Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

118 ihale · 4 aktif · 114 pasif · ANTALYA · GAZİPAŞA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

GAZİPAŞA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 4 7 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 6 ihale Şub 25 · 7 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 5 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 3 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 5 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 5 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 7 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ANTALYA/GAZİPAŞA 2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1496197 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 14.09.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1496197
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İLÇEMİZ GAZİ - BEYOBASI MAHALLESİ ANTALYA MERSİN KARAYOLU, BIÇKICI ÇAYI, ALANYA YOLU BEYOBASI MÜCAVİR SOKAK, HACI CELAL CADDESİ, FADİME TUNCER CADDESİ ARASINDA KALAN YAKLAŞIK 108,30 HA ALANDA 3194 SAYILI İMAR KANUNUNUN 18 MADDE UYGULAMA ÇALIŞMASI
2026/1505227 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 07.09.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1505227
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
ANTALYA/GAZİPAŞA 2026/2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1426776 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.09.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1426776
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ANTALYA/ GAZİPAŞA İLÇESİ 2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİ TAŞIMA İŞİ
2026/1463073 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.09.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1463073
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
130 m³ KOMPAKT BETON SANTRALİ
2026/1368236 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI GAZİBEL İNŞAAT TARIM TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 25.08.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI GAZİBEL İNŞAAT TARIM TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1368236
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İLÇEMİZ GAZİ MAHALLESİ SINIRLARI İÇERİSİNDE BULUNAN YAKLAŞIK 10,22 HA ALANDA 3194 SAYILI İMAR KANUNUN 18 MADDE UYGULAMA ÇALIŞMASI
2026/1490273 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 21.08.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1490273
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
BELEDİYEMİZ SINIRLARI DAHİLİNDE 3194 SAYILI İMAR KANUNUNUN 32 MADDESİNE GÖRE RUHSATSIZ VE RUHSAT EKLERİNE AYKIRI YAPILAN YAPILARIN YIKIMI
2026/1358556 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.08.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1358556
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Mevcut 2 Adet Chiller Cihazının Demontajı ile Hastanemize Ait 2 Adet Chiller Cihazının Montajı ve Devreye Alınması İşi
2026/1343524 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 18.08.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/1343524
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT) GÖRÜNTÜ RAPORLAMA HİZMETİ
2026/1360418 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 13.08.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/1360418
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sözleşme İmzalanmış
BETONARME KUTU MENFEZ ALIMI
2026/1374625 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 05.08.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1374625
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
ULUHENDEK DERESİ ISLAH ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TAŞ DUVAR VE TAŞ DUVAR MESNETLİ MENFEZ YAPIM İŞİ
2026/1305393 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 03.08.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1305393
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOCUK OYUN GRUBU VE SPOR MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: KOÇAKPARK KENT EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,200,000.00 TRY
2026/1215560 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 28.07.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1215560
28.07.2026
37 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BRANDA ALIMI
Yüklenici: KAL ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 700,000.00 TRY
2026/1296274 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 27.07.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1296274
27.07.2026
38 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AYDINLATMA DİREĞİ, LED ARMATÜR VE KABLO MAL ALIMI
Yüklenici: MEF ALTYAPI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,243,993.20 TRY
2026/1058718 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 26.06.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1058718
26.06.2026
69 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 ADET DAMPERLİ KAMYON KİRALAMA HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: EYBE NAKLİYAT HARFİYAT TEMİZLİK MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT EMLAK GIDA TARIM TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,374,200.00 TRY
2026/964042 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 11.06.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/964042
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON BÜZ, BETON PARKE, BETON BORDÜR, ÇİMENTO, PROFİLLİ İNŞAAT DEMİRİ, KÖŞEBENT DEMİRİ, BETON YAĞMUR OLUĞU, KUM, BİMS VE HARÇ ALIMI
Yüklenici: GAZİBEL İNŞAAT TARIM TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 38,361,000.00 TRY
2026/847425 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 09.06.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/847425
09.06.2026
86 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI TAM ZAMANLI
Yüklenici: ASLAN İŞ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,332,030.00 TRY
2026/844893 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 04.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/844893
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tıbbi Gaz
Yüklenici: TEK OKSİJEN-SINAİ VE TIBBİ GAZLAR TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,747,500.00 TRY
2026/781090 · ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 01.06.2026
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/781090
01.06.2026
94 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLÇEMİZ CUMHURİYET, BEYOBASI VE PAZARCI MAHALLELERİNİ (D400 KARAYOLU BATI TARAFI) KAPSAYAN UYGULAMA YAKLAŞIK 461 HA ALANDA YOL AĞI İÇİN KIRMIZI KOT PROJELERİNİN HAZIRLANMASI İŞİ
Yüklenici: SİSTEM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ HARİTA İMAR İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,498,250.00 TRY
2026/738498 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 30.04.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/738498
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİTÜMLÜ SICAK KAPLAMA BİNDER YAPILMASI, SERİLMESİ VE SIKIŞTIRILMASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ENGİN TAAHHÜT İNŞAAT NAKLİYE TEMİZLİK PEYZAJ PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,950,000.00 TRY
2026/634568 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 29.04.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/634568
29.04.2026
127 gün geçti