Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

67 ihale · 1 aktif · 66 pasif · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Yapım e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ANTALYA İLİ KUMLUCA İLÇESİ BEYKONAK MAHALLESİ SULAMA TESİSİ YAPIM İŞİ
2026/1485294 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 03.09.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2026/1485294
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI DİJİTAL TARIM (SICAKLIK-NEM SENSÖRÜ) ALIM İŞİ
Yüklenici: VAPS BİLİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,040,000.00 TRY
2026/700638 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 20.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2026/700638
20.05.2026
106 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI SERALARDA KULLANILMAK ÜZERE FİDE VE FİDAN ÜRETİM MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: BAŞAR KOÇAR · 963,300.00 TRY
2026/731656 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 12.05.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2026/731656
12.05.2026
114 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
2026 YILI DİJİTAL TARIM (SICAKLIK-NEM SENSÖRÜ) ALIM İŞİ
2026/392099 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 30.03.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2026/392099
30.03.2026
157 gün geçti
Mal ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI SERA NAYLONU ALIMI İŞİ
Yüklenici: 1857 SAYILI GEBİZ TARIM KREDİ KOOP · 9.000.000,00 TRY
2026/219956 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 04.02.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2026/219956
04.02.2026
211 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI SARI VE MAVİ YAPIŞKAN TUZAK ALIM İŞİ
Yüklenici: FLORAIPM BİYOTEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,400,000.00 TRY
2025/2112261 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 09.12.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/2112261
09.12.2025
268 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ MAL ALIM İŞİ
Yüklenici: ATT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 599,500.00 TRY
2025/2077504 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 03.12.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/2077504
03.12.2025
274 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
2025 YILI SERA NAYLONU ALIMI İŞİ
2025/2022186 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 01.12.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/2022186
01.12.2025
276 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI SERA NAYLONU ALIMI İŞİ
Yüklenici: HALİL ÖZGÜR · 14.040.000,00 TRY
2025/969718 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 04.07.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/969718
04.07.2025
426 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI FİDAN ALIMI
Yüklenici: MAKTAŞ KURUMSAL DESTEK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.157.850,00 TRY
2025/621887 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 23.05.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/621887
23.05.2025
468 gün geçti
Hizmet ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİTKİSEL ÜRETİM VE EĞİTİM ŞUBE MÜRÜRLÜĞÜ TOPRAK ANALİZİ PROJESİ KAPSAMINDA HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: ELMALI ZİRAAT ODASI İKTİSADİ İŞLETME · 225.000,00 TRY
2025/676940 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 06.05.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/676940
06.05.2025
485 gün geçti
Mal ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bitkisel Üretim ve Eğitim Şube Müdürlüğü Orman Ağaçları Alımı İşi
Yüklenici: ANTALYA ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ · 360.650,00 TRY
2025/676653 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 06.05.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/676653
06.05.2025
485 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI VETERİNER AŞI VE İLAÇ İLE BİYOLOJİK-KİMYASAL ÜRÜNLER ALINMASI İŞİ
Yüklenici: YENİÇAĞ ECZA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 200,200.00 TRY
2025/511809 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 06.05.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/511809
06.05.2025
485 gün geçti
Mal ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIRSAL KALKINMA VE KOOPERATİFÇİLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SÜT YEMİ ALIMI
Yüklenici: 1838 SAYILI ÇAKIRLARTARIM KREDİ KOOP. · 1.863.000,00 TRY
2025/643716 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 24.04.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/643716
24.04.2025
497 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI ÜRETİCİLERE DAĞITILMAK ÜZERE ARI KOVANI ALIMI İŞİ
Yüklenici: İTİMAT İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. · 16.400.000,00 TRY
2025/475189 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 18.04.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/475189
18.04.2025
503 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DOĞAL YAŞAM PARKI HAYVANLARI İÇİN 2025 YILI YEM ALINMASI İŞİ
Yüklenici: OGG YAPI İNŞAAT EMLAK PEYZAJ ELEKTRİK TEMİZLİK GIDA OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 690,000.00 TRY
2025/390341 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 14.04.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/390341
14.04.2025
507 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TARIMSAL SULAMADA KULLANILMAK ÜZERE BORU, MALZEME VE EKİPMAN MAL ALIMI
Yüklenici: MEF ALTYAPI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 35.980.000,00 TRY
2025/302658 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 07.04.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/302658
07.04.2025
514 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI SERA NAYLONU ALIMI İŞİ
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 5.950.000,00 TRY
2025/13735 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 10.01.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2025/13735
10.01.2025
601 gün geçti
Mal ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bitkisel Üretim ve Eğitim Şube Müdürlüğü Buğday Tohumu Alımı
Yüklenici: 1966 SAYILI KORKUTELİ TARIM KREDİ KOOPERATİFİ · 198.020,00 TRY
2024/1674599 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 25.11.2024
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2024/1674599
25.11.2024
647 gün geçti
Mal ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırsal Kalkınma ve Kooperatifçilik Şube Müdürlüğü Proje Kapsamında Süt Üreticilerini Desteklemek Amacıyla Süt Yemi Alımı İşi
Yüklenici: İKİ BİN DOKUZ YÜZ KIRK DOKUZ SAYI.KARATAŞ TAR.KRE.KO · 2.760.000,00 TRY
2024/1548966 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67) · 12.11.2024
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (67)
2024/1548966
12.11.2024
660 gün geçti