805936
14.11.2025
293 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ANTALYA MUHTELİF ALANLARDA KULLANILMAK ÜZERE OYUN GRUBU, SPOR ALETLERİ VE YEDEK PARÇA SATIN ALIMI
Yüklenici: ERVİZYON DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 3.032.250,00 TRY
2025/1720980 · PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 10.11.2025
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1720980
10.11.2025
297 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE ÇİM TOHUMU ALIMI
Yüklenici: POTENT GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,147,875.00 TRY
2025/1541512 · PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 06.10.2025
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1541512
06.10.2025
332 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MAKİNE ALIMI
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 524,720.00 TRY
2025/1315916 · PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 29.09.2025
PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1315916
29.09.2025
339 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI YEŞİL ALANLARIN BAKIMINDA KULLANILMAK ÜZERE BOYA VE BOYA MALZEMELERİ ALIM
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 69,000.00 TRY
2025/1238218 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 09.09.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1238218
09.09.2025
359 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞININ PEYZAJ DÜZENLEMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE TEL ÇİT ALIMI
Yüklenici: KONAK DİZAYN MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,969,000.00 TRY
2025/1234322 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53) · 28.08.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (53)
2025/1234322
28.08.2025
371 gün geçti