Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

21 ihale · 0 aktif · 21 pasif · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
ANTALYA NOSTALJİ TRAMVAY HATTI, RAYLI SİSTEM ARAÇLARINDAN KAYNAKLANAN TİTREŞİMİN TARİHİ YAPILAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİN SAHADA ÖLÇÜMLERİNİN YAPILMASI, ANALİZİ, RAPORLANMASI VE PROJELENDİRİLMESİ İLE ÜNİVERSİTE ONAYLARININ ALINMASI HİZMET İŞİ
2026/1118060 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21) · 17.07.2026
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21)
2026/1118060
17.07.2026
48 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEHİRİÇİ HALK OTOBÜSLERİ İÇİN YEDEK PARÇA ALIMI
Yüklenici: SAMKO OTOMOTİV PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,091,826.50 TRY
2025/2252925 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21) · 12.12.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21)
2025/2252925
12.12.2025
265 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEFFAF DURAK MALZEMESİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: BAŞAR KOÇAR · 16.996.400,00 TRY
2025/967337 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21) · 31.07.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21)
2025/967337
31.07.2025
399 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK İŞARET MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: ERMAK İNŞAAT MAKİNE SANAYİ İLETİŞİM TİCARET VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ · 12.700.000,00 TRY
2025/689456 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 18.06.2025
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2025/689456
18.06.2025
442 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF BOYA VE MALZEMELERİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: STL BOYA VE KİMYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9.750.600,00 TRY
2025/620662 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 26.05.2025
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2025/620662
26.05.2025
465 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK İŞARET LEVHALARI VE MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: ALTEKMA DIŞ TİCARET BOYA MAKİNA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 16.338.350,00 TRY
2025/330351 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 10.04.2025
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2025/330351
10.04.2025
511 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARININ TAMİR, BAKIM, ONARIM, YEDEK PARÇA VE LASTİK DEĞİŞİMİ İLE MANEVRA HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: YST OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 673,000,000.00 TRY
2025/243884 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21) · 21.03.2025
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21)
2025/243884
21.03.2025
531 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARININ TAMİR, BAKIM, ONARIM, YEDEK PARÇA VE LASTİK DEĞİŞİMİ İLE MANEVRA HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: YST OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 123.200.000,00 TRY
2025/104350 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 29.01.2025
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2025/104350
29.01.2025
582 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARININ TAMİR, BAKIM, ONARIM, YEDEK PARÇA VE LASTİK DEĞİŞİMİ İLE MANEVRA HİZMETİ ALIMI İŞİ
2024/1669917 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 06.01.2025
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2024/1669917
06.01.2025
605 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARININ TAMİR, BAKIM, ONARIM, YEDEK PARÇA VE LASTİK DEĞİŞİMİ İLE MANEVRA HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: YST OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 60.060.000,00 TRY
2024/1754547 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 17.12.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2024/1754547
17.12.2024
625 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİNYALİZASYON MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: SEYFETTİN SİNAN GÜLTEKİN · 23.880.000,00 TRY
2024/1137427 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 02.10.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2024/1137427
02.10.2024
701 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAPLAMA ÜSTÜ BİLGİ YÖN LEVHALARI ALIMI
Yüklenici: MUKADDES SAAT · 6.382.000,00 TRY
2024/271044 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 27.03.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2024/271044
27.03.2024
890 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK İŞARET LEVHALARI VE REFLEKTİF MALZEME ALIMI
Yüklenici: ERMAK İNŞAAT MAKİNE SANAYİ İLETİŞİM TİCARET VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ · 11.102.680,00 TRY
2024/15716 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 12.02.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2024/15716
12.02.2024
934 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sözleşme
ŞEFFAF DURAK MALZEMESİ TEMİNİ İŞİ
Yüklenici: BAŞAR KOÇAR · 5.784.100,00 TRY
2023/1528527 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 25.01.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2023/1528527
25.01.2024
952 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sözleşme
MUHTELİF BOYA VE BOYA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: SIGNATEKMA BOYA VE SİNYALİZASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 8.455.000,00 TRY
2023/1470136 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 12.01.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2023/1470136
12.01.2024
965 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
241 ADET TOPLU TAŞIMA ARAÇLARININ TAMİR, BAKIM, ONARIM, YEDEK PARÇA VE LASTİK DEĞİŞİMİ İLE HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: YST OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 399.300.000,00 TRY
2023/1410709 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 11.01.2024
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2023/1410709
11.01.2024
966 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
241 ADET TOPLU TAŞIMA ARAÇLARININ TAMİR, BAKIM, ONARIM, YEDEK PARÇA VE LASTİK DEĞİŞİMİ İLE HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: TUS ÖZEL AMAÇLI MOTORLU TAŞITLAR VE FİLO KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİ · 47.550.000,00 TRY
2023/1542653 · ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21) · 27.12.2023
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (21)
2023/1542653
27.12.2023
981 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20 ADET 12M DİZEL OTOBÜS ALIMI
Yüklenici: FSM DEMİRBAŞ OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM PETROL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 159.000.000,00 TRY
2023/1071303 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 14.11.2023
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2023/1071303
14.11.2023
1024 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YATAY İŞARETLEME UYGULAMALARININ YAPILMASI
Yüklenici: ÖZDEN TRAFİK İŞARETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4.533.000,00 TRY
2023/836645 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 01.09.2023
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2023/836645
01.09.2023
1098 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK İŞARET LEVHALARI, REFLEKTİF MALZEME VE SİNYALİZASYON DİREĞİ ALIMI
Yüklenici: ERMAK İNŞAAT MAKİNE SANAYİ İLETİŞİM TİCARET VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ · 7.854.000,00 TRY
2023/741942 · Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21) · 29.08.2023
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı (21)
2023/741942
29.08.2023
1101 gün geçti